Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
te legendarne starsze osoby które nie ogarniają telefonów i tak mają za darmo jazdę
Odpowiedz
Co tak szybko temat odpuściliście, dewelomatołki? Do roboty!
Odpowiedz
srome_K_, prymitywna ścierK0 opłacana dewelosrebrnikami, zawsze z braku argumentów K0ńczysz próbą uP0lityczniania, oskarżając komentatorów o sympatie pissowskie, choć wiesz dosK0nale, że np. ja  (oraz wielu innych, których próbujesz opluwać) nie mam żadnego powodu do sympatyzowania z pissuarczykami, przynajmniej doPÓki trzymają oni parasol nad P0czynaniami dewelo-bandy.
  Bycie Naczelnym Propagandystą Lublina zobowiązuje.
Odpowiedz
Miało być światowo i nowocześnie, a wyszło jak zwykle w Lublinie czyli zamiast ułatwić pasażerom korzystanie z komunikacji będzie coraz trudniej. Duży krok wstecz, jeżeli chodzi o komunikację. I dodać trzeba jeszcze, że ludzie muszą latać raz na rok z pitem, żeby mieć zniżkę.
Albo jest to skutek realizacji "wizji" szalonego technokraty przy P0mocy służącej mu bandy ignorantów-P0takiwaczy, albo - co bardziej prawdoP0dobne - ciąg dalszy akcji zniechęcania do korzystania ze zbiorK0mu w ramach planu wygaszania mpk.
 Albo jest to skutek, że rządzą nami nieudacznicy, którzy jedyne co potrafią to pisanie propagandowych komentarzy na tym forum i bezmyślne klikanie w minusy (oczywiscie przy pomocy zatrudnionych w tym celu trolli).
Odpowiedz
Miało być światowo i nowocześnie, a wyszło jak zwykle w Lublinie czyli zamiast ułatwić pasażerom korzystanie z komunikacji będzie coraz trudniej. Duży krok wstecz, jeżeli chodzi o komunikację. I dodać trzeba jeszcze, że ludzie muszą latać raz na rok z pitem, żeby mieć zniżkę.
Odpowiedz
Nie rozumiem co to znaczy " Niemożliwe jest, by jednocześnie funkcjonowały jako czynne oba te nośniki, gdyż z jednego biletu okresowego mogłyby chcieć korzystać w tym samym czasie dwie osoby: jedna posługując się kartą, druga posługując się aplikacją do tego samego konta – wyjaśnia Monika Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego. " To znaczy, że karty są anonimowe, kontrolerzy nie weryfikują, nie proszą już o dokumenty tożsamości? Jakoś banki nie mają z tym problemu, mam kartę w telefonie i w portfelu, mogę zapłacić czym chcę, a prawo jest identyczne, że nikt poza mną nie ma prawa z nich skorzystać.
 Urzędnicy zawalili sprawę i czegoś nie dopilnowali, a teraz wymyślają jakieś bzdury.
Odpowiedz
Cała "inwencja" speców od zniechęcania do korzystania z mpk idzie na "nowoczesne" metody biletowania. Tymczasem nikt nie zadaje sobie trudu zmiany archaicznej siatki połączeń. Przypadek? Nie sądzę.
 A po co zmieniać siatkę połączeń? Przecież Naczelny Propagandysta Lublina wraz ze swoja świtą nie korzysta z komunikacji.
Odpowiedz
Widzę, że farmowe pieski pilnują tematu, choć z niezbyt wyczuloną uwagą. No, dajcie głos!
Odpowiedz
Musicie popracować nad tresurą w PiSiej farmie - pieski straciły czujność :-)
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.