Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy w Lublinie i regionie: Uwaga na obfite opady śniegu

Utworzony przez a, 14 stycznia 2012 r. o 19:28
Na razie brak komentarzy, Twój może być drugi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służby miejskie szaleją, rwą włosy z łbów, kto im taki żart zrobił. Przecież było ustalone, że miało nie padać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdjęcie robione z samochodu, to Golf II ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosz kurna...zima nawet w zimie zaskakuje jak spadnie śnieg...o_O???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno wróciłem z Warszawy, na wysokości Jastkowa zastała mnie niemal burza śnieżna, widoczność była jak w porządnej mgle. Kolejny raz kląłem tych deb***i, którzy znakowali objazdy na budowie zjazdu do węzła Dąbrowica i Bogucin. Widać zbyt późno, że trzeba ostro skręcać. Ja wiem, że te objazdy tam są, bo jechałem tamtędy w dzień. Ale nie zdziwiłbym się jeśli ktoś spoza lubelszczyzny jadący z przepisową prędkością wpakuje się prosto w barierki w podobnej śnieżycy jak dziś, jeśli przed nim nie będzie jechał jakiś "miejscowy". Na górkach Sławinkowskich oczywiście dwa "tiry" unieruchomione plus jakaś laweta. Ogólnie fajnie jest, coś się dzieje, zasypało brud i syf w mieście . Świat znowu pięknie wygląda, jutro trzeba zrobić wypad poza miasto. Pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hura śnieg - przynajmniej nie będzie widać wszędzie psich gówien - mogło by przy okazji właścicieli psów zasypać - na amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mamę radarową prezentującą na bieżąco zachmurzenie nad całą..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurs. Kto widział dziś w Lublinie pług albo piaskarkę? Do wygrania bałwan. Ze sniegu. Trzeba go sobie samemu ulepić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padło pytanie o piaskarki więc się poczuwam do odpowiedzi, bom widział. Wracając z Warszawy na odcinku z Kołbieli do powiedzmy Kurowa mijałem 4 pracujące duże pługo-piaskarki (jechały w przeciwnym do mojego kierunku). Wtedy jeszcze ledwo padało, śnieg od razu topniał na asfalcie, było koło zera, asfalt był ledwo zapruszony i pozwalał na szybką jazdę, nawet się zdziwiłem że tak dużo ich jeździ niepotrzebnie. Ale ktoś wiedział co robi, niedługo potem zaczęła się pożądna śnieżyca. Od Kurowa do Lublina nie widziałem żadnej. Dopiero w samym mieście kozim odnotowałem dwie sztuki na al. Racławickich. Wcześniej nawierzchnia w stanie niezruszonym, całym białym. Z Lublina piaskarki wyjechały pewnie dopiero jak zaczęło mocno padać, a tamte na S17 musiały być jakieś zamiejscowe, nie nasze, wyjechały od razu jak lekko zaczęło prószyć i były od dawna na trasie w czasie kulminacji odpadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHYBA BĘDZIE ZMIANA NA STANOWISKU MINISTRA ZDROWIA I PREZESA NFZ-U- RZĄD NIE RADZI SOBIE Z OCHRONĄ ZDROWIA NIE DZIAŁA STRONA MINISTERSTWA I NFZ-U: http://www.mz.gov.pl/ http://www.nfz.gov.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAŻNE - CZYTAJCIE! napisał:
CHYBA BĘDZIE ZMIANA NA STANOWISKU MINISTRA ZDROWIA I PREZESA NFZ-U- RZĄD NIE RADZI SOBIE Z OCHRONĄ ZDROWIA NIE DZIAŁA STRONA MINISTERSTWA I NFZ-U: http://www.mz.gov.pl/ http://www.nfz.gov.pl/
Tak, zwariowałem kilka lat temu, bo myślałem że gorzej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edi BMW napisał:
hura śnieg - przynajmniej nie będzie widać wszędzie psich gówien - mogło by przy okazji właścicieli psów zasypać - na amen
I stare burakowozy BMW też zasypie i nie będzie widać - oby z właścicielami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miś napisał:
Konkurs. Kto widział dziś w Lublinie pług albo piaskarkę? Do wygrania bałwan. Ze sniegu. Trzeba go sobie samemu ulepić.
ja widziałem aż 4 w ciągu 15min proponuję spacer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianin napisał:
ja widziałem aż 4 w ciągu 15min proponuję spacer.
Śnieg to opad atmosferyczny gorszy od deszczu,jest lekki i porywa go wiatr i niesie gdzie chce,no i to jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile miasto płaci za utrzymanie w gotowości piaskarek i pługów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wooooł lublyniaków zasypało szok chcieliście śniegu tak jak warszawiacy to macie, oby tylko więcej stłuczek było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być myślącym inaczej, żeby spodziewać się czarnego asfaltu na drogach przy takich opadach jak wczoraj. Nawet takie "cudo techniki" jak samochód nie zawsze się sprawdza, tym bardziej jak kierowca d***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
merc napisał:
I stare burakowozy BMW też zasypie i nie będzie widać - oby z właścicielami.
Tak jest! Popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SENSACJA,15 stycznia i jest zima , nie do wiary???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laweciarz napisał:
wooooł lublyniaków zasypało szok chcieliście śniegu tak jak warszawiacy to macie, oby tylko więcej stłuczek było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...