Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Audyt w SP nr 1 w Lublinie. Przez pismo o mobbingu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2018 r. o 15:12 Powrót do artykułu
ale wstyd, nauczyciele rękę po pieniądze do prezydenta wyciągają a sami ludzi skandalicznie traktują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyciągają, tylko prezydent rzuca im kiełbasę wyborczą. Ale według niektórych nauczyciele są zawsze winni - nawet, gdy są ofiarami mobbingu psychopatycznych szefów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, ale dla tych co pod wpływem anonimu, w którym można napisać wsztko co ślina język przyniesie, wszczynają audyty i nagonkę w prasie podając do publicznej wiadomości treści z anonimów. No, ale platformiacy tak już mają, alublinem rządzą właśnie oni - totalniacy z PO. Przed zbliżającymi sie wyborami ratuja własną skórę metodą na anonimy. Wstyd! - totalniacy z PO i wstyd dla tych co z nimi współpracują i te bzdury z anonimu publikują. PO powinna zmienić nazwę na ANONIM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrektorzy szkół to teraz paniska, bata na nich nie ma żadnego, powinna zostać wprowadzona kadencyjność bo siedzą na stanowiskach od lat a ze szkoły robią prywatne folwarki, straszaka na nich żadnego nie ma, szkołę traktują jak swoją własność, zwolnić ich trudno a właściwie to niemożliwe bo koalicja PO-PSL tak zmieniła prawo oświatowe, że dyrektor jest praktycznie nie do ruszenia, czas na zmianę - DOBRĄ zmianę!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylicie się, mój syn chodzi do tej szkoły-rozmawiam z panią dyrektor i wiem że chce dla szkoły jak najlepiej, nie uwierzylibyście za to co wyprawiają tam nauczyciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta szkola i nauczyciele to dno, a obecna wicedyrektorka (U.G) to podła kobieta, odzywająca się w chamski sposób do uczniów, prowadząca monotonne, niekompetente lekcje. uczyła mnie geografii pare lat temu i przed każdą lekcją z nią wszyscy mieliśmi odruch wymiotny, bo już nie można było na nią patrzeć, nie mam pojęcia kto ją wybrał na to stanowisko, bo ona się tam zupełnie nie nadaje xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...