Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten wywiad pokazuje jacy prości ludzie mieszkają w Lublinie. Żuk jest bdb ale ja głosowałam na Pis. Nie ważne że inny kandydat był gorszy ważna przynależość partyjna. Kolejne młode osoby mówią o aquaparku który miał być 8 lat temu na koncertowej i dawno się w ztego wycofano bo nikt nie chciał tego budować. A gość o stadionie mówi że coś słyszał ale to nic nie wie ale jest źle. Takie mamy społeczeństwo  dlatego jesteśmy biedni. Ci ludzie nie potrafią powiedzieć 1 zdania meretorycznego, nie posiadają nawet małej wiedzy o mieście i takie jest 70% społeczeństwa. Tu nie idzie o pis po sld czy psl tylko o wiedze i myślenie którego tu brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpiszcie w google dług lublina a zobaczycie jaki świetny prezydent       żal tych ludzi co na niego głosowali...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stało się,jestem ciekawy ile wyniesie zadłużenie miasta na koniec kadencji.Wy tez tak postępujęcie w swoim życiu?Wydajecie niebywale kwoty na uprzyjemnienie swojego życia kosztem spłacania ich przez kolejne pokolenia?Dziwna ta demokracja,nie urodzisz się a juz masz przez cale życie spłacenie kredytu na który nie wyraziles zgody bo niby jak miales to zrobić skoro się nie narodziles heh :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stało się,jestem ciekawy ile wyniesie zadłużenie miasta na koniec kadencji.Wy tez tak postępujęcie w swoim życiu?Wydajecie niebywale kwoty na uprzyjemnienie swojego życia kosztem spłacania ich przez kolejne pokolenia?Dziwna ta demokracja,nie urodzisz się a juz masz przez cale życie spłacenie kredytu na który nie wyraziles zgody bo niby jak miales to zrobić skoro się nie narodziles heh :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co wy macie z tym długiem. Magia cyferek? Cały świat jest zadłużony włącznie z najbogatszymi Stanami Zjednoczonymi i co z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej sie nie cofniemy do zascianka jakby to bylo za pisiorow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy inny prezydent zrobił by tyle samo sa to inwestycje które były planowane od lat!  A ten wstrzelił się w czasie. Pozdro 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z pewnością pis wyłoży z własnej kieszeni kasę na muzeum chwały rp, które planuje. Bez jakichkolwiek kredytów. Tak Żuk wziął kredyty, ale żeby wszystkim żylo się lepiej w tych trudnych czasach. I fajnie, bo widać ich efekty, nie przepuścił tej kasy. Przynajmniej nasze pokolenie i kolejne skorzystają na inwestycjach.    Przykre to jest, jak ludzie z mniejszych miejscowości dają się populistom, ale i oni kiedyś przejrzą na oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam czy wreszcie zostanie zlikwidowana straż miejska i zostanie zrewitalizowany zalew zemborzycki wraz z otoczeniem sportowo wypoczynkowym?A jeżeli nie to dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy pierdolicie niedoinformowani ludzie?? Wszystkie te naczelne partie powinno się złapać za mordy i wywalić raz na zawsze! PO PIS i tak dalej to tylko niszczenie maszego pięknego kraju. Ludzie nie ogladajcie tej telewizji bo to już nie jest dawno śmieszne! Kogoś z poza byście wybrali a nie ten żuk. Choćby pana z ruchu narodowego lub kogokolwiek z poza układu. Ciemnoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe dla wyborców ruchu narodowego chamstwo. Wasz kandydat z wykształceniem podstawowym dostał tyle głosów ile dostał, proponuje pogodzić się z tym, że tak wygląda demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej sie nie cofniemy do zascianka jakby to bylo za pisiorow
  Lublin już od dawna jest koło Jastkowa. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie długu o jakim piszą co niektórzy; Skończcie w końcu o tym mówić. Pomyślcie, że większość ludzi jest zadłużonych. Sami nie macie kredytu? Nigdy nie wzięliście nic na raty? Teraz nie spłacacie czegoś? To  normalne. Mało ludzi stać by coś od razu sobie zapewnić. Więc biorą kredyty, z których mają profity (samochód, mieszkanie, sprzęt), a  że spłacać trzeba to oczywiste. Podobnie funkcjonuje to w samorządzie. Żeby w coś zainwestować trzeba skądś wziąć kasę - czyli kredyt, tak? Stojąc przed wyborem - 1. nie robię nic, bo nie mam kasy 2. zrobię coś, ale muzę wziąć kredyt- Prezydent wybrał drugą opcję. Chyba to normalne, jeśli chce się coś zrobić, zmienić. Kwestia żeby umiejętnie zarządzać długiem. Rzeszów czy Wrocław są jednymi z bardziej zadłużonych miast, jednocześnie jednymi z najdynamiczniej rozwijającymi się. Niewielu więc ludzi tam narzeka na dług, ponieważ dzięki inwestycjom poziom życia rośnie. Podobnie jest w Lublinie. Więc malkontenci, nie narzekajcie. Tak macie. Jakby nic się nie robiło, to źle. Jak się coś robi, też źle bo miasto się zadłuża!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I W KOŃCU PO WYBORACH . nIECH TERAZ ŁADNIE PO SPRZATAJJA PO SOBIE RADNI I PREZYDENT A NIE JAK ZWYKLE SYF ZOSTAJE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo nie podobaly mi się reklamy wyborcze PO. Nachalne, prymitywne, glupie - takie jak cała PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się nie podobały reklamy pisu, szczególnie muszyński który na plakatach wygląda jak aktor a na żywo jak kartofel, nie potrafi się wyslawiac, poziom zerowy. Tak samo jak kandydaci psl do sejmiku... Ludzie, którzy nas reprezentują a zachowują się i reprezentują poziom knurow że wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic lepszego nie można sie spodziewać w następstwie osłupienia elektoratow żyjących w zageożeniu egzystencjalnym i w kulcie europasożytnictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...