Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusem na gapę. Rekordzista wpadł 222 razy, musiałby zapłacić 48 tys. zł kary

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2017 r. o 07:04 Powrót do artykułu
A co można zwiedzać w Świdniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie pracę a nie 500+ dla wybranych to będzie mnie stać na bilety. A tak jeżdżę za darmo bo mi się należy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawili mi humor z rana:) pozwiedzać Hamburg:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak obniżyć cenę biletów, pojechać MPK w dwie osoby np. z obrzeży miasta do centrum to 12,8 zł, samochodem wyjdzie z 5zł....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego Pana ściągnąć 48 tys. złotych to jak zdobyć Marsa ? Po co to robić jak wiadomo z góry, że to NIEREALNE. A 20 osób przejeździ 32.000 złotych - to bardzo ciekawe. jaki Uczony - Myśliciel to wyliczył ? Proponuję zrobić go MINISTREM od Finansów w San Escobar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem turyści i opozycjoniści mają jeździć za darmo?! Mam 28 lat i płacę podatki. Mieszkam w tym mieście - dokładam do jego rozwoju. Zatem DLACZEGO mieszkańcy mają płacić więcej?! I tak bilety są za drogie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Świdnik to chyba z myślą o represjonowanym prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozwiedzać Świdnik?..a co tam mają to zwiedzania?..ulice po których kodziarze chodzili w czasie Wiadomości i robili z siebie błaznów ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak to co zwiedzać - słynny pomnik smoleński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trzeba się składać na 20 000 pensji dla wiceprezesów. Oczywiście na czele niezwykle cenny dla Żuka Wspólny Lublin. Nie tylko w MPK. nie ma gdzie człowieka wsadzić? to się stołek dołoży. Żuk powinien beknąć za niegospodarność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
32 tys rocznie dla 20 osob,to ile oni jezdza,mieszkaja w autobusach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie będzie bilet na 72 godzinny. Wcześniej jakiś pazerny łachudra wymyślił na 12h a następny aż na 120h. Turyści nie mieli szans by w weekend w normalnej cenie pojeździć i pozwiedzać. We wszystkich dużych miastach są takie bilety weekendowe w bardzo korzystnej cenie ale nie w mieście inspiracji. Tfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie prościej sprzedawać papierowe bilety a nie jakieś karty turysty? Czy te karty będą dostępne w każdym kiosku czy tylko w Informacji turystycznej i punktach sprzedaży ZTM czynnych pn-pt 7:30 - 16:00 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidarność i Politycy "Działacze" nie jeżdżą komunikacją zbiorową. Jeżdżą tak jak w Trójmieście: SUVami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym więcej pasożytów mających ulgi lub w ogóle nie płacących za przejazd tym droższe bilety dla normalnych pasażerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I został milionerem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzić konduktorów do komunikacji miejskiej,to jedyne wyjście z sytuacji nie masz biletu wysiadasz z autobusu lub wręcz wogóle do niego nie wsiadasz.Ja wiem że to wiązało by sie z dodatkowymi kosztami pensje dla konduktorów i tym podobne ale to sie wydaje być jedyne sensowne rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...wśród gapowiczów dominują ludzie nieco młodsi..." jeżeli ok. 20 lat to jest "nieco" to gratuluję oceny autorowi artykułu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat za treścią artykułu: "(...) turysta mógłby pojechać na lotnisko, albo pozwiedzać Świdnik." I teraz proszę żeby piszący te słowa lub prezydent bądź ktoś z rady miasta odpowiedział co jest takiego fantastycznego w Świdniku a zwłaszcza co można w nim pozwiedzać? Bo jeśli obecny dworzec PKP, to raczej średni pomysł, a może centrum handlowe Venus. Argumentacja pomysłu zaiste godna człowieka 60-cio lecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...