Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam pomysł. Wszystkie wycieczki szkolne w Lublinie (w ogóle wycieczki) obowiązkowy punkt programu MOSIR Lublin. Inaczej wypad z miasta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie będzie zarabiać jak woda w basenach jest zimna bo oszczędzają na podgrzewaniu. Już dwa razy mi się to zdarzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym problemem AQUA Lublin jest brak strony internetowej. Powiem szczerze, nie wiem jaka jest dokładna nazwa obiektu, wyszukać w google też nie można, do tego jak ktoś jest spoza Lublina to nawet nie wie że coś takiego istnieje. Cennika brak, oferty brak, zdjęć brak to jak mają być ludzie??? Ile kosztuje mała strona internetowa przy takim koszcie obiektu, a strona to podstawa i reklama miejsca. Urząd zawsze ma problem z promocją.
Obiekt własnej strony internetowej nie ma. Kosztował ponad 100 milionów PLN, ale widocznie strona internetowa przerasta możliwości finansowe MOSiR-u.  ................................. Na stronie internetowej MOSiR-u są jakieś szczątkowe informacje o AQUA LUBLIN http://www.mosir.lublin.pl/index.php?s=addcontent&id=87   No i komunikacja poprzez Facebooka, ale przecież nie na tym rzecz powinna polegać https://www.facebook.com/AquaLublinMosir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość przeciętna, woda niedogrzana, dzieciarnia wrzeszczy, sauny za dopłatą... Nie dziękuję. Wybieram SPA Orkana - przynajmniej na Multisport mam wodę i sauny, spokój i uroczą obsługę na recepcji. Nie będę pomyj na Aqua wylewał bo jak widać są amatorzy tego obiektu a ja po prostu cenię inną formę relaksu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
część basenów i atrakcji nieczynna, ciągłe awarie i wymyślanie zasad zupełnie nie spójnych z regulaminem, które tylko utrudniają korzystanie z atrakcji, na pewno będzie moda na Aqua, już to widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen do nauki pływania permanentnie zarezerwowany. Zjazd "rurami" z dzieckiem na kolanach zabroniony przez zapis regulaminu niespotykany na innych tego typu obiektach w Polsce. Przepraszam zapomniałem, przecież nie ma takiego drugiego obiektu w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ci wszyscy ludzie którzy mieliby tak licznie przybywać do Aqua mieliby zaparkować skoro nawet przy obecnej frekwencji pozostaje niewiele wolnych miejsc na parkingu. Więc może specjalna linia autobusowa dla chcących skorzystać skoro tak duża powierzchnia przy samym obiekcie służy tylko temu by dalej było do parkingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...