Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A prywatni przewoźnicy mogą nadal jeździć jak im się podoba, chyba komuś w UM bardzo zależy na nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie raz wracałem do domu na piechotę, bo ostatni autobus przyjechał za wcześnie. Kierowca chyba spieszył się na kolację. Mam nadzieję, że w końcu skończy się samowolka kierowców. Niech się biorą za MPK, ale także za prywatnych przewoźników. Oni to dopiero jeżdżą szrotami. Kto im w ogóle dopuszcza te pojazdy do ruchu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę władze MPK żeby uświadomili niektórych kierowców nowych autobusów, żeby w takie dni jak dzisiaj otwierali wszystkie górne okna tak żeby powietrze wpadało do autobusów w trakcie jazdy. Musze przyznać że chętniej ostatnio wsiadam do starych autobusów, gdzie są duże stare okna, niż do nowiutkich gdzie są 2 małe okieneczka a w autobusie nie ma na prawdę czym oddychać. Oczywiście w środku widać że zamontowana jest wentylacja/klima (?) - ale jej chyba kierowcy nie potrafią włączyć.... albo nie chcą, albo im nie wolno ...bo kryzys... Mam nadzieje że nowe pojazdy lubelskim MPK będą miały dużo okien, bo na klimę, czy wentylacje nie ma co liczyć.... A może jakieś służby broniące praw konsumentów by zbadały tą sprawę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nirnawidze brudnych szyb pozostawionych po pasażerach bleee....... takie odciśnięte głowy są obleśne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych nowych jest tak że jak klima jest włączona to okienka górne automatycznie się zamykają,nawet gdy kierowca by je otworzył.A mówiono wam że klima w autobusie to gów...no,a z nią to bez szyberdachów.Ale wy swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jechał "przegubowcem" w czasie deszczu na tzw. łączniku bez parasola to napewno nie wysiadł suchy z autobusu...????Czas na generalne remonty lub do kasacjii..... To samo jest przy starych Jelczach ...woda wdziera się do środka przez nieszczelne szyby lub zardzewiały dach!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy chcielibyśmy jeździć nowymi i pachnącymi autobusami tylko nikt nie bierze tego pod uwagę ,że nie stać nas od razu i nie tylko we Wrocławiu ale całym kraju na nowe autobusy .Zapewne MPK chciałoby mieć wyłącznie nowe i pachnące autobusy i kierowcy co logiczne też by chcieli - bo nowe to nowe . Jak wiadomo jest światowy kryzys a Polska i tak do bogatych krajów nie należy a miasto ma inne jeszcze wydatki . Gdy będą nowe autobusy ale to i tak nie uchroni je przed dewastacją ,zaśmiecaniem .Trzeba zmienić mentalność niektórych ludzi ,postępowanie a tego nie dokona ani kierowca ani autobus ani dziennikarz z reguły piszący tendencyjnie . Ktoś krzyczy śmierdzi w autobusie ale to nie śmierdzi kierowca ani autobus tylko jakiś niedomyty pasażer . Inny poirytowany jest np. porzuconą puszką po piwie ,łupinami słonecznika na podłodze ,papierkami po cukierkach ,biletach ,ktoś puścił bąka a przecież nie śmiecił kierowca ani sam autobus tylko jakiś pasażer. Ktoś je lody i wyciera ręce o siedzenie przecież to nie kierowca to robi ani autobus tylko pasażer .ktoś inny wyciera klik spod nosa i wyciera go o poręcz .Jeszcze inny wypił sok a wychodząc rzucił go pod fotel mimo ,że na przystanku stoi kosz. Niestety brudne i dziurawe są chodniki i jest czasami błoto lub piach gorliwie sypany w zimie na ulice i chodniki a następnie wnoszony butami do autobusów. Bezlitosne są kałuże, chlapy błotne na jezdni i autobus jest przerażony gdy przejeżdżający obok samochód -obryzguje mu świeżo umyte szyby i karoserię .Autobus krzyczy więcej antystatyku na szyby od wewnątrz bo szyby przyciągają kurz a spocone głowy i łapki milusińskich dopełnią reszty ." Zaczarowany ołówek" co godzinę powinien myć i wycierać wszystkie szyby ,poręcze a autobus przez pół godziny sobie odpocznie a gdy zjedzie w tym celu to jeszcze dłużej postoi.Ale czy wszystkim dogodzi i jak nie to ,to znajdą coś innego aby być niezadowolonym. Są i tak zwani malarze autobusowi którzy sprayami ,markerami zaznaczają swoją" małpią" obecność w autobusie i przecież nie robi tego kierowca ani autobus sam się mażąc od wewnątrz lub z zewnątrz. Mądra jest formuła "Chcesz czystości to zachowaj ją sam" .Z tego co wiem najwięcej pretensji maja ludzie którzy sami pewnych zasad ,przepisów nie respektują czy często lekceważą a wielu z tych krzykaczy ma tendencje pieniacze tzn.zachowują się nieadekwatnie co do zaistniałych sytuacji oraz mają postawy z reguły roszczeniowe niemal do wszystkiego albo wszystko im przeszkadza. Chciałbym aby autobus tak jak w dobranocce dla dzieci krzyczał gdy nie umyjecie mnie co godzinę to nie pojadę i krzyczał na pasażerów nie kopcie mnie, nie brudźcie mnie,nie zaśmiecajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...