Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Amerykańscy Żydzi protestują przeciwko budowie stadionu

Utworzony przez Gość, 8 stycznia 2009 r. o 01:50 Powrót do artykułu
Protesty i protesty a nie mogli by chociaż zaproponować jakieś rozwiązanie- jakieś wspólne wyjście z impasu, no chyba że chodzi tylko o kasę i chcą wyrwać teren od miasta i sprzedać z zyskiem. Niestety Żydom jakoś nie zależy na ich własnych zabytkach - jak na razie nie dali ani grosza na ich odnowę i tylko wyciągają łapska po kolejne odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda marnować czas na odpowiadanie tym "amerykanom", niech się zajmą swoimi sprawami w Izraelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie proszę się nie uginać. Podejmując decyzje na pierwszym miejscu proszę stawiać dobro klubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydostwo to jeden wieli interes, po oszustwie z budynkiem przy ul.Lubartowskiej/zapłacone odszkodowanie a następnie przejęcie budynku/, Plaza Centr na terenie byłego obozu zagłady /bo inwestorem był żyd/ teraz kręcą z terenem sportowym. Czy nie ma sposobu żeby eks A zcofanie to zasługa prezydentów-Pruszkowskiego i Wasilewskiego/największy próżniak jakiego miał Lublin/.humować żydków i robić swoje czyli budować stadion bo jak tak dalej będzie się działo to Lublin nie dość że nie będzie miastem ale nawet jako wieś będzie zacofany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYDZI W NOWYM JORKU NA SWOIM CMENTARZU POSTAWILI SUPERMARKET ,TAK ŻE ICH OBŁUDA SIĘGNEŁA JUŻ DAWNO DNA .,I ICH GARDŁOWANIE W PRASIE ŻYDOWSKIEJ NIC NAS NIE POWINNO OBCHODZIĆ.W LUBLINIE TEŻ JUŻ TO BYŁO JAK BUDOWALI PLAZĘ .TEŻ POSTAWILI NA SWOICH ZMARŁYCH BO TAK TWIERDZILI CHCĄC ODSTRASZYĆ KONKURENCJĄ.ZRESZTĄ Z MORDERCAMI KOBIET I DZIECI SIE NIE ROZMAWIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydostwo to jeden wieli interes, po oszustwie z budynkiem przy ul.Lubartowskiej/zapłacone odszkodowanie a następnie przejęcie budynku/, Plaza Centr na terenie byłego obozu zagłady /bo inwestorem był żyd/ teraz kręcą z terenem sportowym. Czy nie ma sposobu żeby ekshumować żydków i robić swoje czyli budować stadion bo jak tak dalej będzie się działo to Lublin nie dość że nie będzie miastem ale nawet jako wieś będzie zacofany. A zacofanie to zasługa prezydentów-Pruszkowskiego i Wasilewskiego/największy próżniak jakiego miał Lublin/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za formę tej dyskusji. A takie mamy mniemanie o sobie - my Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PREZYDENCIE MA PAN PEŁNE POPARCIE LUBLINIAN. CZEKAMY NA NOWY OBIEKT! A PROTESTY "NEW LUBLINERS" MOŻNA ZAŁATWIĆ WYSTAWIAJĄC IM TABLICE PAMIĄTKOWĄ A EWNTUALNE PROCHY PRZENIEŚĆ NA CMENTARZ ŻYDOWSKI NA KALINIE! POWODZENIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postapic ze szczatkami tak jak ma to miejsce w swidniku, przeniesc na wlasciwy cmentarz, Lublin nie moze byc miastem '"pogrobowców", z pewnoscia na niejednym rogu ulicy gineli ludzie, i absolutnie nie ustepowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja protestuje i mam dośc tych roszczeń mam pytanie do pana Waisebach czy jak mu tam albo do Gminy Zydowskiej dlaczego nie interesuje sie wogle tym terenem gdzie niby jest cmentarz żydowski(obok stadionu), obecnie jest to miejsce wyprowadzania psów gdzie mogą załatwia swe potrzeby, okoliczne lumpy mają gdzie pic wódeczke i niskoprocentowe alkohole oczywiście tez załatwiaja swe potrzeby.Do tego smietnisko wszystkiego co nie potrzebne w okolicznych domach. Dopiero gdy zaczęto myślec o inwestycji podniósł się rwetes , ale i wtedy norwegowie obiecali za swe pieniądze ogrodzą teren, ale i to nie wystarczyło. To pytam o co chodzi bo nie o pamięc zmarłych żydów napewno.Pytam państwa co wy o tym myślicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wolnej Polsce, stworzonej przez "Solidarność”, nie tylko nikomu nie przyszło do głowy, żeby uhonorować to miejsce, ale wręcz przeciwnie - za panowania w mieście ekipy noszącej w nazwie swej partii: prawo i sprawiedliwość - dogadano się z inwestorem norweskim na przerobienie cmentarza-stadionu na obiekt handlowo-usługowo-hotelowy mający generować wielkie zyski wyrastające na ludzkich prochach. Oczywiście tak, jak za Hitlera i komuny, nikt nie zamierzał pytać lubelskich Żydów, co o tym myślą. W wolnej Polsce, prawdziwie, nikomu nie przyszłoby do głowy, by na prywatnym terenie, ktoś obcy mógł ingerować co ma być budowane. Oczywiście, teraz tak jak za komuny, każda próba rozwoju miasta, jest blokowana przez uzgadnianie wszystkiego po 10razy, uzyskiwanie 10pozwoleń, pytając wszystkich Żydów na Świecie, co o tym myślą. Ludzie, protestują Żydzi w Warszawie, w NY, bo oni mają centralnie w du*** Nasze miasto i to czy czy ono zgnije jak ciała ich szanownych przodków, z których zostały może już tylko szczątki kości. Ręce opadają. Jak był Hitler, czy Stalin to wszyscy wiedzieli, że nie są wolni. Teraz mamy wolną socjalistyczną UE i co? I okazuje się, że nie ważne są umowy handlowe, nie ważne jest dobro miasta i mieszkańców, ważne jest co mają do powiedzenia ugrupowania religijne nawet terytorialnie nie związane z Lublinem! Do cholery!!! Na jakim Świecie my żyjemy, czemu nikt nie wyjdzie na ulice protestować w tej sprawie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPIS ZOSTAŁ USUNIĘTY
