Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ci co siedzieli w na trybunach w pełnym słońcu po 5 minutach...uciekli stamtąd..a w cieniu nie było już miejsca..więc po prostu wyszli ze stadionu aby się nie smażyć...nawet gdyby Barcelona grała z Realem nikt by nie usiedział w tej parówie kilku minut..kto to w ogóle wyznaczał takie godziny meczów??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorętsze dni wakacji. Każdy woli wyjechać "za miasto" i chłodzić się w akwenach wodnych, a nie oglądać mecze w temperaturze ponad 30. Zróbcie takie turniej we wrześniu i to z udziałem 6 drużyn (w tym gospodarzy lub kadry Lubelszczyzny) i 70% stadionu zapełnione. Wystarczy spojrzeć ile pracowników UM i MOSiRU w tym czasie .... było na urlopach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już w momencie podpisywania umowy było wiadomo że ktokolwiek by nie przyjechał z topowych drużyn to przysłałby rezerwy...to jest czas urlopowy ..gwiazdy sobie odpoczywają w najlepsze a takie turnieje to czas wykazywania się dublerów...ale przecież innego terminu jak początek lipca nie za bardzo udałoby się znaleźć...upał wszystkiemu winien...wielu zrezygnowało mimo zakupionych biletów..jeszcze ci w cieniu mogliby wytrzymać ale ci siedzący na gorących trybunach w słońcu nawet z parasolami nie wytrzymaliby..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę chciałem pójść z rodziną na te mecze. Jednak z komunikatu na stronie wynikało, że w niedzielę kasy przy stadionie nie są czynne. Chciałem zatem kupić na stronie, ale zdziwiłem się, ponieważ w tańszych sektorach miejsc wolnych nie było poza pojedynczymi a potrzebowałem 4 obok siebie. Dałem sobie zatem spokój. Tym większe było moje zdziwienie kiedy w telewizji zobaczyłem garstkę widzów na trybunach. Ktoś mi wyjaśni ten fenomen? Gdzie się podziały te "sprzedane" bilety skoro nie było wolnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorętsze dni wakacji. Każdy woli wyjechać "za miasto" i chłodzić się w akwenach wodnych, a nie oglądać mecze w temperaturze ponad 30. Zróbcie takie turniej we wrześniu i to z udziałem 6 drużyn (w tym gospodarzy lub kadry Lubelszczyzny) i 70% stadionu zapełnione. Wystarczy spojrzeć ile pracowników UM i MOSiRU w tym czasie .... było na urlopach :)
  w jakim wrześniu!?...kiedy wszystkie ligi grają i sezon w pełni?..kto by gościu przyjechał i kiedy????????....nawet na przerwie na  grę reprezentacji nie byłoby kiedy taki turniej rozgrywać...no chyba że rajcowałaby cię gra jak to mówisz klubu z Lubelszczyzny z klubami z 2 czy 3 ligi czy to polskiej czy jakiejś zagranicznej bo nikomu by się nie chciało wówczas przyjeżdżać no chyba że wysyłając trzeci czy czwarty garnitur ....jaki wrzesień!?...tylko lipiec!...albo styczeń-luty (zamiast upałów może wolisz mrozy?)..w pozostałe miesiące każdy normalny gra w ligach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Żuka i jego rodziny nie było, byłaby większa frekwencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah i miasto bedzie musialo oddac pieniadze ktore dostalo od unii na dofinansowanie ;) trzeba bylo myslec wczesniej i zrobic kabarety na arenie, skoro tyle ludzi bylo pod zamkiem to jeszcze wiecej przyszloby na arene, gdzie mogliby wygodnie usiasc i ogladac ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah i miasto bedzie musialo oddac pieniadze ktore dostalo od unii na dofinansowanie ;) trzeba bylo myslec wczesniej i zrobic kabarety na arenie, skoro tyle ludzi bylo pod zamkiem to jeszcze wiecej przyszloby na arene, gdzie mogliby wygodnie usiasc i ogladac ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie miasto ... tutaj trzeba zorganizowac prelekcje ojca Tadeusza i taniec na rurze Pani Szydlo.. Bedzie komplet przez caly tydzien ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło zorganizować 1 dobry mecz z drużyną pokroju Bayernu czy Interu i byłby komplet przy dobrze prowadzonej polityce marketingowej. Kogo obchodzą rezerwy Monaco czy Hannoveru, jak tak dalej pójdzie to Pan Prezes Mosir-u będzie musiał zmienić pracę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super impreza, ale kolejna klapa organizacyjna. Zamowienie biletu grupowego bylo nielada wyczynem: 1. skrzynki e-mailowe booklika nie dzialaly, 2. brak informacji nt. innej mozliwosć zarezerwowania grupowego, 3. w koncu telefonicznie (z zaproszenia umieszczonego na stronie LZPN, bo nigdzie indziej) udalo sie dowiedziec czegos wiecej, ale na pytanie czy dzieci do 7 lat wchodzą za darmo (tak było napisane na lubsporcie), pan odparł, że nic na temat nie wiadomo mu i że nie ma ulgowych. 4. apogeum zdenerwowania ii decyzja negatywna - moment przelozenia godzin meczow na 3 dni przed impreza. Przeciez to jakas kpina i niepowazne traktowanie uczesntikow imprezy. Nie wiem jak skonstruowane sa zlecenia za organizacja, ale powinien byc zapis dotyczacy min. uczesntikow na takiej imprezie. Moze wtedy firma bylaby bardziej kompetentna i bardziej zorganizowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes zamiast czuc sie rozczarowanym to niech zlozy rezygnacje ze stanowiska!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie miasto ... tutaj trzeba zorganizowac prelekcje ojca Tadeusza i taniec na rurze Pani Szydlo.. Bedzie komplet przez caly tydzien ...
Pisowskie miasto? A to nie złodzieje z PO budowali ten stadion przypadkiem? Co za je***y leming... Miasto może i pisowskie (sram na to), ale myślenie to Ty masz ku*** pełowskie! Byle się nakraść a winę zrzucić na opozycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy są rozczarowani prezesem Mosiru. Czy złoży rezygnacje i dorzuci się do nieuchronego zwrotu dotacji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to były mecze treningowe... a ceny biletów?! widzę, że podobnie jak ja, pomyślało większość mieszkańców Lublina. mam nadzieję, że organizatorzy wyciągną wnioski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehehe......i tyle ...swizdu pisdu poszlo sie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie miasto? A to nie złodzieje z PO budowali ten stadion przypadkiem? Co za je***y leming... Miasto może i pisowskie (sram na to), ale myślenie to Ty masz ku*** pełowskie! Byle się nakraść a winę zrzucić na opozycję.
  budowę nowego stadionu do RPO wpisał nie kto inny jak Pruszkowski czyli PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecze o pietruszkę to i frekwencja odpowiednia, kto już raz zobaczył stadion to trzeba czegoś atrakcyjnego że go ponownie przyciągnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło po rezygnacji Śląska wybrać Motor czy chociażby Górnik. Wydaję mi się, że było by odrobinę lepiej. W końcu ludzie by woleliby chyba kibicować miejscowej drużynie niż... Lechii. A najlepiej to byłoby zrobić typowo lubelski turniej: Motor, Chełmianka, Górnik i jeszcze jakaś czwarta. Frekwencja na takim wydarzeniu była by na bank większa na tych wielce znanych. No ale cóż... zachciało się gwiazd to są efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...