Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jej jakie to smutne dziecko ledwie wyszło z brzuszka a już mu się etykietki przykleja  :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpis usunięty
.Patologia to tyjesteś,ciekawe ile twój ojciec musiał śniegu nazbierać żeby takiego jak ty bałwana ulepić.
Ostatnio edytowany 2 marca 2016 r. o 08:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostakami są ci którzy nie znając tej rodziny juz ja wyzywaja od patologi , jak ktos chce miec dzieci to je bedzie miał bez względu na to czy dostanie 500 zł czy nie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ludzie mieszkaja w tej polsce ze na siebie nie spojrza a innych od patologi wyzywaja . najpierw spójrz na siebie a nie oceniasz innych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tą rodzine i żadną patologia nie jest , to ci co pisza o nich takie przykre rzeczy sa patologia i sa zjebani na potege , az szkoda ze na tym świecie zyja tacy kretyni i debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam ta rodzine - to bardzo dobrzy i ciezko pracujacy ludzie. Nie sa zadna patologia ! Jak mozna kogos w taki sposob oceniac. Moze ta kobieta miala cesarskie ciecie z powodow medycznych ? Moze dziecku grozilo niebezpieczenstwo? Zastanowcie sie ludzie ile w was goryczy! Ja zycze im wszystkiego najlepszego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpis usunięty
ale koleś żal ci dupę ściska o te 500 a  dzieci to ty na pewno nie masz..............
Ostatnio edytowany 2 marca 2016 r. o 08:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj oj żal to co dla dziecka można kupic za 500zl w dzisiejszych czasach papersy i nie wiem czy na waciki wystarczy to chore i brak słów nie wiem skąd taka zawiść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dzieciątko dopiero przyszło na ten świat a juz ocenione zostało...jakim prawem????ja to bym Ci dała te 500zl i odwal sie od nich 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja planuje dziecko..i jak urodze to też patologią zostane???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULKACJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULACJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha Ciebie to chyba matka od urodzenia od patologii wyzywała i taki uraz z dzieciństwa Ci został,ale nie martw sie to sie leczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...