Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Barbara Nowacka jedynką Twojego Ruchu w Lublinie. Pełna lista SLD

Utworzony przez WyborywLublinie, 3 lutego 2014 r. o 09:14
O tych kandydaturach pisałem już kilka dni temu. A dziś odkrywam kolejną jedynkę. Zapraszam: http://wyborywlublinie.wordpress.com/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ci kandydaci mają do zaoferowania?? Zwykłe miernoty polityczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas SLD już minął!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada, szkoda słów na te propozycje...że ma na nazwisko Nowacka to już pretenduje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rece mi opadaja. Jesli Glowinski z Bialej Podlaskiej to ten Glowinski to juz chyba calkiem postradal zmysly. Nie zrobil akriery jako dyrektor szpitala, marny z niego chirurg a teraz komuszek pelna para. Niepotrzebnie sie kompromituje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszelkiej masci komunistow czas juz sie skonczyl, ilez mozna...  Moje poparcie w lublinie ma Ruch Narodowy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosuję ani na komunę ani na Cyrk Palikota. Głosuję na RUCH NARODOWY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe pokolenie zdradliwego lewactwa myślę że znajdą godne miejsce w pobliżu śmietnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać w Lublinie nie ma żadnego przyzwoitego lewicowca ,same kanalie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehhh znowu te same gęby!!! Będę głosował tylko na młodych i nieznanych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym sposobem ani jednego głosu na  listę Palikota.Ten pan już raz nam wcisnął Kolarską z Krakowa.Po pierwsze ,że są to nieudacznice ,a po wtóre jest to kompromitacja  mieszkańców Lubelszczyzny aby z niewiadomych przyczyn ich reprezentantką była spadochroniarka.To jest wręcz ubliżające,cały ten ruch powinien się od nas wynieść,bo to towarzystwo przynosi nam wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszelkiej masci komunistow czas juz sie skonczyl, ilez mozna...  Moje poparcie w lublinie ma Ruch Narodowy !
ja także jak najbardziej patriotycznie ruchanie narodowe popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLD i Tfój róh a kogo one obchodzą?   JEDYNĄ NADZIEJĄ DLA POLSKI JEST RUCH NARODOWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...