Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ateistyczny plakat przeniesiony na Al. Zygmuntowskie

Utworzony przez PIANO, 8 października 2013 r. o 22:00 Powrót do artykułu
Czas poszukać nowego tematu. To już nudne jak rower na Giewoncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zauważyłem aby kościół miał wpływ na władzę w Polsce. Może zmieni się to po wyborach, gdy wygrają prawdziwi Polacy, a nie szumowiny zafascynowane wszystkim co przychodzi z zachodu. Nienawiść z jaką walczą ludzie Palikota z kościołem, tradycją i tożsamością narodową musi mieć jakieś źródło. Jego matka ma rację, może mu pomóc tylko modlitwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak katole postawili na swoim. Chory kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani  Wójcik! Pani plakaty pełnią taką rolę, jakby Pani próbowala kijem zawrócić Wisłę, szkoda pieniędzy i fatygi. Nasz Bóg jest Panem tego świata i nic tego nie zmieni, żadne bezsensowne ludzkie dzialanie. Niech się pani przestanie miotać i zajmie czymś pożytecznym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko jest! Sukienkowi właśnie wyciągają łapki po 6-latki. Wymyślili, że I komunia ma być wcześniej, tzn. zanim dziecko zacznie samodzielnie mysleć. Rodzcie! xsięża już czekają na Wasze dzieci aby je wszystkiego nauczyć! Dajcie je im! i NIE ZADAWAJCIE PYTAŃ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Anna" Pani ma mały rozumek i nie ogarnia pani że ta organizacja nie walczy z bogiem czy wiarą! Walczy z wpływową organizacją finansową czyli kościołem rzymsko-katolickim (przez niektórych nazywaną sektą), która bezwzględnie sięga brudnymi pedofilsko-gejowskimi rękami do kieszeni swoich "wiernych" i "niewiernych". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez nie mam ochoty patrzec na taki plakat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Państwo powinno być wolne od jakiejkolwiek wiary i jakiegokolwiek kościoła..... To nie równo traktuje wszystkich obywateli Polski.... Poza tym większość wojen to właśnie przez religię więc jestem za umieszczaniem plakatów nawołujących od oddzielenia polityki od kościoła, każdy niech wybiera sam w co chce wierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co "DW" pedo?   Trzeba też dyrektorce przenieść w inne miejsce Krzyże ze szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Może zmieni się to po wyborach, gdy wygrają prawdziwi Polacy,
Nie podpisuj się "normalnyczłowiek" bo  normalny ma rozum i myśli samodzielnie a nie poprzez pryzmat kleszej indoktrynacji. A prawdziwi polacy to tacy jak ty? Uzaleznieni od czarnosukienkowyuch? Może już swoje dziecko szykujesz na ministranta, może.... niedługo zmienisz zdanie gdy twoje dziecko będzie robić kopkę wielkości talerza.... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Nasz Bóg jest Panem tego świata
 Dlatego powołał wielu  pedofilli na kapłanów? A skoro taki wielki to dlaczego na świecie w wielkim cierpieniu umierają dzieci z głodu i chorób? Dlaczego jego słudzy nie służą mamonie a nie wielkiemu bozi? Dlaczego w takim katolickim, rozmodlonym narodzie jak Polska, jest tyle przestępstw, morderstw, gwałtów, nierządu, złodziejstwa? No wielki twój bozia, wielki....    .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "krzoy". Przyjacielu , ja Ci nie ubliżam. Jesteś widocznie zbyt niedojrzały, a może niedouczony, żeby pojąć wagę zagadnienia. Próba oddzielenia wiary od kościoła to tak jak zmuszanie drzewa, żeby rosło bez korzeni.Przemyśl to, jeśli potrafisz się skupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie spokój z Bogiem/bogiem. Jakie ma znaczenie czy jest czy nie? Lepiej chrońce swoje dzieci przed zboczeńcami i głupotą.   ps. przychylam sie do opinii, że boga nie ma. Gdyby był, to żaden ksiądz, ze strachu, nie molestowałby dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie wierzę w Boga tylko w yeti. Też wszyscy o nim mówią, niektórzy w niego wierzą i podobno niektórzy go widzieli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani  Wójcik! Pani plakaty pełnią taką rolę, jakby Pani próbowala kijem zawrócić Wisłę, szkoda pieniędzy i fatygi. Nasz Bóg jest Panem tego świata i nic tego nie zmieni, żadne bezsensowne ludzkie dzialanie. Niech się pani przestanie miotać i zajmie czymś pożytecznym.
