Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Archaniołowie nad ulicami Lublina [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2018 r. o 21:11 Powrót do artykułu
Czy to nie obraża uczuć religijnych tych z grodzkiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żukowskie develoanioły... może już niedługo na deptaku jakaś galeria handlowa ? Teren już ładnie zabetonowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księga Wyjścia 20,2–17 Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy można bez pozwolenia wkręcać kotwy w elewacje zabytkowych kamienic przy deptaku? Pani Kozo, to pytanie do pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda SCHIZOFRENIA PARANOIDALNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Francji i nie tylko ZAMYKAJA KOŚCIOŁY. Polska jesdt na tej samej drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11  resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu koziara. Ale on jest mocno podwieszony pod żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda to jak egzekucja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...