Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Artur Soboń przewodniczącym klubu PiS w sejmiku

Utworzony przez ciocia, 25 listopada 2014 r. o 12:52 Powrót do artykułu
Wzrostem to nawet podobny do prezia . Przesyłam wyrazy współczucia oraz inne wyrazy . Pozdrawiam . Ciocia z obszaru bezrobocia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to zdrowie cioci, niech się ciocia dobrze grzmoci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja :) dziennik wschodni usuwa komentarze !!! . Trybuna Ludu wraca ? Gdzie jest mój wpis ? Kto teraz w dzienniku jest cenzorem ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z twarzy sympatyczny i inteligentny młody człowiek. Jeśli tylko jego celem nie będzie partia a wyborcy,  to może być całkiem ciekawie!!! W cuda wierzę, czy jaka cho..a !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zaraz..zaraz... jak to możliwe że sonboń jest czegoś tam przewodniczącym skoro wg. jego szefa wybory są nie ważne ? Przecież prezes nie kłamie - chyba .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja :) dziennik wschodni usuwa komentarze !!! . Trybuna Ludu wraca ? Gdzie jest mój wpis ? Kto teraz w dzienniku jest cenzorem ?
  Niby ja :)))  ale tu nic nie zostało usuniete w tym watku, więc sa dwie możliwości: cos Ci sie pomyliło, druga możliwość - Twój post sie nie zapisał przez bład systemu. Tertium non datur. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby ja :)))  ale tu nic nie zostało usuniete w tym watku, więc sa dwie możliwości: cos Ci sie pomyliło, druga możliwość - Twój post sie nie zapisał przez bład systemu. Tertium non datur. 
No dobra . Wpis się pojawił ponownie . Aż mi ulżyło bo komuny bym nie znosła . Pozdrawiam ciocia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko złudzenie kochany, złudzenie - prawdziwe ( a właściwie drugie) oblicze tego pozornie sympatycznego czlowieka jest  nieco inne o czym wiedzą ci , którzy go dobrze znają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jyyfjgvjhgjlkhgjhgkjhgkjhg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...