Co to za brednie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faszyzm klerykalny lub klerofaszyzm – nazwa nadawana ideologiom, ruchom społecznym lub ustrojom, łączącym elementy faszyzmu i fundamentalizmu religijnego. Termin ten nie jest powszechnie przyjęty wśród politologów i historyków. Nazwa powstała podobno w 1922 roku[potrzebne źródło] - terminem "clerico fascisti" określano włoskich katolików, opowiadających się za syntezą faszyzmu i katolicyzmu[1]. Innego zdania jest Jan Baszkiewicz, który uważa, że termin klero-faszyzmu pojawił się oryginalnie w nauce amerykańskiej, dla określenie reżimu austriackiego z lat 1934-1938[2]. Niezależnie od faktycznej daty powstania, terminu używa się wobec różnych innych zjawisk łączących radykalizm religijny i faszyzm. Oba zjawiska miały być do siebie podobne (ze względu na nietolerancję, fanatyzm, populizm, czy ścisłe łączenie religii i polityki). Te podobieństwa miały umożliwiać syntezę, lub powodować upodabnianie się faszyzmu i fundamentalizmu religijnego do siebie (tzn. faszyzm przyjmuje formy quasi-religijne lub upolitycznia religię, a fundamentalizm religijny ulega faszyzacji). Jako przykłady faszyzmu klerykalnego wymienia się, np. reżimy António Salazara w Portugalii, generała Franco w Hiszpanii, Engelberta Dollfußa w Austrii, Jozefa Tiso na Słowacji, oraz ruch Maurice'a Duplessisa w Quebecu[3]. Współcześnie elementy faszyzmu klerykalnego mają występować w chrześcijańskim rekonstrukcjonizmie w Stanach Zjednoczonych, islamskim fundamentalizmie militarnym, czy różnych odmianach nacjonalizmu (np. Rashtriya Swayamsevak Sangh i Indyjska Partia Ludowa w Indiach)[4].   Fundamentalizm religijny – rygorystyczne przestrzeganie zasad i norm wyznaczonych przez doktrynę religijną połączone często z narzucaniem tych zasad innym członkom społeczności niekoniecznie wyznającym tę samą religię lub przymusowym prozelityzmem. Fundamentalizm dotykał i dotyka wszystkie istniejące religie, a zwłaszcza te o spisanej lub skodyfikowanej tradycji (religie księgi). Choć w ostatnich czasach najbardziej widoczny stał się fundamentalizm ze świata muzułmańskiego, to nie pozbawione takich grup są także inne wielkie religie, jak chrześcijaństwo, hinduizm – czy mniejsze, jak judaizm i shintō. W przypadku dwóch czy też trzech ostatnich fundamentalizm religijny jest najczęściej powiązany także z polityczną ideologią nacjonalizmu, jako że są to de facto religie narodowe. Źródeł fundamentalizmu religijnego można upatrywać w procesach modernizacyjnych właściwych nowoczesności, prowadzących do relatywizacji wszelkich wizji świata (teza rozwinięta na gruncie polskim w książce D. Motak "Nowoczesność i fundamentalizm. Ruchy antymodernistyczne w chrześcijaństwie", Kraków 2002). W sytuacji kiedy wartości moralne i fundamentalne doktryny ulegają degradacji, pojawia się potrzeba ich umacniania i powrotu do prawd fundamentalnych, których strzeżenie nakazują pisma. Fundamentalizm religijny dotyczy przede wszystkim dbałości o przestrzeganie niezmiennych i wiecznych doktryn wiary. Warto zaznaczyć, że prawdy te jednak ewoluują i na tle historii dopełniane są przez kolejne pokolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podpisuj się "normalnyczłowiek" bo  normalny ma rozum i myśli samodzielnie a nie poprzez pryzmat kleszej indoktrynacji. A prawdziwi polacy to tacy jak ty? Uzaleznieni od czarnosukienkowyuch? Może już swoje dziecko szykujesz na ministranta, może.... niedługo zmienisz zdanie gdy twoje dziecko będzie robić kopkę wielkości talerza.... ;)
Nie rozumiem, dlaczego próbujesz mnie obrazić. Nie jestem od nikogo uzależniony. Staram się wyrazić w kulturalny sposób opinię. Ty tego nie potrafisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji: kto mi wyjaśni dlaczego Rydzyk oszkuje ludzi i wmawia im problemy z nadawaniem sygnału TV Trawm, skoro sam podpisał umowę między TV Trwam a KRRiT w lipcu br. w której wyraźnie jest napisane, że: "TV Trwam rozpocznie nadawanie na multipleksie pierwszym 27 kwietnia 2014 r."  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji: kto mi wyjaśni dlaczego Rydzyk oszkuje ludzi i wmawia im problemy z nadawaniem sygnału TV Trawm, skoro sam podpisał umowę między TV Trwam a KRRiT w lipcu br. w której wyraźnie jest napisane, że: "TV Trwam rozpocznie nadawanie na multipleksie pierwszym 27 kwietnia 2014 r."
Nie Rydzyk tylko komucho-konfidencja i ta cała POlszewia blokuje dostęp do tych mediów,podobnie jak kiedyś z resztą do radia " WOLNA EUROPA " Prawda i rzeczywiste fakty są nie wygodne dla obecnie rządzącej ŻYDOKOMUNY i nic co jest z tym związane nie może wychodzić na zewnątrz. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strona: www.lublin.oaza.pl/kul/author/kinga/   i jaki z tego wniosek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...