Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie barszcz, tylko ssak wodny do was zawitał - waleń taki. Już popłynął? Wywalcie te chwasty wszystkie. czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barszcz jest śliczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś miałam pecha się na to natknąć. Całe lato musiałam chodzić w spodniach,bo miałam nogę jak po silnym oparzeniu. Na szczęście po kilku miesiącach zniknęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie niestety tez rośnie ten barszcz. Nie działają żadne opryski. Pilnuje się żeby nie rósł i się kosi. Z korzeniami jest tak ze jak się wyrwie i rzuci na słońce żeby wysech to on i tak puści korzeń w ziemie i dalej rośnie. A najgorsze jest to ze robi się go coraz więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A roundupem próbowałeś?? Nie znam rośliny, która by się oparła temu specyfikowi. Kilka kropel na części zielone i nawet korzeń niszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A roundupem próbowałeś?? Nie znam rośliny, która by się oparła temu specyfikowi. Kilka kropel na części zielone i nawet korzeń niszczy.
Roundup 360 SL (Randap) jest dolistnym herbicydem o działaniu układowym. Pobierany jest poprzez zielone części roślin (liście, zielone pędy i niezdrewniałą korę) a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując ich zamieranie. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) są widoczne poupływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin  następuje po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.Środek nie zalega w glebie i jest rozkładany przez mikroorganizmy glebowe. Można dodać jeszcze CHWASTOX TURBO 340 SL oprysk wykonywać minimum 4-6 godz. przed opadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rundap jest toksyczny i szkodliwy dla zdrowia! Doczytajcie! UE im zabroniła niedawno wypisywać brednie, że się rozkłada samoistnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew temu co sądzi autor, komunistyczna propaganda niestety działała na bydło, czego skutki ciągle sie nasilają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam tylko kiedy miasto zabierze się za usuwanie innej neibezpiecznej dla środowiska rośliny - Rdestowca sachalińskiego, ostrokończystego i ich mieszańca czeskiego. To tzw bambusy porastające kilkanaście stanowisk w samym Lublinie (o ile nie więcej) poczytajcie o nich zobaczcie jak wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w kraś niklu jest to na całej drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...