Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria wodociągowa w Lublinie. Mieszkańcy bez wody i prądu, zalane piwnice w wieżowcu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2020 r. o 17:47 Powrót do artykułu
Lublin pozazdrościł Warszawce Czaskowianki i sam zafundował sobie Żukowiankę. A może Żukówkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM CIEKAWY KOMU WODOCIĄGI DOLICZĄ UBYTKI WODY ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam obok, służby podają że usunięcie awarii potrwa około 3 dni. Woda ma być z beczkowozu, prąd włącza jutro popoludniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w beczkowozie MPWiK dostarczył "żukowiankę" do bezpośredniego sPOżycia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat : "W rejon wieżowca skierowany został także patrol policji.: " - ta Policja to ma wody pilnować ? Po co tam Policja ? Wodę będzie donosić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prąd już jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żukogród wita!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat : "W rejon wieżowca skierowany został także patrol policji.: "  - ta Policja to ma wody pilnować ? Po co tam Policja ? Wodę będzie donosić ?
 No wiesz, bez prądu (niemożność naladowania komorki,laptopa i ogladania tv) i wody (niemożność chlapania się w.wannie wody) może w ludziach wzbudzic najgorsze instynkty,  mogą zacząć się demonstracje, szaber itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za wodę która zalała piwnice zapłacą właściciele piwnic . Na rachunku pozycja "woda część wspólna/ubytki" czy jakoś tak. Dodatkowo podniosą przesył bo koszty naprawy itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK UZYSKAŁEM MÓJ POŻYCZKĘ Z TEJ WIELKIEJ FIRMY CZY POTRZEBUJESZ PILNEJ KREDYTU, JEŚLI TAK, PONAD TAKŻE FIRMA KREDYTOWA DAVIDA WILSONA JEST NAJLEPSZYM MIEJSCEM DO UZYSKANIA KREDYTU, PONIEWAŻ JESTEM POTRZEBNY KREDYTU RAZEM, ABY TO BYŁO TEN WIELKI PRZEDSIĘBIORSTWO, KTÓRE MOGĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NIMI JUŻ DZIŚ W CELU UDZIELENIA POŻYCZKI MOŻNA DOSTAĆ SIĘ ZA POMOCĄ E-MAILA (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...