Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Antyterroryści wypili. Będą kary dla policjantów?

Utworzony przez qwerty, 4 czerwca 2014 r. o 10:39 Powrót do artykułu
A gdzie mieli pić, w parku nie wolno. Skoro byli po pracy, to o co codzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest napisane, że wrócił po rower a nie wiem dlaczego dziennikarz pisze, że tym rowerem miałby jechać ? Nad interpretacja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak fajni koledzy z roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt." Nie wiadomo jednak, dlaczego będąc pijanym miałby wracać do domu rowerem." A kto powiedział że miałby siadać na rower? Może chciał zabrać rower i go prowadzić-a to nie jest zabronione-choć przepis mówi-"kto prowadzi rower po drodze publicznej...........". Widać redaktorek zbyt dosłownie to zrozumiał!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielce sensacja - co tylko policjanci po pracy piją a inni to już nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli w samochodzie nie będę miał butelki i kieliszka to mie można mnie posądzić i zbadać , że piłem alkohol- P A R A N O J A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Olo, coś tu śmierdzi.... ale to nie gówno...... to padlina..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest jakas paranoja ;/ człowiek po pracy nawet się już napić nie może z kolegami...;/ co innego jeśli byli by na służbie  lub przed służbą wtedy OKEJ przegieli, ale w tej sytuacji nie widzę problemu w tym, że się napili...nie szczegółnie przepadam za Naszymi służbami mundurowymi, a w tym przypadku zdaje się, że troszeczkę przesadzają. A ten frajerzyna co dzwonił to chyba nie zna powiedzenia, że nadgorliwość gorsza od faszyzmu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma "wyrzucenia ze służby" pismaku!!! Doucz się nieuku bo wstyd mi jak to czytam..... a powinno być Tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polcjant też człowiek musi się odprężyć drynkiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polcjant też człowiek musi się odprężyć drynkiem .
Tylko dlaczego pierd olony najpierw chleje a potem siada za kółko ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma "wyrzucenia ze służby" pismaku!!! Doucz się nieuku bo wstyd mi jak to czytam..... a powinno być Tobie.
Nikt nie musi znać nomenklatury pajacyku w dreisku oraz noobie intelektualny. Wydalenie ze służby brzmi jak sranie, burku parszywy. Pokazałeś się już w necie a teraz do budy pało i nie szczekaj na swojego pana i ni epouczaj innych. Znalazł się douczony burak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...