Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ani al. Mazowieckiego, ani ul. "Inki". Radni wycofali projekt ws. nazwy nowej ulicy w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2018 r. o 09:55 Powrót do artykułu
jako Polak zawsze wolę polską patriotkę ,od Icka Dicekmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nazwa, jak przy tej ulicy nie będzie żadnego budynku. Bohaterów.... niech zaczyna się przy węźle. Będzie jasno i przejrzyście .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Al. Mazowieckiego to jakaś porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inka , jeszcze nie miała 18 lat jak została zamordowana przez komunistów . Sanitariuszka u płk. Łupaszki dowódcy V Wileńskiej Brygady AK. A ten drugi kandydat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazowiecki nie przysłużył się Polsce i Polakom absolutnie - to porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul.jakiegos tam to porazka poMATOLOW.wowczas szybkosc obowiazywalaby 15 km/godz to jest szybkosc reformatora naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 3,2,1... prawicowe trolle wynajęte przez PiS będą hejtować Mazowieckiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna właściwa nazwa to: Jaśnie Oświeconego Ducze i Zbawcy Polszy Jarosława Miłościwie nam panującego Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być Aleja Lecha Kaczyńskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem, pasztet mazowiecki ma mieć swoją ulicę w lublinie? dopiero trzeba lubić to świństwo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazowiecki to szkodnik, jego "gruba kreska" umożliwiła okopanie się lewactwa i bezkarność przestępców ze służb. Tylko ydiota tego nie rozumie, że Mazowiecki zakonserwował układ, który nie został rozbity do dziś. PS. Nie mam z PiS nic wspólnego, bo ta partia to też lewactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej "al. 700 lecia miasta Lublina". Jest okazja i jest ulica. 700 lat tu już jest miasto, trzeba to jakoś upamiętnić, nie ma co się kłócić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejszy problem. ci ludzie nie nadają się do niczego innego, tylko kłócenia się o nieistotne pierdoły. a nie może być Monte Cassino?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
najważniejszy problem. ci ludzie nie nadają się do niczego innego, tylko kłócenia się o nieistotne pierdoły. a nie może być Monte Cassino?
 Nie może być, bo Boh. Monte Cassino zaczyna się przy Al. Warszawskiej (naprzeciwko Gen. Zajączka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nie do uwierzenia!!! Skąd w tym polskim społeczeństwie tyle jadu? Frustaratów zyciowych ci u nas dostatek ,wystarczy rano poobserwować zachowania kierowców. Każdy gdyby mógł udusiłby drugiego gołymi rękoma. Nieprawdopodobnym jest ,że mowa tu o narodzie ,który w 95% deklaruje się jako głęboko wierzący katolicy. Zapewne nie znający doktryny swej wiary, bo nie ma tam nic o tej nienawiści, frustracji, która codziennie jest szerzona nie tylko na forach internetowych,ale w zwykłych codziennych sytuacjach. Zapewne fala hejtu przeleje się przez moją wypowiedź, ale nie interesuje mnie to... Tak najzwyczajniej przechodzę obok tego. Zauważcie również drodzy rodacy,że ani razu nie wspomniałem tu Mazowieckiego. Nie chodzi o to czy zasługuje na swoją ulicę czy nie, ale opanujcie ten jad wylewany na nieżyjącego już człowieka. Po co ? Przecież on się nawet nie obroni. A czy jego działalność była dobra czy zła oceni to historia. Chciałbym zaznaczyć ,ze nie jestem zwolennikiem żadnego obozu i chciałem umieścić tutaj swoją bezstronną opinię. Pozdrawiam P.L>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulice powinne mie nazwy ludzi zasluzonych i o prawdziwych imieniach i nazwiskach a z tego co mi wiadome to przerobka za zezwoleniem w latach 45/50.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie może być po prostu BMC? Po co kombinować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Mazowieckiego to Lublinianie wygwizdali na wiecu wyborczym w 2005 r. I co do Lublina chce wejść kuchennymi drzwiami. Czyżby nasi POkraki zaPOmnieli Jego występ na Pl. Łokietka i reakcję Lublinian.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że jakiś pajac wyżej zestawia mówienie prawdy i podawanie faktów historycznych z "nienawiścią". Warto więc przypomnieć, że prekursorem takiego specyficznego podejścia do prawdy był nie kto inny jak Jerzy Urban. Pogratulować wzorców. A Tadeusz Mazowiecki nie powinien nigdy i nigdzie być upamiętniany, bo o ile jego rola w czasach późnego PRL budzi spory, to jednoznaczne jest, że w czasach stalinowskich zachowywał się ohydnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wspólnej broszurze „Wróg pozostał ten sam” Tadeusz Mazowiecki i Zygmunt Przetakiewicz głosili wyższość socjalizmu nad kapitalizmem, zarzucali Żołnierzom Wyklętym mordowanie Polaków chcących zakończyć bezsensowny opór, twierdzili, że kapitalizm jest szkodliwy, rewolucja komunistyczna – nieodwracalna, zachód dąży do wojny i atomowej zagłady, antykomunizm w Polsce jest dziełem zachodnich imperialistów, komunistyczne władze odnoszą sukcesy, a zachód chce wykorzystać Kościół katolicki w Polsce dla swoich brudnych celów. Postulowali potrzebę walki z zachodnim imperializmem i jego wrogą propagandą, przekonując, iż zagrożeniem dla Polski są antykomuniści i niemieccy rewanżyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...