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2009 r. o 12:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmijcie sie zydki swoja jesziwa a od lublinianki wara bo beda pogromy chyba ze o to wam idzie bo zyjecie z "antysemityzmu" o ktory sami sie prosicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im nie chodzi o stadion tylko o te czterdzieścioro dzieci palestyńskich, zamordowanych przez siepaczy izraelskich w szkole ONZ. Protestują, aby Izrael wybudował tym dzieciom pomnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szlag człowieka trafia...Plazę wybudowali na filii Majdanka i nie protestowali(sami przeciwko sobie?),pewnie jakby na Wieniawie izraelska firma wybudowała hipermarket to by nie protestowali.Jeszcze mało im Jesziwy za która w latach 60tych dostali odszkodowanie a teraz jeszcze sam budynek wykorzystujac głupotę lubelskich urzędników?Won do Nowego Jorku!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPIS ZOSTAŁ USUNIĘTY
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2009 r. o 12:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głónym sponsorem NSDAP była firma należąca do niemieckich żydów firma IG Farben przed wojną w tym miejscu było boisko Roborniczego żydowskiego Klubu Sportowego WIENISAWA a jak se ....biegali po ..... to wszystko bylo kosher aj waj, i jak sie czyta relacje to o boisku pisano jako boisku leżacym na byłym kirkucie.
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2009 r. o 12:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nawet sympatię do Żydów, ale takie sytuacje mnie W......!!! Był stadion, niech będzie!!!!!! Niedawno zablokowali budowę krematorium obok majdanku jednej z firm pogrzebowych. Co oni mają do tego ?! Zależy im tylko na kasie. Jeden z wielu przykładów. Stawali dęba, żeby odzyskać synagogę w Bychawie. Odzyskali i ... sprzedali jednemu z mieszkańców za duże pieniądze. Zapewne niedługo zażądają zwrotu kamienic Starego Miasta i terenu wokół zamku w Lublinie. Jak chcą powrotu do sytuacji z przed 70 lat, to powinni się wynieść z palestyny !
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2009 r. o 12:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten sam temat i ciekawe komentarze: http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=2218789
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protest nowojorskich Żydów jest tak śmieszny że aż strach...Cztery razy byłem w Izraelu i widziałem dwa arabskie cmentarze zabudowywane przez izraelskie domy,w Nowym Jorku były dwa przypadki zabudowy starych nieużytkowanych od lat cmentarzy żydowskich(przez firmy których właścicielami są Żydzi).Te arabskie cmentarze zabudowywali argumentując że były nieużywane od 1948r.No to badzcie konsekwentni Bracia Żydzi-cmentarz na Wieniawie nieużywany jest znancznie dłużej,powinniśmy go zabudować.Jak jest że nagle wmawiają nam że stary cmentarz na Wieniawie(po którym śladu nie ma)to nienaruszalna świętośc?Zresztą w tej sprawie ważne jest PRAWO KRAJOWE danego państwa a nie żydowskie przepisy religijne.To oni mają DOSTOSOWAĆ się do praw krajowych a nie poszczególne kraje do ich praw religijnych.Koniec i kropka,spadajcie panowie z Nowego Jorku. Nie ustępować im ani na krok!Sami niszczą cudze i swoje cmentarze a w tym lubelskim proteście jeszcze ośmielają się pisać że gdyby to był cmentarz katolicki to nikt by go nie ruszył.Warto przypomniec sprawe lubelskiej Plazy-nie dosć że wybudowali ją na filii obozu koncentacyjnego to jeszcze przez ponad rok trzeba było walczyć z nimi o umieszczenie tablicy pamiątkowej(którą żeby nie rzucała się w oczy umieścili z boku budynku) Ażeby nikt mi tu antysemityzmu nie zarzucił-ja b.lubiłem Żydów,ale po wizytach w Izraelu nauczyłem się od rodowitych Żydów rasizmu,bo nie ma co ukrywać-Izrael to państwo apartheidu gdzie Arab(a nawet każdy kto powie coś pozytywnego o Arabach)to ludzki podgatunek,miałem okazję to odczuć i być poniewieranym na punktach kontrolnych.Czytałem tez izraelskie podręczniki szkolne m.in.o Polsce i włos jeżył mi się na głowie.Mam więc prośbę do władz miasta-pokażcie że to WY tu rządzicie,a nie jakaś śmieszna organizacja z Nowego Jorku licząca na kasę(bo przecież Izrael nie protestuje?proszę o tym pamiętać-PAŃSTWO ŻYDOWSKIE nie protestuje w tej sprawie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...