Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jednak! Mimo, że z Turcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni to samo dno... jednak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być zakompleksionym imbecylem o umysłowości wiejskiego osiłka by atakować kogoś ze względów rasowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak? - a co dostali opieprz z góry za bierność wobec bezprawia, które tolerują? Wywalić takich policjantów na zbity pysk i zatrudnić właściwych stróżów porządku publicznego. Turcja może być naszym potencjalnym sojusznikiem, więc może być z tego skandal międzynarodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujcie pojechać teraz do Tunezji. Tam na siniakach by się nie skończyło. To, co pokazuje na zdjęciach DW i KL to zwykła prowokacja kodziarzy o odstawionych od żłoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie wciskali trefne dywany... taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow, cóż za troska. Szkoda, że Niemcy po sylwestrowej imprezie w Kolonii nie bronili swoich Niemek tak, jak sniadych macantów bronią nasze "gazetki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego uważacie, że to było na tle rasowym?? "Naszych" nie biją??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków)jak naszych torkowie zaczepiaja to niejest na tle rasowym jak turek dostal to odrazu razizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po polsku nie rozumieją a cytuję TURECKA Ku.... To zrozumiał.Skąd sprawcy mogli znać narodowość ofiar.Przecież nie każdy ciapaty jest z Turcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego teraz to jest premium, jak ostatnio o tym pisaliście było za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam, nie byłem, nie widziałem. Nie oceniam. Ale osobiście obstawiałbym lubelskich studentów. Kto normalny, na tygodniu, na dodatek o tej porze ma czas na chlanie w lokalu w centrum Lublina. Przecież nie bezrobotne lumpy, bo ich na to nie stać, oni rozpijają co najwyżej winiacza za 5-kę, albo browce po przecenie z Biedronki. Tacy umieją liczyć. Porozwieszać portrety pamięciowe w lubelskich akademikach (w tym politechniki), idę o zakład, że sprawców uda się szybko ustalić. Ps. Za cudoziemcami szczególnie z tego innego kręgu kulturowego też nie przepadam, ale to nie powód by kogoś "bez powodu" bić. Chyba, że coś zaszło o czym nie wiemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może dostali wpierd+ol bo byli chamscy, głośni i wulgarni? Jak ktoś jest innej nacji to już mu w mordę nie można dać bo podchodzi to wtedy pod rasizm? Dla mnie to jest właśnie rasizm, takie rozróżnianie. Przecież człowiek jest człowiekiem bez względu na kolor więc dlaczego każde pobicie innego rasowo jest atakiem rasistowskim? Jak murzyn opluje moją kobietę a ja mu wtedy dam po ryju to jestem rasistą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE SZYDŁOWSKI CO TO OZNACZA >> POLICJANCI JEDNAK POSZUKUJĄ << . CZY SZYDŁOWSKI NIEDOROZWOJU DLA CIEBIE TUREK NIE JEST CZŁOWIEKIEM. DLA MNIE TAK PISZĄC JESTEŚ GŁUPIM, PODŁYM RASISTĄ, ORAZ NAZISTĄ - DLACZEGO NACZELNY DZIENNIKA POZWALA TAKIEMU BYDŁU PUBLIKOWAĆ SWOJE NAZISTOWSKIE TEKSTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow, cóż za troska. Szkoda, że Niemcy po sylwestrowej imprezie w Kolonii nie bronili swoich Niemek tak, jak sniadych macantów bronią nasze "gazetki".
czyli przyznajesz, że zostałeś zmacany przez (skoro ich tak określasz) macantów - śniadych mężczyzn.. Ty tęczowy chwalipięto !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my tu nie bruxela i swoje prawa znamy ,lewacka miłośc do brązów nie dla nas ,jesteśmy ksenofobami i dobrze nam z tym ,nacjonalizm jest naszą religią,a ,co q-rwa,nie wolno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...