Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bardzo ślisko na drogach. Zderzenie 5 samochodów na obwodnicy Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2017 r. o 10:10 Powrót do artykułu
A może by tak Pan wojewoda tyłek ruszył i w ramach nadzoru zajął się właścicielami dróg którzy zawalili sprawę w tę niedzielę.Wojewoda płynnie mówi czaruje a może skorzysta z uprawnień nadzorczych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraku spod lubelskiej wsi, a Ty jaki masz nr rejesrtacyjny?? Zanim coś napiszesz zastanów się dwa razy, bo myśleć to nie masz czym!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i za***yła zima drogowców ale żeby samochód utrzymania ruchu nie zauważył szklanki wstyd. pewnie rozglądal się za nielegalnie postawionymi reklamami bo oni tylko do tego się nadają. mowa wiadomo gddkia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwoziłem żonę na pociąg do Warszawy ok. 9.00 . Na ekspresówce mijałem solarki a warunki były tragiczne. Wydaje mi się że za późno zaczęli sypać. Pomimo uważnej i ostrożnej jazdy przy zjeździe na Kalinówkę sam byłbym w rowie .. ale udało się. Swoją drogą wyprzedzające mnie samochody jadące ponad 100 km/h ....to debilizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak zwykle czarny asfalt to gaz do dechy i na maxa expresowka.ludzie zimowe opony napedy na 4 kola i te wasze systemy rozne abs esp asp agd nie pomoga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na s12 (jak i na wielu innych drogach) przyczyną jest niezachowanie bezpiecznej odległości. Jadę w kolumnie i widzę jak koleś (albo baba) jedzie za tirem przez kilkanaście km siedząc mu na zderzaku. Nie, nie wyprzedza go (sic!) Nic nie widzi, nie wie czy nie zbliżają się do niebezpieczenstwa i tir nie zacznie nagle hamować. A poza tym nie zachowując odstępu nie umożliwia innemu kierowcy na wyprzedzenie go, a później wyprzedzenie tira. Debile na drogach jak i w życiu codziennym. Dlatego: kocham Polskę, nienawidzę jej mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest ślizgo, to się nie goni na wariata jak dzik, co jest typowe dla kierowców z LHR, LZ, LC, LSW, LUB itp. wieśwagenów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz jakaś paranoja. Co kolizja czy wypadek, to zawsze jakiś LSW albo LHR. Ktoś sie musi wziąść za system egzaminowania kierwoców na tych wioskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na raport Dziennika co się działo dzisiaj w nocy oraz w dniu jutrzejszym we wszystkich szpitalach województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służby to widzę już zapomniały jak zima na drogach wygląda i niestety często olewają temat dopóki nie ma prawdziwej tragedii na drodze. Najlepszym przykładem jest przedłużenie solidarności czyli wylot ekspresówką na Warszawę po obfitych opadach śniegu w styczniu. Jechałem tam kilka dni po tym jak ten śnieg padał i nadal nie odśnieżony był lewy pas który zamienił się w zmarznięty rozjeżdżony śnieg z lodem. Wyjeżdżony był tylko pas prawy. Jak to zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć. Pomijam już sytuację na lokalnych drogach gdzie chyba nic się nie robiło poza zgarnięciem cokolwiek śniegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuko z Kieliszkiem za to co się dzisiaj dzieje na drogach i chodnikach w Lublinie powinni nieźle beknąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
służby śpią zamiast wyruszać o 5 rano i sypać solanką anie piachem potem są skutki karamboli.!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja piszę że jest S 17 co wy na to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogowcy oszczędzają na premię dla siebie, a my za to płacimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie piaskarki i solarki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarządy spółdzieli mieszkaniowych winny ponieść surowe konsekwencje że nie podejmują żadnych działań w celu poprawy bezpieczeństwa na chodnikach i wejsciach do bloków. Np taka SM Instalator z ul. Legionwej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sądu z administratorami osiedli ! Za co biorą taką kasę ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest drogowcow wina jest na minusie pada deszcze i ich nie widac a jak zobacza troszeczke sniegu to wtedy wyjezdzaja a teraz sa gorsze warunki niz na sniegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor pisze że Padający w nocy marznący deszcz spowodował w wielu miejscach gołoledź. Bardzo śliskie są zwłaszcza mniejsze drogi osiedlowe. Niektóre chodniki przypominają lodowiska. Mniejsze drogi osiedlowe ? A może autor artykułu mieszka tam gdzie są sprawne służby i posypali. Brednie ja mieszkam przy dużej arterii i było tak samo jak na drogach osiedlowych. Ojojoj posypią potężne odszkodowania !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpiszcie sobie w dowolnej wyszukiwarce hasło: "paraliż kominikacyjny w ..(tu dowole, miasto, państwo) z powodu gołoledziu". To się zdziwicie. Inaczej mówiąc, z gołoledzia nikt ani nigdzie nie wygrał i nie wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...