Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak ksiądz biskup mógł przyłożyć ręke do otwarcia tego... tam pracownicy saunarium siłą ściągają majtki użytkownikom obiektu, nawet inwalidy nie oszczędzili tfuu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są zawoleni, tylko nie pani Kruk. Musiała by zdjąć ten swój sfatygowany golfik. Ajjj Tylko nine to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem za zimno, w natryskach cieplej wody tez brak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam i polecam ;) Krukowa by powiedziala ze to niepotrzebne przecież jest i zionęła by krytyką, a Michałkiewicz dalej twierdzi ze ruina jest, a tu jednak ludziom sie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam. Zimna woda w basenach rekreacyjnych. Pod prysznicem lodowata. Obiekt przestarzały w porównaniu ze starszymi, np. z Łodzią czy Bukowiną Tatrzańską. Szkoda było pieniędzy z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen. Woda w środku. Mokra. Żadnej części ciała nie urywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy są jakieś podjęte środki, aby ludzie nie sikali w tych basenach ? Jak się dowiedziałem z internetu w każdym średniej wielkości basenie jest ok. 100 litrów moczu. To okropne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet fainie, szkoda że nie wszystko działało. Niestey rwąca rzeka to jakaś pomyłka- to raczej powolny strumyczek. Najważniejsze że dzieciaki uśmiechy od ucha do ucha. Rozczarowanie przy wyjściu: bałagan na wieszakach no i niestety kurtę dziecka szlag trafił- nic dziwnego jedne ubrania wieszają a inne im spadają. Dobrze że cieplo było to dziecko wróciło w mojej kurtce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle ze strefa nagości w saunach jest troche zbyt postępowa w naszym małym Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małego to ty masz w majtach !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialne saunarium. Oby wystarczylo im motywacji do trzymania poziomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat temperatury wody nie został dokładnie przemyślany na tym obiekcie , zaś temat rwącej rzeki to jest ona zajebista jak działają 2 pompy , a może wynikać z tego , że puszczają tylko 1 pompe ze względu na zjeżdżalnie. Obiekt nie jest rewelacją, ale też nie jest najgorzej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz widać prawdę PISu. W Lublinie nic się nie robi, ludzie głodują i nie stac ich na basen. Oni zbudowali pałac wodny i stoi pusty. Po co go grzać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w saunarium jest się nago?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wejściem na basen wszystko wygląda super. niestety woda w basenie rekreacyjnym dużym zbyt zimna, no i masakra pod prysznicami męskimi. ta ledwo lecąca woda uniemożliwia umycie się i jeszcze na dodatek zimna! Będąc z 3 letnim synem zdenerwowałem się mocno. no i przydałoby się żeby służby porządkowe częściej sprzątały podłogi z kołtunów tarzających się włosów....nie jest to problemem w Bukowinie czy Białce :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno szatnie są koedukacyjne. Toż to Sodoma i Gomora !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet fainie, szkoda że nie wszystko działało. Niestey rwąca rzeka to jakaś pomyłka- to raczej powolny strumyczek. Najważniejsze że dzieciaki uśmiechy od ucha do ucha. Rozczarowanie przy wyjściu: bałagan na wieszakach no i niestety kurtę dziecka szlag trafił- nic dziwnego jedne ubrania wieszają a inne im spadają. Dobrze że cieplo było to dziecko wróciło w mojej kurtce.
No to nie ma boksów szatniowych/szafek/otwieranych tym samym zegarkiem który odlicza czas pobytu? to w Słowacji już 20 lat wstecz tak było,nie wspomnę o Bukowinie czy Białce Tatrzańskiej.POLSKA ''B'' no nie ma się czego dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem skąd te negatywy, wszystko super na najwyższym poziomie europejskim, jestem dumny z tego miejsca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem skąd te negatywy, wszystko super na najwyższym poziomie europejskim, jestem dumny z tego miejsca !
Zgadzam się, jest naprawdę super :))) Też jestem dumna z tego miejsca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia zimna woda, ziąb w pomieszczeniu pod prysznicem woda dla morsa. Wszystko bure i ponure. KOSZMAR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...