Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Chyra zagra w filmie o lubelskim nauczycielu

Utworzony przez józef, 4 kwietnia 2013 r. o 19:28 Powrót do artykułu
Ej, napiszcie kto zagra w tym filmie -czy to prawda, że Chyra???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no prawda. Chyra zagra główną rolę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsada wymiata, nie mogę uwierzyć, że w Lublinie powstanie taki film...hejterów pewnie ściska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszcie dalej, jaka słaba ta promocja miasta.....obsada szok jak na lubelskie warunki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim poznałam Maćka,poznałam jego historię od wspólnego znajomego...wspaniały człowiek,szacun za radzenie sobie w sytuacji,w życiu,a my poddajemy się na pierdołach... czekam z niecierpliwością ..i ta obsada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam Pana Maćka ze szkoły, byłam uczennicą VIII LO. Świetny człowiek! Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł, miałam szczęście i Maciej Białek był moim wychowawcą. Niesamowity człowiek, posiadający ogromną wiedzę którą potrafił z pasja i zaangażowaniem przekazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Maćka od lat, mieszkaliśmy w tym samym wieżowcu, znamy się jeszcze z podstawówki...zawsze pogodny i nie wymagający zbyt wiele od życia, cieszył się tym co ma. Wzrok tracił powoli, z roku na rok, nauczycielem był bardzo dobrym, uczył moją siostrę Kasię historii, na lekcjach była jego prawą ręką - pomagała sprawdzać listę obecności, pisać na tablicy, rozwijać mapy itp. W imieniu mojej siostry KASI pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia w dalszej pracy i życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byl nasz wychowawca przez 4lata LO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Maciej poprosil mnie i pomagalam mu przez 4 Lata uzupełniać dziennik, listę obecności, usprawiedliwienia...itd. Zawsze pytał o klucze do sali, jak i dziennik klasy czy jest odpowiedni. Bylam jeśli to można nazwać "prawą ręką" osobistą sekretarką :D Pan Maciej Białek w 2001 roku nawet pokonał 48km i przyjechał wraz z klasą na mój Ślub to wspaniały CZŁOWIEK I MA OSOBOWOŚĆ- wspominam go do DZISIAJ chodź minęło już 12 lat !!!!!!! Jest cudownym człowiekiem i bardzo się cieszę że dalej może pracować...!!!!! Jako nauczyciel jest sympatyczny ale ma swoje zasady..!!!!!! I za to go LUBIELIŚMY KLASA 4d od 1997-2001roku. Małgorzata Wójcik 23-212 Wilkolaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...