Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W takim razie dlaczego wczoraj rano też nie działały??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic poważnego Panie Wąsiel tylko ja bedę musiała dzisiaj zostać w pracy o godzinę dłużej i odpracować spóźnienie,prosić kogoś aby odebrał moje dziecko z przedszkola i odwołać wizytę u dentysty ,ale tak ogólnie to nic poważnego.Jeżeli miasto nic nie zacznie robić z tym skrzyżowaniem to za cztery lata ŻUKOWI jego obietnice osobiście wepchnę do gardła bo mam dość urzędniczej indolencji i znieczulicy jaka panuje w tym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może prasa się zainteresuje, że te światła w piątek i czwartek przed weekendem też nie działały....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Może prasa się zainteresuje, że te światła w piątek i czwartek przed weekendem też nie działały....
dokładnie ! potwierdzam, wczoraj też nie działały te światła i apel do kierowców troche wiecej uprzejmości i wpuszczanie kierowców bocznych uliczek- tak,tak, to do pani , pani kierowco w granatowym focusie LSW.... , poza tym chciałam zwrócic uwage na te "niegroźne" awarie na krzyżówkach Nałęczowska i Kraśnickie-tam też zwłąszcza w okresie jesiennym często dochodziło co dziwnych usterek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emilia napisał:
Nic poważnego Panie Wąsiel tylko ja bedę musiała dzisiaj zostać w pracy o godzinę dłużej i odpracować spóźnienie,prosić kogoś aby odebrał moje dziecko z przedszkola i odwołać wizytę u dentysty ,ale tak ogólnie to nic poważnego.Jeżeli miasto nic nie zacznie robić z tym skrzyżowaniem to za cztery lata ŻUKOWI jego obietnice osobiście wepchnę do gardła bo mam dość urzędniczej indolencji i znieczulicy jaka panuje w tym mieście.
W pracy zajmuje się Pani komentowaniem artykułów w internecie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
W pracy zajmuje się Pani komentowaniem artykułów w internecie??
Haha, a to dobre nie? Trzeba było brac taxe albo iść pieszo droga Emilio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, we wtorek niby naprawili a dziś ok 6:40 jak przejeżdżałem znowu nie działały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...