Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Baobab reanimacja

Utworzony przez niezainteresowany, 14 października 2008 r. o 10:45 Powrót do artykułu
Czy Wy naprawdę nie macie o czym pisać? Super mi to nowina! Kogo to ineteresuje? Lepiej zajmijcie się nielegalnymi wtargnięciami na nielegalnie wybudowany tor motocross'owy na Elizówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezainteresowany napisał:
Czy Wy naprawdę nie macie o czym pisać? Super mi to nowina! Kogo to ineteresuje? Lepiej zajmijcie się nielegalnymi wtargnięciami na nielegalnie wybudowany tor motocross'owy na Elizówce.
Mnie to np bardzo interesuje i mówię to w 100% szczerze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie obejrzałem w wiadomościach tvp Lublin reportaż nt drzewa w Lublinie. Czy naprawdę nie ma na co wydawać naszych pieniędzy. To samo dotyczy porzuconych kotów psów, tyle pieniędzy idzie na utrzymanie ww., A ILE JEST GŁODUJACYCH DZIECI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie byłoby taniej wyciąć w cholere starego badyla?Przecież toto za 2-3 lata i tak uschnie!!!Jednak Lublin jest bardzo bogatym miastem którego stać na wyrzucanie pieniędzy w błoto.Życzę dobrego samopoczucia rajcom przy szastaniu pieniędzmi.Swoją drogą dziwię się REDAKCJI za zajmowanie się bzdurami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...