Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alba, biały tort i prezenty. Pierwsza Komunia to spory wydatek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 kwietnia 2018 r. o 17:38 Powrót do artykułu
brawo księża, doprowadziliście do tego, że komunia św. to impreza jak ślub,to jest bal a nie przyjęcie Boga, o to wam chodzi aby z wiary czynić komercję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje nie pójdzie do komunik bo nie dostaję 500+ i nie stać mnie na zrobienie przyjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dla nas czterech..." mówi mamuśka o sobie, mężu i córkach.... co za tandeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice nakręcają się za mocno. Zastaw sie a postaw. Czytałam kiedyś o kobiecie która gości komunijnych zaprosiła na kawę i ciasto do kawiarni, wszyscy byli oburzeni. czekam kiedy skomercjalizuje bierzmowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże kiedy skończy się ta szopka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dupach się wam poprzerwacało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezenty kupujemy w media expercie bo można wygrac 750 zł zwrotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo łatwo można tego uniknąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompunia Świetna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o prezent na komunię to warto postawić na jakieś ładne opakowanie. Ja osobiście stawiałbym na torby papierowe z nadrukiem. Można takie dostać w bardzo fajnych cenach na przykład w sklepie e-hurtownia-opakowan.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komunia troche zmienila wydzwiek, my kupilismy ps4 pro, tzn nawet nie tyle co kupilismy na wymienilismy stare ps4 na właśnie pro w mediaekspert w fajnej promocji i takich prezentów pewnie nie zabraknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@gość to spróbuj szczęścia w ich ankiecie na stronie - jak zarejestrujesz zakup to możesz wygrać bon na 750zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim czasie na prezent komunijny czterokołowce stały się bardzo popularne. Jeżeli chcemy, aby dziecko zaczęło przygodę z off-roadem, musimy przeznaczyć na quada od około 300zł do 4000zł, jako chrzestny nie miałem tekiej kwoty na raz tylko musiałem wspomóc się pożyczką w wonga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Jacek, dziękuję za skorzystanie z oferty naszej pożyczki. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie w naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=dziennikwschodni. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrym pomysłem na prezent religijny może być różaniec na rękę taki jak np. na tej stronie ***niewswiatyni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Empik Foto są różne okazjonalne, tanie pamiątki związane z komunią. Myślę, że najlepiej się sprawdzi na taką okazję fotoalbum. Kwestia dopasowania kilku fotek i można naprawdę uzyskać fajy efekt, a przede wszystkim będzie to praktyczny prezent. A co wy o tym myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...