Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Baner na lawecie przed Muzeum na Majdanku. "Niemiecki koncentracyjny obóz..."

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2018 r. o 12:04 Powrót do artykułu
Przecież Majdanek to "Miejsce pamieci. Muzeum martylogii" .Czyli Majdanek nie został zbudowany przez Polakow, przez Lublinian ? Jak to w koncu z tym jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego "Polaków" jest pisane mniejszą czcionką jak "Żydów"? Chciałbym przypomnieć, że Żydzi, Romowie, Białorusini, Ukraincy, Litwini mieszkający na terenie II RP posiadali polskie obywatelstwo. Czyli w niemieckich obozach koncentracyjnych na terenie okupowanej Polski byli mordowani przede wszystkim Polacy. Wreszcie trzeba odkłamać tę spisaną przez polskich ciemiężców historię. Nie tylko Żydzi i Romowie mieli zostać unicestwieni, ale również Słowianie, by powiększyć Lebensraum dla okupanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mr. Obvious
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIEMCY MORDOWALI NAS Polaków i inne nacje w Europie! Bardzo dobrze, że ten Pan to zrobił. Brawa za patriotyczną postawę i obronę godności Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NKWD tuz po wojnie chętnie skorzystało z osiągnięć 3 Rzeszy i trzymało w KL LUBLIN wielu Żołnierzy AK, NSZ WiN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przecież Majdanek to "Miejsce pamieci. Muzeum martylogii" .Czyli Majdanek nie został zbudowany przez Polakow, przez Lublinian ? Jak to w koncu z tym jest ?
Coś o budowie obozu: "Budowę wykonywali ŻYDZI – jeńcy armii niemieckiej z 1939 roku oraz jeńcy radzieccy." wikipedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliwo smolenskie sie skończyło to psychopisiory znaleźli kolejny temat zastepczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...pamietajmy, ze Ukraincy ochotnicy byli szkoleni na obozowych wachmanow np w Trawnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idą wybory to Zbysio uaktywnił się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraińcy to byli akurat strażnikami w nazistowskich obozach koncentracyjnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Paliwo smolenskie sie skończyło to psychopisiory znaleźli kolejny temat zastepczy
 potomek ubeka czy zwykłe WSI-owe bydło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaci NKWD tuz po wojnie chętnie skorzystali z osiągnięć 3 Rzeszy i trzymali w KL LUBLIN wielu Żołnierzy AK, NSZ WiN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj szaleje szklana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
undefined napisał:
Paliwo smolenskie sie skończyło to psychopisiory znaleźli kolejny temat zastepczy
potomek ubeka czy zwykłe WSI-owe bydło?
 
undefined napisał:
Paliwo smolenskie sie skończyło to psychopisiory znaleźli kolejny temat zastepczy
Akurat PiS-owi,w przeciwieństwie do POpaprańców i Nowośmiesznej,"paliwa" nie brakuje co dobitnie pokazuje każdy sondaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile żydzi dają $$/zł na utrzymanie, konserwacje muzeum Majdanka? >>>>Czy licznie odwiedzające wycieczki młodzieży z Izraela choć raz posprzątały tam? (bo już nie wspomnę, że w ramach "współpracy" mogliby to również uczynić z sąsiadującym obok cmentarzem polskim). >>>> Polecam film dokument na judetubie "DEFAMATION ZNIESLAWIENIE" - to jawne sianie wrogości i "hejtu" do Polski i Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...dostaliśmy 3 bilety na całą polskę. nie wolno nam było wnieść biało-czerwonych flag, nie wolno na było wnieść wiązanek, zniczy, poprostu mieliśmy być incognito. czujemy jak byśmy dostali po twarzy, gdzoe po tylu próbach dostaliśmy 3 wejściówki i słyszymy to co słyszymy od pani ambasador izraela...była kosnternacja wśród nas, wśród byłych polskich więźniów...my byliśwe we trójkę z biało czerwonymi chustami na barkach...pani ambasador dostała gromkie brawa od większości...w wiekszości na sali byli przedstawiciele izraela...jako jedyna trzymałab biało-czerwoną flage, w pewnym momencie doszła do mnie młoda Żydówka...i do mnie mówi po co ja to trzymam-polską flagę...zapytała że mam to schować, to nie ***nia narciarska żebym trzymała polska flagę, w miejscu w którym zgineło tysiące polskich ofiar." członkini polskiej organizacji więzionych w auschwitz o obchodach wyzwolenia obozu, studio polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK . ale trzeba to napisać też w języku Angielskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po drugiej stronie znajduje się anglojęzyczna wersja tego napisu. Zdjęcie jest w galerii nad tekstem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według moich obliczeńmetodologi Żydzi nie stanowili 60 000 z 80 000 ofiar. Mam wątpliwości co do metodologii liczenia. Sumowałem wszystkie transporty i wydaje mi się że jest liczone na siłę. Jeżeli doliczyć ofiary od getta po list 43 czyli akcję dożynki, to może kto wie. Ze wszystkich wspomnień jakie przeczytałem i innych źródeł nie wynika że Żydzi byli pierwszą grupa narodowościową a obstawiam perly przeciwko orzechom , nie etniczną. Moim zdaniem byli to Słowianie. Chwała wszystkim ofiarom, w tym jeńcom bolszewickim wybitym "do nogi" na samym początku tego piekła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Oj szaleje szklana.
oj tak, szaleje kieliszeczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...