Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alkoholowy portret Lublina. Co piją dorośli, a co uczniowie?

Utworzony przez TECZOWY_ZSL, 4 października 2020 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Wchodzę do spożywczaka - i pierwsza rzecz którą widzę to skrzynki piwa i chłodziarki z wódką.... szkopy nawet długo P0 okupacji rozpijają Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodzę do spożywczaka - i pierwsza rzecz którą widzę to skrzynki piwa i chłodziarki z wódką.... szkopy nawet długo P0 okupacji rozpijają Polaków.
 Nie wiem co bierzesz, ale weź to odstaw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodzę do spożywczaka - i pierwsza rzecz którą widzę to skrzynki piwa i chłodziarki z wódką.... szkopy nawet długo P0 okupacji rozpijają Polaków.
 Ja na przykład wolę jak mnie Szkoci rozpijają, nie Niemcy. Poza tym nasi zachodni sąsiedzi nie mają dobrego alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy facet pije mocne trunki,baby i pedaraści piją likiery i wina,a młodzież pije co ma aby we łbie zaszumiało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kaca, bóle głowy i inne dolegliwości polecam sok warzywny na bazie buraka z cytryną wg. przepisu terapiasokami.pl/kac-soki. Taki sok zawsze stawia mnie na nogi po szalonej imprezie. Moja żona często go pije gdy ma migrenę i jej pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...