Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak po pikiecie partii Razem. Student KUL oskarżony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2017 r. o 13:32 Powrót do artykułu
Ciekawe jak zachowają się władze KULu? Czy chcą mieć takiego człowieka w gronie swoich studentów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak zachowają się władze KUL-u czy dalej chcą mieć za moje pieniądze lewkaków,libertynów,dewiantów w gronie swoich studentów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrz a mnie oburza, że za moje pieniądze studiują tam nacjonaliści i bandyci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze KUL nic z tym nie zrobią Ksiądz Rektor oraz jego nieformalna zastępczyni pani rzecznik ( patrz foto rektora ta pani jest niemal na każdym foto) na pewno są zajęci aby odwrócić problem z godłem - oj narobiło się. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowanie na kul, to strata czasu. Kebaby można sprzedawać bez tych studiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL kiedyś był uczelnią . Teraz to takie CHWC !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student - sympatyk ONR!??? Za moich czasów to nie tylko przynalezność ale symptyzowanie jakiejkolwiek partii (z aktywnym artykułowaniem tego) była faux pas. Aktywni politycznie byli obiektem żartów braci studenckiej i postrzegani -zgodnie z prawda jako lizo..upy tego lub tamtego oszołoma)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła KULwa PiSuarowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność wypowiedzi i wolność dyskusji na uniwersytetach według partii Razem i feministek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władze KUL z niczym nic nie robią. Mnie zastanawia jak rektor jako gospodarz widzi co sie wyprawia w fundacji rozwoju.Przecież tam już nic nie jest co służyło uczelni. Przeciez to gołym okiem widać od kiedy nastapiła dobra zmiana. Czy tam ktos ma jakikolwiek pomysl ,oprocz odchodzenia kolejnych osob z pracy. Czy widac efekty zmian,ktore wprowadzono. Jeden procent stracony. Parking oddano kilka lat temu ,czy sa wieksze przychody,to samo z przychodnia. Ktoś chyba za to odpowiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś atakuje legalnie wybrana władzę w wolnych demokratycznych wyborach szczuje obywateli wobec siebie, kłamliwie donosi na swój kraj oraz obniża range swojego państwa na arenie międzynarodowej to jest:  po pierwsze  zdrajcą a po drugie musi się liczyć z odwetem. W państwie demokratycznym ugrupowania polityczne walczą na programy na tym polega demokracja. A jeśli w Polsce opozycja nie ma żadnego programu by zainteresować  i przyciągnąć do siebie wyborców będą uprawiać politykę wyniszczającą własny kraj ponieważ nie interesuje ich dobro Polski a tylko utracona władza. Jak pokazuja doświadczenia lewackiej zachodniej Europy tylko ugrupowania prawicowe są wstanie przeciwstawić się wynarodowieniu państw i zachowaniu własnej tożsamości. Totalna opozycja jak siebie nazywają lewacko-masonierskie ugrupowania balansują na krawędzi po to by prowokować, szczuć, demolować struktury panstwa by potem rozgrabić a obywateli zniżyć do poziomu niewolnikow. Tak było za rządów PO i PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONR-owców i młodzież weszpolską powinno się zdelegalizować za szkodzenie Ojczyźnie i szerzenie ideologii śmierci. Ci pseudopatrioci zdolni są bić Polaków za ich poglądy, bo innych argumentów, np. merytorycznych i logicznych, nie mają. Bez pięści, darcia mordy, strzelb i w pojedynkę są zerem. Mam nadzieję, że moja Alma Mater wypieprzy tego szczeniaka. Macie tam na KUL wielkie przywiązanie do nauki Jana Pawła II, personalizmu, Tishnera, Dyczewskiego, Mariańskiego, Życimskiego, więc taką patologię jak ONR powinniście prostować, bo nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "Jeśli ktoś atakuje legalnie wybrana władzę w wolnych demokratycznych wyborach szczuje obywateli wobec siebie, kłamliwie donosi na swój kraj oraz obniża range swojego państwa na arenie międzynarodowej to jest:  po pierwsze  zdrajcą a po drugie musi się liczyć z odwetem." koniec cytatu. Wypisz wymaluj PiS i Kaczyński wraz z kolesiami. Patrz baranie, co PiS robiło jako opozycja, jak kaczor szczuje Polaków na Polaków obecnie podczas miesięcznic, jak minister spraw zagranicznych Polski zdegradował Polskę na arenie międzynarodowej, oraz jakich współpracowników powiązanych z FSB utrzymuje Antonio z LaMONczy... I nie nazywaj się Polakiem, tylko Pis-dzielcem od dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KUL to jeszcze jest katolicki??? Ze studiami gender??? Lewactwo tam się rozpanoszyło. Niech się wreszcie zastanowią w którą stronę pójść zmieniając logo na takie bez Krzyża, bo taki mają zamiar. Albo normalność, albo zgnilizna. Wybór jest prosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkopskiej gadzinówce pisze jakaś POkraka :" Prezydent ..... to ch....". A Glina na moją gadkę gdzie u szkopów jest moderator , że byle POkraka obraża Prezydenta RP na forum szkopskiej agitki'? Na to gliniarz :" jakby Prezydent napisał skargę na link to by Policja wzięła tę sprawę". Także tu student KUL to bandyta i glina bierze sprawę. A jak KOD czy OR atakują pracowników TVP co aj waj cisza. Czekam kiedy Min. Błaszczak wymieni Tych nasich gliniarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postulaty o drlegalizacj ONRu okazują się jak najbardziej uzasadnione! Manifestacje ONRu i Młodzieży Wszrchpolskiej to policzek dla Powstancow Warszawskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyzamykac prawicowe bydlo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalka. CZARNI w każdym wydfamiu mogą PROTESTOWAC przeciwko wszystkiemu, a niech ktoś spróbuje ZAPROTESTOWAC PRZECIWKO CZARNYM, to zobaczy w lustrze jakiego Ma Ryja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb NAJNOWSZEJ STRONY : K z N szz S olidarnosc O rganistów 11 (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 i 11) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...