Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arena Lublin wypełniona prawie po brzegi. Ale oni nie przyszli na tu mecz [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 sierpnia 2018 r. o 14:16 Powrót do artykułu
Niech sobie tam będą, nikomu krzywdy nie robią. Mogliby tylko nie łazić po domach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest dramat!!! Niby regiin katolicki... co na to pis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla katolika to sekta a my dla nich najgorsze zło . i tak niech zostanie bracia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś czyta wasze artykuły albo jak już czyta to bierze je na poważnie, skoro sami ich nie czytacie. Błąd już w tytule, później jest tylko gorzej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej raz do roku cały stadion wypełniony jest po brzegi. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arene Lublin powinna skupiac coraz wiecej kibiców przede wszystkich Motoru ktory powinien odnosić sukcesy a nie być wykorzystywana dla jechowych Brawo Panie Prezydencie Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu PÓjdą PO rozum do głowy i przerobią to smętne bizancjum na targowisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największa sekta w Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. Najwieksza sekta to jest polski kosciol i księża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIADKOWIE JEHOWY.. CZY JECHOWA CZY JAK INACZEJ... JA PIERD.... A MOTORU NIE SPONSORUJĄ... QRDE NA CO TEN ŻUK POZWALA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jehowcy-Motorynka 1:0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny event. Ale nie widzę drzwi do płukania. Może to będzie wieczorny trening.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni wynajmują ten stadion, sprzątają dokładnie przed kongresem i po kongresie, nie zostawiają syfu jak niektórzy "prawdziwi chrześcijanie". Każdy może do nich iść na zebrania, nikogo nie wyganiają. Datki u nich są dobrowolne i nikt nie podlatuje z tacą i nie trzęsie pod nosem. Poza tym datki u świadków idą na książki, broszury które dają ludziom i właśnie na takie zjazdy. Robią to co jezus z apostołami, głoszą o bogu. W katolickiej biblii bóg nazwał siebie Jahwe/oryginał jhwh. Co niesie różne tłumaczenia "jestem który jest" lub podobne ale tego ksiądz wam nie powie. Kiedyś robili kongresy na zasyfionym stadionie hetmana w zamościu i też robili porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ktoś -padluchu sekciarski tylko nie zasyfiony ośle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki owemu wydarzeniu mecz otwarcia sezonu został zepchnięty na dalszy plan i został rozegrany na wyjeździe. Pomino przewagi zremisowaliśmy tak wyszło może u nas było by inaczej. Lecz nie zmienia to faktu że stadion miejski to obiekt sportowy więc sport tutaj powinien być priorytetem. To nie miejsce na spędy chrzty piosenki modły itp.... Bez względu na pieniądze. Nasze miasto nasz klub. Motor Lublin RKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwia mnie te kometarze od urodzenia kestem katolikiem a przynajmniej mi tak mowiono. Bylem i w izraelu i w syrii u arabow a jechowych mam w rodzinie. I stwierdzam ze wiara w cokolwiek to jest bzdura. Jedyne w co wierze to sa moje sily do pracy zeby dzieciom zapewnic dobry start w zyciu. Wiara w rodzine i dzieci to jest jedyne co nalezy szanowac i wynosic na piedestaly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skoro ich stać na wynajęcie stadionu to zapewne stać ich również na budowę własnej przestrzeni przeznaczonej tylko do takich rytuałów. Dzisiaj miał się odbyć tam mecz otwarcia sezonu naszej lubelskiej drużyny zaplanowany o wiele wcześniej na arenie Lublin jest to obiekt sportowy. Jako kibice jesteśmy bardzo rozczarowani postawą zarządcy stadionu że zostaliśmy zepchniętci na drugi plan w tym przypadku pieniądze i chęć zysku zorganizowania dochodowego wydarzenia którego uczestnicy zapewne potępiają takie pokusy i i chęć posiadania odegrały najważniejszą rolę. Zremisowaliśmy zabrakło nas wszystkich w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogolnie jestem neutralny w sprawach religii ale jak by na to nie patrzec to katolicy sa daleko za murzynami porownujac do jehowych. Pamietam jak za dziecka ksieza katoliccy straszyli jehowymi. Wiadomo, konkurencja, do dzis mam to w glowie. Tam oczywiscie tez ludzie nie sa idealni ale jehowi nie utworzyli przynajmniej calej tej otoczki spaslakow w sukienkach ktorzy pluja na wszystko co inne i uwazaja innych ludzi za idiotow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibice Spartakusa zazdroszczą frenkwencji na Arenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus Chrystus nie robił zjazdów. Biblia nie jest katolicka, lecz jest Słowem Bożym. Strażnica jest jak Katechizm, niby przybliża do Boga, a finalnie oddala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...