Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ot, polaczkowate myślenie... Najlepiej niczego nie zmieniać, bo każdy to hochsztapler i złodziej, i do "wyłudzeń" może dojść... Jeśli już, to czy tak trudno wprowadzić jakąś formę komunikacji między specjalistami a lekarzem rodzinnym, ewentualnie żeby nie komplikować sytuacji prawo do wypisywania recept na darmowe leki przyznać też specjalistom, u których pacjenci na konkretną chorobę się leczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leki dla starszych osób powinny być za darmo. Nie po to człowiek taki starszy człowiek tyrał całe życie, aby mieć gówno, nie emeryturę, i jeszcze z tego leki kupować... Co zostaje na życie? Lekarz nigdy nie zazna takiej biedy więc niech stuli gębę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzić system jak w UK. Wszelkie informacje o jakimkolwiek kontakcie z innym lekarzem, o rozpoznaniu, leczeniu itp. obowiązkowo spływają do lekarza rodzinnego i ma on w komputerze pełną wiedzę o pacjencie. I nie będzie rozterek że ktoś przyjdzie i naopowiada że leczy się na to i na tamto, potrzebuje leków takich i takich, a lekarz patrząc głęboko w oczy będzie musiał zgadywać czy to prawda, czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając życie lista darmowych leków zostanie tak sporządzona żeby budżet państwa za bardzo na tym nie stracił... Naprawdę drogie leki pozostaną płatne tak jak są, a dla zamydlenia oczu zrobi się darmowymi takie, które i tak wiele nie kosztują. Najważniejsze że będzie można odtrąbić sukces jak to obietnica wyborcza została zrealizowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leki będą przysłygiwać tym, którzy głosowali na partię kurdupla, po okazaniu zaświadczenia od proboszcza o złozeniu datków na tacę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wyjdzie jak z 500 zł na KAŻDE dziecko. Teraz mówią że na drugie ale też pod wieloma warunkami. Dziadkom powiedzą że dostanie darmowe leki co drugi dziadek w rodzinie jak ma mniej niż 800 zł brutto i nie korzysta z innych świadczeń. ZŁODZIEJE I NACIĄGACZE co dużo obiecują aby dorwać się do koryta - to symbol naszej polityki od lewa do prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytam - dlaczego renty i emerytury są opodatkowane??? ZŁODZIEJSKIE państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tak na liście darmowych leków dla 75-latków znalazła się wiagra / dziadek Antoni z Rejowca - 81 lat /.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Wciąż nie wiadomo, które leki konkretnie obejmie przygotowywany w Ministerstwie Zdrowia projekt ustawy i czy na zmianie przepisów skorzystają wszyscy seniorzy. (...) Jak informuje ministerstwo, trwa analiza zgłoszonych uwag. Ustawa ma wejść w życie w drugiej połowie roku." .... więc przez kolejne pół roku nie ma się czym podniecać, bo jeszcze nic nie jest ustalone ani przyklepane.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz dość: - marnować cały dzień na wizytę u lekarza – zamiast umawiać się na określona godzinę - czekać kilka (czasem kilkanaście!) miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty – zamiast otrzymać dostęp w ciągu kilku dni - prosić o skierowanie na badania lekarskie, na które i tak czekasz kilka miesięcy (czasem nawet lat!) - dowiadywać się o chorobach gdy są one w fazie zaawansowanej - zamiast profilaktycznie się badać. lub - płacić za każdą wizytę i każde badanie od stu do kilkuset złotych bit.ly/1V80fUd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.