Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alma w Tarasach Zamkowych. Budowa centrum handlowego na finiszu

Utworzony przez Pracującu w handlu, 4 listopada 2014 r. o 12:24 Powrót do artykułu
Witam, występuję z propozycją zatrudnienia prezydenta Żuka na stanowisku sprzedawcy. Marne zarobki, monotonna praca na nogach. Co o tym sądzą obywatele Lublina? Skoro prezydent twierdzi, że takie miejsca pracy są podstawą rozwoju Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alma? Strasznie drogi sklep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Alma droga ale przynajmniej żarcie lepszej jakości. Dobrze ze to media expert jest bo oni mają za to kupe promocji i non stop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodzę tam prawie codziennie i albo coś pokręciłem, albo nie widziałem, że buduje się tam centrum handlowe 0_0. H&M mnie strasznie cieszy. no i Media Expert pod nosem. Zobaczymy, nie chce przesądząc przedwcześnie. Aż się dzisiaj przejdę zobaczyć jak to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alma? Strasznie drogi sklep
bez przesady, wolisz zaplacic 50gr wiecej za ser czy 50 gr mniej za produkt seropodobny? od 3 lat kupuje tylko! w Almie i mam przynajmniej świeże, zawsze świeże produkty. Pani zza lady nie robi łaski, że poproszę o skrojenie z nowego kawałka i oczywiście porównywałam wiele razy ceny produtow ze Stokrotki i często w stokrotce jest drożej. i to słowo "strasznie" jest strasznie przesadzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne powielanie sklepów sieciówek dla galerianek. H&M, Reserved, Mohito itd na co to komu? narosnie Was jak Biedronek, na każdym osiedlu conajmniej jedna. Dlaczego nikt nie odważył sie otworzyć sklepu Tchibo lub  Royal Collection, który nie wiedzieć czemu został zamknięty w Plazie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he, he - cytat : ".......wynika, że po otwarciu w galerii powstanie ok. 2 tys. miejsc pracy" - po 1000 zł miesięcznie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może warto byłoby otworzyć New look zamiast powielać te same sklepy w każdej galerii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alma-dobry sklep, ale praca tam to masakra. Panie ganiają od stoiska do stoiska żeby obsłużyć klijentów. Ciekawe czy zarobki mają tak wysokie jak wydajność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady, wolisz zaplacic 50gr wiecej za ser czy 50 gr mniej za produkt seropodobny? od 3 lat kupuje tylko! w Almie i mam przynajmniej świeże, zawsze świeże produkty. Pani zza lady nie robi łaski, że poproszę o skrojenie z nowego kawałka i oczywiście porównywałam wiele razy ceny produtow ze Stokrotki i często w stokrotce jest drożej. i to słowo "strasznie" jest strasznie przesadzone.
Następna co "myśli" że jak płaci drożej to dostaje lepszy towar. Produkty w almie sa takie same jak w wiekszości sklepów na polskim rynku. To mit że producenci np wędlin, czy serów specjalnie dla danego sklepu robią lepiej. Przestawienie linii technologicznej dla jednej sieci sklepów to strata czasu i pieniędzy i nikt przy masowej produkcji się w to nie bawi! Lepsze (ładniejsze) opakowanie produktu, ładniejszy wystrój sklepu itd to tylko droższy marketing i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idioci z własnego lenistwa kupują w takich galeriach - wszystko droższe niż gdzie indziej, od ciuchów po żywność, gówniane marki, ludzie pracują tam za psie pieniądze i co z tego ze wszystko się błyszczy skoro każdy taka pracę chętnie zamieniłby od reki? A jakś żyd zaciera ręce bo kabza mu się nabija i frajerstwo mu w tym pomaga. A ile drobniejszych sklepów splajtuje przez otwarcie tego kolejnego molocha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne powielanie sklepów sieciówek dla galerianek. H&M, Reserved, Mohito itd na co to komu? narosnie Was jak Biedronek, na każdym osiedlu conajmniej jedna. Dlaczego nikt nie odważył sie otworzyć sklepu Tchibo lub  Royal Collection, który nie wiedzieć czemu został zamknięty w Plazie?
Royal Collection w Lublinie miał najgorsze wyniki sprzedaży  w całej Polsce dlatego został zamkniety. bida panie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam podobnie jesli chodzi o media expert, co do almy to różnie bywa ale jakościowo chyba mają nienajgorzej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jaka powierzchnię, ale w sumie co to za rożnica, oni zawsze maja te sklepy wielkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokłądnie, promocje większe od sklepu mają :DS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie promocje? Tableta musze kupic :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Royal Collection w Lublinie miał najgorsze wyniki sprzedaży  w całej Polsce dlatego został zamkniety. bida panie:)
Royal podobno będzie w tarasach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Royal w Lublinie prosperował dobrze tylko skończyła się umowa najmu lokalu i się nie dogadali co do nowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Royal w Lublinie prosperował dobrze tylko skończyła się umowa najmu lokalu i się nie dogadali co do nowej.
chyba niewystarczająco dobrze skoro nie było "ich stać " na Plaze. Po prostu mieli mały utarg i woleli otworzyć nowe sklepy w innych lokalizajach, nic nie ugrali z plaza. Nie mówie ze sklep był na minusie ale nie miał pewnie oczekiwanego obratu jak w innych duzych mistach. a W tarasach juz sie od kilku mieiscy otwieraja i sie nie mogą otwarzyc hahah z poł roku wisi niedługo royal collection haha :) Peek &Cloppenburg omija Lublin szerokim łukiem to samo Van Graff , nie zastanawia scie dlaczego - Felicity , tarasy olimpy i zadna siec nie ejst lublinem zainterwesowana. Nie wciskajcie kitu ze jest tu popyt na tzw. odziez premium. Pełno centrów handlowych i co najwzyej CC i reserved sie tu sprzeda ...nie czarujcie i nie robcie propagandy sukcesu, w Lublinie wiekszosc ludzie ciuła biede. 80% ludzie pracujacych zarabia ponziej śrendniej krajowej. VAN Graaf, Peek i royal zdaja sobie z tego sparwe. RC ma tansze marki wiec moze szarpna sie na sklep ale tak jak pisałem jakos otworzyc sie nie mogą od poł roku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...