Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Apel centrum krwiodawstwa w Lublinie. Pilnie potrzebna krew dla 17-latki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2018 r. o 13:04 Powrót do artykułu
Taką grupę krwi ma moja była żona. Ale ona nie jest krwiodawcą. Jest krwiopijcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta grupa krwi jest bezcenna gdyż można ją podać każdemu innemu człowiekowi niezależnie jaką grupę on ma. W drugą stronę jest już dużo gorzej. Posiadacz 0rh- może przyjąć tylko 0rh-.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nue trzeba bylo sie kłócić, protestować, po znajomosciach sie awansowac, tylko robic to do czego stacje krwiodawstwa są powolane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 0 RH- i jest mi niezmiernie przykro, ale mogę oddać krew dopiero za miesiąc. Oddawajcie krew, bo na prawdę warto pomagać innym! Może kiedyś Wy będziecie jej potrzebować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można oddać w Psk4. jutro?Czy trzeba powiedzieć dla kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to ta dziewczyna, która wypadła (wyskoczyła) wczoraj z akademika Ikar?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam taką i chętnie oddam tylko je wiem ci dalej gdzie podjechac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krew można oddawać w siedzibie głównej RCKiK w Lublinie przy ul. Żołnierzy Niepodległej 8: Poniedziałek, środa, piątek – 7.00-13.30 Wtorek, czwartek – 7.00- 17.00 Sobota – 7.30 – 11.30 oraz we wszystkich Terenowych Oddziałach: 2. Oddział Terenowy Chełm 7.00 – 13.00 3. Oddział Terenowy Biała Podlaska 7.00 –11.30 4. Oddział Terenowy Kraśnik 7.00 – 11.30 5. Oddział Terenowy Lubartów 7.00 – 11.30 6. Oddział Terenowy Al. Kraśnicka 7.00 – 11.30 7. Oddział Terenowy Łuków 7.00 – 11.30 8. Oddział Terenowy Puławy 7.00 – 12.30 9. Oddział Terenowy Tomaszów Lubelski 7.00 – 11.30 10. Oddział Terenowy Włodawa 7.00 – 11.30 11. Oddział Terenowy Zamość 7.00 – 13.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy np. B Rh - jest dla tej dziewczyny niedobra ? Bo ja taką mam i chętnie pomogę. Może wypowie się ktoś kompetentny ... PS. Moja była żona też ma taką grupę krwi, ale niestety jest krwiopijcą, nawet jej nie zapytam, bo rzuci złe moce albo coś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam grupę 0RH- oddam krew dla tej dziewczyny.Czy oddajac trzeba podac komu sie oddaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Filip to trzeba wydłużać czas poboru krwi a nie skracać....a poza tym to co pan wiesz dokładnie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po tym jak pocałowałem klamke w punkcie we Włodawie, straciłem czas i pieniądze bo sobie gdzieś wyjechali i tłumaczenie ze to nie z winy pracodawcy??- co to ma byc - nigdy do nich nie pójdę i mojej krwi juz nie zobaczą - miłego dnia pani derektor............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...