Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Asfalt na Krężnickiej się zużywa? Radny: Wyolbrzymiałem...

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2017 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Kto na takiego ''tak sobie powiedziałem'' głosuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina tego Pana mieszka na Kżęnickiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy roz;liczyć tych pseudoradnych jak Daniewski, Krawczyk i inne platwusów - i w wybortach 2018 powiedzieć im auf wiederzein
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat ma role błazna. Z czasem włosy wyszły,bo rozumu nigdy nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo zasłużony, od wielu lat społecznik Zemborzyc. Oponenci z PISolandu do pięt mu nie dorastają. Żeby byli tak skuteczni jak On to mogliby z nim konkurować w wyborach a tak to mogą pomyśleć tylko jak się wyborcom podlizać, oszukać ich , okłamać naiwnych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez urazy. PO niektórych, widać już po facjatach jacy z nich społecznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego że mieszka przy krężnickiej?! przecież gdzieś musi mieszkać!a co do rozumu,to doktoratów durniom nie dają!a ty pewnie ze swoim rozumem masz pewnie profesurę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gościa z 20:51. Zapytaj swojego idola gdzie ten doktorat robił. Ja mam informację że jeszcze w ZSRR. Sprawdź sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To bardzo zasłużony, od wielu lat społecznik Zemborzyc. Oponenci z PISolandu do pięt mu nie dorastają. Żeby byli tak skuteczni jak On to mogliby z nim konkurować w wyborach a tak to mogą pomyśleć tylko jak się wyborcom podlizać, oszukać ich , okłamać naiwnych ...
 Jaki społecznik jak co miesiąc dostaje przelew na konto. Nie wprowadzaj w błąd trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten radny robi dla mieszkańców więcej niż wszyscy radni PiS razem wzięci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ne muszę pytać,ja wiem.Czy wszystko i wszyscy którzy mają coś wspólnego z ZSRR są ,,be"?!to by znaczyło że 80% populacji z lat 1944-80 są też ,,be" jesteś normalnym ksenofobem,i na dodatek nie znasz człowieka którego deskredytujesz! czy wszyscy lekarze,inżynierowie,ogół ludzi nauki to co?!też be?!to kto w takim razie stworzył 10 potęgę przemysłową?! bo na pewno nie dzisiejsi absolwenci prywatnych szkół wyższych!Ci nie znają tabliczki mnożenia,i większość ma dysgrafię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolem pisiurku nazwij swojego ojca lach...gu, nie chciałbyś dostawać takiej symbolicznej diety za nielimitowany czas pracy, za ciągła gotowość reagowanie na zgłaszane interwencje czy poprostu służenie suwerenowi o każdej porze dnia i nocy, spotkania na dzielnicach, udział w komisjach, bieganie po różnych wydziałach urzędu, pisanie pism, interpelacji itd itp. Prostaku i ignorancie, populistyczny pisowski piewco bolszewickiej idei, poprostu zamilcz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...