Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Pruszkowski ma nową pracę. Wygrał konkurs na dyrektora

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2019 r. o 13:42 Powrót do artykułu
QrFA trzymajcie mnie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan co był w PGE bo miał prąd w gniazdka teraz jest w WUPie bo był chwilę na bezrobociu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ma chłop doświadczenie - był chwilę na bezrobociu, a że z zawodu jest dyrektorem, to w sam raz pasuje na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pitole też chcę tyle za pracę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpartyjny fachowiec :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Marszałkowski ściga się z satyrykami. Najwyższy czas wziąć udział w jakimś kabaretonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kuluarach mówiło się że wygra to wygrał.Tak to zrozumiałem,dlatego wg mnie słowo "konkurs"we wszystkich urzędowych ustawach,rozporządzeniach i monitorach powinno zastąpić się słowem" kuluary".Będzie prościej i taniej.Chciałbym zobaczyć listę przegranych i skład kuluarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez potrafi coś tam, coś tam! Ogłoszenie dziś już po wyborach ze pruszkowski jest dyrektorem w urzędzie pracy tez nie jest przypadkowe, tylko celowe, zeby nie drażnić ludzi, wiem to o działacza pisu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten, na którego Żuk od lat zwala swoją nieudolność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy ludzie to są świetni we wszystkim, myślę że nawet jakby pojechali do Niemiec zbierać szparagi to też by się tam sprawdzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesiostwo??? Nieeee, poprostu fachowiec, od kurde wszystkiego... interdyscplinarny, psia krew..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no trudno żeby nie miał ;))) w tych okolicznościach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezatapialny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrał to w ogóle był jakiś konkurs ,ale się uśmiałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facet jest nieśmiertelny. Żałosny typ. Kompetenty od wszystkiego. Tfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kuluarach mówiło się że wygra to wygrał.Tak to zrozumiałem,dlatego wg mnie słowo "konkurs"we wszystkich urzędowych ustawach,rozporządzeniach i monitorach powinno zastąpić się słowem" kuluary".Będzie prościej i taniej.Chciałbym zobaczyć listę przegranych i skład kuluarów.
 To co powiedzieć o obsadzie stanowisk w Białej?  Koledzy Litwiniuka są już wszędzie... A szczyt bezczelności to zatrudnienie w Wod-kanie emeryta Czapskiego ("bo był wakat) i Jaroszka, któremu stworzono stanowisko viceprezesa jak podaje Wod-kan za ponad 15 tyś, co od razu przełożyło się na podwyżki cen wody!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja chyba śnię , to jakiś koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 2 miesięcy się o tym mówiło i prasa pisała również, tylko trzeba było z ogłoszeniem wyniku poczekać do końca wyborów do UE żeby ludzi nie drażnić. Wstyd i hańba ale dalej głosujcie na PIS to niedługo wszystkie stanowiska będą dziedziczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny Macierewicz schowany do szafy tym razem na dłużej bo wybory za wyborami. Ale w Listopadzie wyskoczy jak zombie z szafy i wtedy choroba powróci ze zdwojoną siłą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...