Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Balony Amnesty International nad Lublinem

Utworzony przez Stefan, 11 grudnia 2009 r. o 10:11 Powrót do artykułu
Gratulacje o bliznie Gardias-Skory sie rozpisal dziennik na pol strony tutaj artykul a raczej wzmianka bo ciezko to nazwac artykulem na 5 linijek. Gratuluje jeszcze raz redaktorom i dziennikarzynom dziennika pojecia o sprawach waznych i gowno wartych. Widze ze sie specjalizujecie w tych drugich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu będzie zwiększona ilość zgłoszeń zaobserwowania UFO nad Lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA TYCH BALONACH WIDZIAŁEM NAPIS "KOREA PÓŁNOCNA"..............POLSKA TEŻ BYŁ? BO JA ZAMIERZAM ODESŁAĆ SWÓJ POSIADANY EGZEMPLARZ KONSTYTUCJI RP PANU KWAŚNIEWSKIEMU Z ZAZNACZONYMI POZYCJAMI GDZIE ŁAMANE SĄ PRAWA NASZYCH OBYWATELI.MAM TAKĄ UWAGĘ -ZANIM ZACZNIEMY NAPRAWIAĆ ŚWIAT ZRÓBMY PORZĄDEK U SIEBIE. OBYWATELOM INNYCH REJONÓW TEŻ TO RADZĘ,ZANIM WYTKNĄ KOMUŚ BARBARZYŃSTWA,NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ CZY W DZISIEJSZEJ DOBIE WYPADA ODGRADZAĆ OD ŚWIATA JAKĄŚ NACJĘ 6-CI METROWYM BETONOWYM MUREM A PÓŹNIEJ NA ICH SZPITALE,SZKOŁY,ŻŁOBKI ZRZUCAĆ BOMBY Z PALĄCYM FOSFOREM? BALONIKA Z NAZWĄ TEGO KRAJU TEŻ JAKOŚ NIE WIDZIAŁEM ?.....PRZEOCZENIE A MOŻE ROBÓTKA NA CZYJEŚ ZLECENIE ?TA ORGANIZACJA JEST TYLE WARTA CO I JEJ POLSKA ORENDOWNICZKA PITERA.DZIWIĘ SIĘ TYLKO TYM MŁODYM LUDZIOM,ZAPEWNE STUDENTOM,ŻE MAJĄ TAK ZAWĘŻONY HORYZONT MYŚLENIA I TAK POWAŻNY PROBLEM SPOSTRZEGAJĄ JEDYNIE PRZEZ PRYZMAT GAZETY WYBORCZEJ POZOSTAŁYCH SZMATŁAWCÓW AUTORSTWA RAPACZYŃSKIEJ I ŁUCZYWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:Korea Północna,Izrael,Chiny,Rosja -jeżeli chcecie być skrupulatni i prawdziwi wy spod firmowego znaku Julii Picery to czemu tam widnieje jedynie Korea Północna? Macie stracha ? -to lepiej siedzieć w domu i nie robić komuś wody z mózgu skoro macie ją we własnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...