Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chyba podziałał ten wyrok na MPK za pobicie studenta w autobusie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz nic tylko czekać na jakiś artykuł o tym, jak to zły kierowca niewinnych pasażerów uwięził w autobusie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla kierowcy, a wspólczucie dla pasażerów mówi się trudno: "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu pasażerów wyszedł bym przez okno ,kierowca sobie chyba jaja robi z ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dodać nic ująć a ty ~aaaa~, to i z 10 piętrra jak by cie mamusia zamkęła to byś wyszedł przez okno ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ds napisał:
chyba podziałał ten wyrok na MPK za pobicie studenta w autobusie .
jak narazie niema żadnego wyroku człowieku niskiej wiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy postowiczowie.Każdy kto chciał mógł wysiąść.W autobusie są 3 drzwi i otworzyć akurat te oddalone od awanturnika nie było problemu.Parę osób skorzystało,reszta była ciekawa rozwoju sytuacji.Nie pozwoliłem tylko nikomu wsiąść,to chyba nie wymaga wyjaśnień.Dziękuje za zrozumienie.Kierowca 5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza sie, ja kierowalem autobus lini 6 [czyli bylem tuz za 5tka], wszystko widzialem. Ludzie wychodzili drzwiami i oknami, jak tylko chcieli, nawet ten co go mama w wiezowcu zamknęłaaa wylazl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca 6 napisał:
Zgadza sie, ja kierowalem autobus lini 6 [czyli bylem tuz za 5tka], wszystko widzialem.
Cóż Ty bredzisz - od kiedy "szóstka" jeździ koło Ogrodu Saskiego, chyba w prima aprilis...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi nawaliła manetka gazu i musiałem zrobić dwie rundy na rondzie na kraśnickich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...