Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Amerykańscy Żydzi protestują przeciwko budowie stadionu

Utworzony przez Gość, 8 stycznia 2009 r. o 01:50 Powrót do artykułu
no i maja racje bo zydzi to najgorsze co moze byc, pewnie by kasy chcieli za to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedźcie Żydki do lublina i protestujcie..............
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2009 r. o 08:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPIS ZOSTAŁ USUNIĘTY
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2009 r. o 08:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie oddac im tą ziemie, a napewno na tym miejscu wyrośnie piękna następna galeria jak przy lipowej. Wtedy też protestowali, ale jak swój czyli ich został właścicielem protesty się skończyły. Nawet tablicy pamiątkowej długo nie stawiali i było dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my nigdy nic nie bedzemy mogli zdrowic w ym zapomniany m przez wszyskich nieście a zydzi dawno tu nie mieszkaja w mniejscu cmentarza na unickiej biegnie jezdnia i nikt nie na nic przeciw temu może zrobmy z lublina jeden wielki cmentarz zydowski. Zydzi niech zyja sonbie spokojnie w USA i dadza mam sie rozwijac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest haniebny czynem to co wyprawiają zydzi i nie chodzi tylko o lipową, ale wogóle jak jest geszeft to nie ma znaczenia ani ich prochy ani żadna inna przeszkoda WIĘC PYTAM .........CVZY CHODZI wam O PAMIOĘĆ I ZASADY CZY PIENIĄDZE. jAK O PIENIĄDZE TO I TAK POLSKĘ WYRĄBALIŚCIE NA STOKROTNĄ WARTOŚĆ JAKA KIEDYKOL;WIEK wam się prawnie należała - patrz lubartowska i setli zaznaczam setki innych..........
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2009 r. o 08:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co kogo obchodzi jakiś żydowsko-amerykański protest? Niech sobie protestują u siebie w hameryce, bo z izraela jeszcze trochę i albo będą się musili szybko wyprowadzać albo nie zostanie tam kamień na kamieniu. A od Lublina won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o niech przedstawiciele New Lubliners & Vicinity Society opiszą jak Żydzi dbają o palestyńskie nekropolie w Palestynie ? bardzo to interesujace. Pewnie zaraż oskarzą mnie o antysemityzm, hahaha 97 proc rasy swemickiej stanowiĄ Arabi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o niech przedstawiciele New Lubliners & Vicinity Society opiszą jak Żydzi dbają o palestyńskie nekropolie w Palestynie ? bardzo to interesujace. Pewnie zaraż oskarzą mnie o antysemityzm, hahaha 97 proc rasy swemickiej stanowiĄ Arabi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek, żeby nie było, że jestem antysemitą. Ale mośki mieszkające w USA niech sobie tam siedzą cicho bo nikt z Polaków nie wpierd.... się do ich pokrętnych spraw i do tego co się dzieje dziś w Strefie Gazy. O ile wiem to tylko ambasady sa eksterytorialne a żydki uważają się za jedynych właścicieli każdego gruntu na którym ktoś z ich plemienia postawił stopę. Przecież nikt im nie wybuża grobowców a w końcu to jesteśmy w Polsce i możemy budować wszystko co nam się zechce i gdzie chcemy. A swoją drogą. Stoważyszenie zrzeszające Żydów mieszkających przed wojna w Lublinie? A skąd jeszcze żyją ci co mieszkali przed wojną w Lublinie? Całą wojnę przeżyło tylko kilka % osób Żydowskiego pochodzenia, minęło już ponad 60 lat od wojny a oni ciagle żyją i jest ich coraz więcej? Takie cuda to tylko w Piśmie Świętym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie sobie gówniarze pyskować do woli. Stadion nie powstanie. Wbijcie to sobie do ptasich móżdżków. Tylko patrzeć jak się firma skandynawska wycofa się z interesu. A władze miasta zapłacą odszkodowanie za brak rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe, że Żydzi nie protestowali gdy Mordechaj Zisser budował Lublin Plaza Center na terenie obozu koncentracyjnego. Moze trzeba im sypnąc jakimiś udziałami w klubie sportowym żeby wszystko od razu stało się koszer??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takitam napisał:
ciekawe, że Żydzi nie protestowali gdy Mordechaj Zisser budował Lublin Plaza Center na terenie obozu koncentracyjnego. Moze trzeba im sypnąc jakimiś udziałami w klubie sportowym żeby wszystko od razu stało się koszer??
No właśnie, ja już myślałem, że ten apel to o Lublin Plaza - wszystko się zgadza: "W wolnej Polsce, stworzonej przez "Solidarność?, nie tylko nikomu nie przyszło do głowy, żeby uhonorować to miejsce, ale wręcz przeciwnie - za panowania w mieście ekipy noszącej w nazwie swej partii: prawo i sprawiedliwość - dogadano się z inwestorem norweskim ( tu powinno być izraelskim ) na przerobienie cmentarza-stadionu ( tu powinno być cmentarza-obozu koncentracyjnego ) na obiekt handlowo-usługowo-hotelowy mający generować wielkie zyski wyrastające na ludzkich prochach. .............. Jak widać na załączonym przykładzie nie jest problemem czy centrum handlowe buduje się na terenie gdzie kiedyś chowano zmarłych, ale kto to buduje: Żydzi mogą, innym wara!
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2009 r. o 08:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zydzi niech dbają o miejsca pochowku u siebie.Miasto ma prawo rozwijać się likwidując byłe cmentarze czego przykładem jest lotnisko w Swidniku czy Plaza przy Lipowej.W tym drugim przypadku Zydom to nie przeszkadzało bo byli inwestorami tego obiektu i zwyciężył interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydom tylko chodzi o kase o nic innego to są chyba najbardziej pazernym narodem na świecie. I nie rozumiem dlaczego amerykańscy żydzi sie w trącają w sprawy naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem antysemita, ale szlag mnie trafia jak ...... wyciąga łapę po każdy skrawek ziemi który nawet nie wiadomo czy był ich.. W Łęcznej obok stadionu zarośniety kirkut zaniedbany, nie ma ........ które choćby posprząta na nim a już ..........wyciągają po następny obiekt, po dana boznicę, w której jest jedyne muzeum w Łęcznej, Bożnica która zawaliłaby się gdyby nie odresteurowanie [przez włądze Łęcznej a teraz ........ chce zabrać budynek bo ktos ........ naobiecywał. Podobnie jak .... z Kościoła katolickiego których łapy swędza po ziemie , tysiące hektarów a jakaś komisja ko=scielno/kościelna daje im więcej niz należy. ...... co to za kraj???
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2009 r. o 08:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TERZ NIE JESTEM ANTYSEMITĄ ALE CORAZ BARDZIEJ MNIE TE.........
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2009 r. o 08:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPIS ZOSTAŁ USUNIĘTY
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2009 r. o 08:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PLAZE NA OBOZIE KONCENTRACYJNYM GDZIE GINĘLI ŻYDZI MOŻNA BYŁO POSTAWIĆ...? BO WŁAŚCICIELEM PLAZY JEST ŻYDOSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydenci apeluje niech Pan się nie ugina przed tymi dwulicowymi ludźmi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...