Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arcybiskup Stanisław Budzik zaprasza na Orszak Trzech Króli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 21:50 Powrót do artykułu
... i kolędowanie z bayerfull i ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znani o religii Marcin Luter: Każdy, kto chce być chrześcijaninem, powinien wyłupić oczy własnemu rozumowi. Schopenhauer: Religia jest jak robaczek świętojański, potrzebuje ciemności, żeby błyszczeć. Michel de Montaigne: Ludzie o prostym umyśle, braku ciekawości i wykształcenia są dobrymi chrześcijanami. Isaac Asimov: Wydaje mi się, że Bóg jest wygodnym wynalazkiem ludzkiego umysłu. Ludzka natura nie zna bardziej niebezpiecznego mamidła. Immanuel Kant o religii Chrześcijaństwo było do tej pory największym nieszczęściem ludzkości Fryderyk Nietzsche Caleb Colton: "Dla religii ludzie zrobią wszystko; będą się kłócić, pisać, walczyć, umierać, zabijać tylko nie będą zgodnie z nią żyć." Michel Onfray: "W ogromnym stopniu religii zawdzięczamy pogardę, rasizm, kolonializm, nietolerancję, wojny, niesprawiedliwość społeczną, ksenofobię." "Każda religia chce nas utrzymać w przekonaniu, że dysponuje prawdą wieczną, uniwersalną, absolutną, a na dodatek w imię tej prawdy chce narzucić swój porządek całej planecie. Religia nigdy nie przestanie być agresywna." papież Aleksander VI: "Każda religia jest dobra, ale najgłupsza jest najlepsza." Robert Pirsig: "Jeśli jedna osoba ma urojenia - mówimy o chorobie psychicznej. Gdy wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to religią."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz byłem, i dziecko mi się przeziębiło. Potem tylko gorączka. Dzięki, tym razem odpuszczam, tym bardziej że ma byc zimno jak cholera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przybyli, zobaczyli i rozeszli się i słuch o nich zaginął... PS. Mędrcy? Ze wschodu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K+M+B = Koperta Musi Być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie będzie już pisu to znowu zacznę chodzić do kościoła. Nie chcę żeby powiązali mnie z tymi oszołomami co ich wybrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzą słuchy, ze mają iść z Katedry do Abramowić i to w jedną stronę tylko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiecie dlaczego Budzik tak chodzi? Bo jakby stał w miejscu, to wszyscy by myśleli, ze sie zespuł, hi hi hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzik nie dzwoń tyle bo ci sprężyna wysiądzie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda religia ogłupia,zniewala,wymusza poczucie winy,,jak powstała religia-otóż mądry spotkał głupiego żeby żyć z niego,żeby jedni panowali nad drugimi i żyli z nich,obiecują i sprzedają towar,którego nikt nie widział,manipulują i mamonę zbierają żyjąc na koszt innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"OFICER" - Wojciech Sumliński - książka obowiązkowa. Można zamówić przez Internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A błogosławiony Jarosław zaproszony zostanie i Andrew Guma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...