Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Auta lubelskich policjantów bez naklejek - cd.

Utworzony przez Janek z działek, 5 grudnia 2009 r. o 07:23 Powrót do artykułu
Policjanci za takie praktyki powinni być karani znacznie surowiej, zwłaszcza Ci z drogówki , dla przykładu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie niesamowita afera z tymi naklejkami ! ! ! Powinna zostać powolana komisja śledcza do wyjaśnienia takiej niesamowitej sprawy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Ci z Drogówki jak i prewencji czują sie bezkarnie walą mandaty a sami łamią prawo.Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja to jest mafia tyle że legalna.Oni mają układy z prokuraturą i z sędziami.Jeden drugiego kryje,prowadzone dochodzenia są umarzane albo naciągane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.I można im nagwizdać bo są absolutnie bezkarni.Tylko Palikot odważył się ich zaatakować gumowym penisem i teraz jest mu to po nieskończoność wypominane a przypominam że chodziło o gwałty dokonywane na bezbronnych kobietach zatrzymanych w areszcie.Niejeden adwokat też maczał w tych ciemnych sprawach swoje brudne paluszki.Czy są wśród nich uczciwi?Być może,ja takich nie znam a trochę ich wszystkich znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies zawsze bedzie psem i jeden drugie bedzie krył a moze i pokrywał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ta dzieciarnia w policji się rozbrykała, a od czego są ich przełożeni?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała sprawa jest naciągana tylko i wyłącznie przez dziennikarzy, ponieważ ciągle mają przed oczami jak jeden z nich wyrzucał śmieci do lasu i został z łapany przez policje. Pytam się co z tą sprawą czemu taka cisza?. Odnośnie karania mandatami karzą za nalepki ale również pouczają tak jak mnie kiedyś pouczyli, więc nie wieszajcie psów ciągle na policji!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to co myślałeś Panie policmajstrze,że jak jesteś policjantem to prawo Ciebie nie obowiązuje? Ot mamy inteligentna policje ! a może tak bezczelną? Chłopie policjancie jeden z drugim To Ty mósisz bardziej przestrzegać prawa niż zwykły obywatel bo świadomie wybrałeś ten zawód i masz dawać przykład innym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
awa napisał:
pies zawsze bedzie psem i jeden drugie bedzie krył a moze i pokrywał...
awa w 100%się z Tobą zgadzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nikt nie karze dyscyplinarnie takich "stróżów prawa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do Łęcznej napewno ustrzelicie jakiegoś policjanta do tego jeżdzą bez pasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak to każdy nawala na policjantów tudzież "psy". Ale jeśli kiedyś okaże sie, ze macie jakieś znajomości w policji to pierwsi bedziecie dzwonic z jakąś tam sprawą! I nie zaczynajcie swoich wywodów, ze wasi znajomi, rodzina etc. nie będa w policji bo nie wiesz człowieku jaki Cie los może spotkać i jaka drogę obiorą twoi bliscy w życiu!!! Ja rozumiem, ze ich prawo także powinno obowiązywać bo są takimi samymi obywatelami jak my ale większość z tych komentarzy odnosi sie do tego jakie te "psy" są niedobre a nie do tego, że jeżdzą samochodami bez naklejek. I nie uogólniajcie...!!!Bo są ludzie w policji z czystej pasji którzy poszli tam do pracy żeby zrealizować swoje marzenia!!! Pozdrawiam wszystkich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak szanowni kierowcy bo mam nadzieję ze w tej dyskusji biorą udział kierowcy i to tacy którzy mają prawo jazdy, zaczęli by jezdzić przy prawej krawędzi jezdni dwukierunkowej oraz na krzyżowce drogi jednokierunkowej przy skręcie w prawo PRZY PRAWEJ KRAWEDZI !!!!! Dodatkowo postulowałbym równie aktywne włączanie się do ruchu, odjazd spod zielonego światła zaraz po zmianie i PŁYNNOSC RUCHU na drogach wsi i miasteczek Lubelszczyzny. ps. naklejki na szyby ( poza hologramem na tablice) oraz ograniczenia w przyciemnianiu szyb to deb***izm generujący dodatkowe opłaty (dla samozrądu, drogówki i innych uzrędasów od homologacji). ps. czyzby wszytskie samochody lubelskich polucjantów to auta operacyjnie z szybko rotującymi blachami????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj miesza się rozumek,oj miesza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na parkingu przed KMP Biała Podlaska 80% pojazdów należy do mieszkańców miasta i gminy Biała Podlaska, którzy korzystają z komunikacji "busiarzy", także skąd ta wiedza, że samochód stojący na parkingu przed KMP identyfikowany jest jako pojazd policjanta. No cóż nagonka to nagonka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem poco robią to policjanci ? czego sie boją w czym im naklejki przeszkadzają. U mnie naklejka jest tak naklejona ze nr rej. jest pod wycieraczką Zdjęcie z fotoradaru nie pokaze rejestracji. Jak police chce sprawdzić nr to musi podniesc wycieraczkę W Hanesco mi tak fajno nakleili heheh:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojjjj marudzicie jakby się coś wielkiego stało policjant tez człowiek a to ze nie ma naklejki trudno możne zapomniał możne czasu nie miał trudno powiedzieć a wy tu robicie nie wiadomo jakie halo z tego bo w sumie co mnie to obchdzi ze ktoś nie ma naklejki hehehe co do policjantów myślę ze są normalnymi ludźmi bo nie raz dostałem pouczenie np za ciemne szyby i nie zabrali dowodu tylko powiedzieli żebym to zdemontował bo następnym razem zabiorą wiec nie ma na nich co narzekać oczywiście zawsze znajdzie sie jeden czy jedna ze złym humorem i nie będzie gadania ale nie ma co szufladkować wszystkich pozdrawiam kierowca LBN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier.... ale afera, tylko na pierwszą stronę, najlepiej w wydaniu ogólnokrajowym. A może byście napisali, że w tym mieście nie da się jeździć, bo większość dróg na to nie pozwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak to, policjant karze policjanta?" - a co, święte krowy jesteście? W dodatku my "płacimy" wam pensje - płacąc podatki - więc baczność i do krawężnika równać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko jedno pytanie do redakcji Dziennika Wschodiego czy niema już innych,lepszych tematów na pierwszą strone gazety niż jakieś taki pierdoły naklejki na szyby a może policja niech całej redakcji tej gazety sprawdzi czy na ich samochodach sa te naklejki i czy są one sprawne technicznie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...