Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura o instalację w CSK. Znany artysta o dyrektorze: "ignorant" i "barbarzyńca"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2019 r. o 18:38 Powrót do artykułu
Dla Pana Karnowskiego największe walory artystyczne ma darmowy koncert Pietrzaka, którego nawet w Opolu nikt nie chciał słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszła nowa PiS-owska władza do CSK i dewastuje to co inni tworzyli przez lata. Szkoda CSK, szkoda Polski !
 zamilcz wazelino PO-wska i przyjmij ten badziew na swoją prywatna działkę POd Lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, nastały czasy PiS-owski barbarzyńców. Hordy misiewiczów zalewają ciepłe posadki i dewastują wszystko co stanie im na drodze. Szkoda CSK, ale szkoda całej Polski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie się nie dziwię, że poprosili J.Koziarę o projekt drzewa do CSK. To miejsce jest pozbawione życia. CSK czyli projekt pana Stelmacha, będący mauzoleum betonu,wewnątrz jest tak przytłaczający, że starają się tam wprowadzić choćby namiastkę życia... czy w postaci sztucznych pnączy na ścianach, czy w postaci drzewa dziwadła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że Koziara ma w swoim dorobku dużo fajnych rzeczy, a o Panu Krakowski jakoś do tej pory nie słyszałem... Może dlatego chce sobie wyrobić nazwisko demontując prace uznanego artysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem trzeba władzę pochwalić, bo wydając na drzewo 60 tysięcy zamiast planowanych przez artystę 300tysięcy, zaoszczędzono 240 tys. Metalowy szkielet mozna wykorzystać. Mozna zrobić , w zalezności od potrzeb- krzyż? klatkę w której zamieszka wolność? stalowego jeża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ja chciałabym wiedzieć, czy obecny dyrektor faktycznie był zwykłym listonoszem, czy tez może po prostu wybitnym urzędnikiem Poczty Polskiej wyspecjalizowanym w przestawianiu daty na stemplach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały świat prześciga się w tworzeniu podobnych projektów. Ostatnie Expo w Mediolanie było pełne zbliżonych propozycji do tego co stworzył Pan Koziara. No tak, sztukę trzeba rozumieć, trzeba mieć wrażliwość artystyczną, a tej zabrakło nowemu kierownictwo, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koziara to ten co z gołą fujarą parę lat temu z kolegami płci męskiej kąpal się w Fontannie na Placu Litewskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo nowa władza wie lepiej. Do występów Pietrzaka sztuka na europejskim poziomie nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mówią " puścić chama do biura to atrament wypije".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żadne dzieło sztuki . Jeśli Koziara uważa że tak to powinien to jakoś uzasadnić. Ja w tym czymś nie widzę nic artystycznego a sztuka zajmuję się już od 40 lat . Jakie walory artystyczne ma to coś ??? Współcześni pseudoartyści dorabiają ideologię do prac, które niestety ale dziełami sztuki nie są ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwa sztuka sama się broni. Ten artysta powinien sam sfinansować swoje dzieła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem film Kiepski i Ferdek co drugie zdanie mówił i po co? Czy do tego CSK chodzą zwykli ludzie? Czy tylko elity? po co to komu potrzebne? masa dyrektorów, pracowników multum kasy idzie w dym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś ze zwolenników J Koziary przedstawi  analizę wartości  artystycznych tego " dzieła". Śmiało, chętnie przeczytamy, może faktycznie to działo wybitne a my profani w tym nic nie widzimy .... Pisać ogólniki każdy potrafi ....proszę wiec o konkrety !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem film Kiepski i Ferdek co drugie zdanie mówił i po co? Czy do tego CSK chodzą zwykli ludzie? Czy tylko elity? po co to komu potrzebne? masa dyrektorów, pracowników multum kasy idzie w dym.
 No tak... Komuno wróć! Gonić inteligencję! Niech żyje lud pracujący miast i wsi! Gmach zburzyć, zaorać, las posadzić, nich ludzie po robocie na trawie odpoczną, ewentualnie disco na tym polu zrobić przy sobocie, przed mszą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Marku. Gonić lewackich zacpanych frustratow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS-owska podłą zmiana, szkoda gadać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja dobrze rozumiem? W instytucji publicznej wydaje się "na gębę" , bez papierów 60 tys. I planuje jeszcze 100 i Koziara tłumaczy, że mu wolno, bo zaiste on artystą jest...! I to Krakowski jest zły, bo porządek robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert janka pietrzaka zorganizowany przez pisowska dyrekcje nie był zupełnie skokiem na kasę. Nigdy w życiu. Czysta uczciwość. Pis nie kradnie. Nigdy w,życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...