Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atakował kobiety w centrum Lublina i kradł biżuterię

Utworzony przez ~tomek~, 28 maja 2009 r. o 08:37 Powrót do artykułu
On zrywał kobietom łańcuszki, może teraz ktoś w pierdlu mu gwinta zarwie i tego właśnie życzę temu palantowi. Do roboty, a nie kraść, albo nie mam pomysł..... Weź kup se bilet do anglii i jedź tam na stałe, niech ktoś inny się użera z patologią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚMIEĆ TAKICH POWINNO SIĘ EKSTERMINOWAĆ ,SZKODA ŻE NIE MOŻNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu mu ta facjate zaslaniaja czarnym paskiem? Pokazac calemu miastu i okolicy niech sie rodzina jesli w ogole sie nim przejmuje wstydzi pozniej na ulicy ze mamusia ma taka kanalie i smiecia w domu, tzn miala. Chociaz patrzac na lubelskie sady to pewnie dostanie z 3 lata i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tomek~ napisał:
On zrywał kobietom łańcuszki, może teraz ktoś w pierdlu mu gwinta zarwie i tego właśnie życzę temu palantowi. Do roboty, a nie kraść, albo nie mam pomysł..... Weź kup se bilet do anglii i jedź tam na stałe, niech ktoś inny się użera z patologią.
jakiego pierdla. czyżbyś nie znał lubelskich sądów i polskiej rzeczywistości. zawiasy i kurator co najwyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezuuu ale zakazana morda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za ładny chłopczyk. Co bedzie dalej. Nie posiedzi w więzieniu to: zerwie komuś znowu łańcuszek, kupi yani alkohol upje się i bedzie mu nie dobrze, a właciciel slepu zarobi pieniążki. Posiedzi w więzieniu to Nie zerwie łańcuszka, bedzie miał całodobowe utrzymanie ok. 1600 zł miesięcznie i nauczy się na więziennym uniwersytecie powiększać kwalifikacje z złodziejskiego fachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zawiasy, jaki sąd? Już go wypuścili. Nie wiecie co to jest mała szkodliwość czynu. Spisali pożegnali i do roboty. On albo jego koleś, zerwał przed paroma minutami koło Leclerca kobiecie łańcuszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki brzydki ryj hah!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda,że nie pokazano całej twarzy. 14 maja , w okolicy DT Orfeusz napadł na mnie i zerwał mi łańcuszek chłopak w wieku właśnie tego. Są bezkarni, czas dobrać się do skóry małolatom, którzy czują się panami ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nie zerwą bo jest mało wart. Noszenie wartościowej biżuterii w czsach, kiedy Policja chroni głównie kościelne imprezy, wozi hamburgery ważniakom i lata wszędzie na piechotę, jest zwyczajną głupotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Wy najwięcej wiecie i się wypowiadacie. skąd wiecie że to On a nie że policja mu na lewo przybiła!!! pff każdy o sobie tylko... aż mi wstyd za takie osoby jak Wy. Nie dość że nie macie własnego zdania to jeszcze najlepiej wychodzi Wam ubliżanie i poniżanie innych! to Wy powinniście się wstydzić! a takim artykułem jak ten można sobie tylko pupe podetrzeć! żal!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...