Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
faktycznie masakra, korek na filaretów sięga do wiaduktu nad wąwozem!! cała zana stoi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armii Krajowej zakorkowane aż do Jana Pawła II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
armi krajowej tez, gratuluje jedna stłuczka i babranie sie przez 3 godz w usuwanie pojazdow dzieki czemu cale miasto stoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Kraśnickiej korek kończy sie kolo Edenu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak wypadek na kraśnickich a fotografia głębokiej ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orkana (w stronę armii krajowej) też cała stoi w korku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od ulicy glebokiej na wysokości lecznicy dla zwierzat do skrzyzowania z krasnickimi jechalem wlasnie 1.10 h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszmar - 4km w 75 minut. Przy nastepnej tego typu okazji proponuje postawic po 2 policjantów na kazdym zablokowanym skrzyzowaniu celem wlepiania mandatów tym , którzy wjezdzaja za sygnalizator bez szansy na opuszczenie skrzyżowania przed zmianą świateł. Sytuacja była kiepska a ci kierowcy pogarszali ją o 100%. Takie zachowanie to chyba najgorsze co mozna zrobić i między innymi z tego powodu z jednej stłuczki mamy zablokowany LSM i połowe Czubów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wąski napisał:
Koszmar - 4km w 75 minut. Przy nastepnej tego typu okazji proponuje postawic po 2 policjantów na kazdym zablokowanym skrzyzowaniu celem wlepiania mandatów tym , którzy wjezdzaja za sygnalizator bez szansy na opuszczenie skrzyżowania przed zmianą świateł. Sytuacja była kiepska a ci kierowcy pogarszali ją o 100%. Takie zachowanie to chyba najgorsze co mozna zrobić i między innymi z tego powodu z jednej stłuczki mamy zablokowany LSM i połowe Czubów.
Wjezdzanie na skrzyżowanie bez mozliwości opuszczenia go to normalka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsioki i Buraki Lubelskie, stójcie oby jak najdłużej, może w tym czasie wreszcie zrozumiecie,że taki chamy jak wy powinni się uczyć kultury jazdy. Mokro jak nie wiem, a te deb***e na chama się wciskają i po hamulcach, zero odstępów, szyby zaparowane i cala droga wasza. Stójcie do jutra ćmoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Wsioki i Buraki Lubelskie, stójcie oby jak najdłużej, może w tym czasie wreszcie zrozumiecie,że taki chamy jak wy powinni się uczyć kultury jazdy. Mokro jak nie wiem, a te deb***e na chama się wciskają i po hamulcach, zero odstępów, szyby zaparowane i cala droga wasza. Stójcie do jutra ćmoki.
Napisal.. Jan z Kijan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisał wsiok z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego z wypizdokretowiskowa podlasiecznego - jedź do stolicy na wycieczkę Zobacz, co tam się dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomaszek napisał:
kolego z wypizdokretowiskowa podlasiecznego - jedź do stolicy na wycieczkę Zobacz, co tam się dzieje
Ty jedź może coś zrozumiesz, ja nie muszę tam jeździć, ja tam mieszkam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Ty jedź może coś zrozumiesz, ja nie muszę tam jeździć, ja tam mieszkam. [/quote] [quote]ja nie muszę tam jeździć, ja tam mieszkam
teraz już wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z przykrością muszę przyznać że "lolo" ma sporo racji w tym co napisał - kultura jazdy w Lublinie sięgnęła dna i przy jakimkolwiek zdarzeniu na drodze wszyscy zaczynają się pchać, wciskać, jeden drugiemu nie ustąpi i takie są efekty - jedna stłuczka a pół Lublina zakorkowane. Szkoda gadać... a na poprawę się nie zanosi, bo jak się trafi jeden z drugim mądrzejszy i wpuści z podporządkowanej to go zaraz z tyłu wyklną i strąbią, albo jak sam stoi pół godziny i czeka na czyjeś zmiłowanie to później też nikomu nie ustąpi bo sobie pomyśli że jemu też nikt nie ustępuje. KIEROWCY WYKAŻCIE TROCHĘ WYOBRAŹNI NA DRODZE ALBO ZACZNIJCIE KORZYSTAĆ Z KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na wysokości jednostki wojskowej doszło do zderzenia cztery pojazdów" - praktycznie nie ma artykułu na portalu dziennika wschodniego, w którym nie można by znaleźć chociaż z jednego błędu. Kto pisze te artykuły, bo na pewno nie dziennikarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Wsioki i Buraki Lubelskie, stójcie oby jak najdłużej, może w tym czasie wreszcie zrozumiecie,że taki chamy jak wy powinni się uczyć kultury jazdy. Mokro jak nie wiem, a te deb***e na chama się wciskają i po hamulcach, zero odstępów, szyby zaparowane i cala droga wasza. Stójcie do jutra ćmoki.
Polecam wizytę o terapeuty, a może nawet by się psychiatra przydał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok 16 z Nałęczowskiej przedzierałam się ok 35 min na Radości, ale i tak dobry czas miałam, choć uliczki osiedlowe zakorkowane. Najlepsza była blondynka w nowiutkim audi koło Lidla na Armii krajowej, włączyła awaryjne na środku uliczki i rozmawiała przez tel...a co tam przecież i tak wszyscy stoją. Ale muszę pochwalić naszych lubelskich kierowców, naprawdę wyjątkowo mało było słychać na cb radiu ty h.... ty k...., a sporo uspokajających tekstów i ciągłe info. żeby to omijać różnymi drogami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Kraśnickiej ...na Paderewskiego wycieczka trwała 2.45 min !!!!!!TRAGEDIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...