Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale o jakie drzewa chodzi, przecież w tych krzakach tylko syf i śmieci. A ten teren od dawna przeznaczony był pod tą inwestycje przez lata nikt nic tam nie robił zaniedbano ten teren to wyrosły krzaki a potem jakieś małe drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny absurd tej władzy w mieście! "Oczko wodne"? To miejsce aż się prosi o amfiteatr, który pozbierałby przypadkowe estrady z Placu Zamkowego, z Placu po Farze i z rynku. Plac Zamkowy jest miejscem wyjazdu pojazdów z ulicy Podwale i ul. Kowalskiej, parkingiem i bardzo często - miejscem zbiórek wycieczek, wyjeżdżających z Lublina. Zabieranie tego placu przez około 1/4 sezonu na estradę, pozbawia ten plac swojej zasadniczej funkcji. Ryk megafonów i kolumn, ustawiony z Błoni na dolinę Bystrzycy, nie zakłócałby spokoju mieszkańcom, bo tam nie ma ludzkich osiedli. Mam nadzieję, że któryś z radnych koalicji wykaże się zdrowym rozsądkiem i nie dopuści do realizacji tego absurdalnego pomysłu. Wojciech Górski, Lublin City-Tour.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie to miejsce zagospodarować i będzie nam służyło latami :) Tym władzom miasta należą sie i tak pochwały, bo jak widać to myślą o każdym rejonie naszego miasta, budują remontują codziennie w prasie można przeczytać, że rusza kolejna inwestycja, także spokojnie pomału, dobrze, że są plany i są realizowanie krok po kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystko na raz, inwestycje trzeba zaplanować, tutaj miasto zawsze robi dodatkowe konsultacje  z ekspertami oraz z mieszkańcami, to trwa przecież, a niektórzy to by chcieli tak skomplikowaną inwestycję wykonać  w 5 minut, tak się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystko na raz, inwestycje trzeba zaplanować, tutaj miasto zawsze robi dodatkowe konsultacje  z ekspertami oraz z mieszkańcami, to trwa przecież, a niektórzy to by chcieli tak skomplikowaną inwestycję wykonać  w 5 minut, tak się nie da.
      LUBLIN daje radę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam juz jest OK, ale jakby ten ryneczek zlikwidować z  tzw. mydłem i powidłem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebudowa Litewskiego teraz Podzamcze, oj dzieje sie dzieje, Lublin za parę lat bedzie nie do poznania!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam juz jest OK, ale jakby ten ryneczek zlikwidować z  tzw. mydłem i powidłem 
    Racja zrobić jeden wspólny duży Rynas, polączyć pks z ryneczkiem na podzamczu, a tam wtedy zrobić jeden wielki np. park, po co tyle tych rynków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie inwestycje teraz lecą jedna za drugą, to i podzamcze zaraz zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie inwestycje teraz lecą jedna za drugą, to i podzamcze zaraz zrobią.
    Dokładnie nie ma co tak się ...hmm tylko brzydkie słowo mi tu pasuje...ale napiszę pieklić, powolutku, pomalutku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybkie to sa pożyczki w chwilówkach- nie ma co robić na łapu-capu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto słucha ludzi, konsultuje projekt z architektami i tak powinno być zawsze, w końcu mamy władzę w Lublinie, która liczy się z naszym głosem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny ten projekt, PODOBA mi się, będzie gdzie czasami z rodziną wyjść po obiedzie w niedzielę. Pewnie bedą organizowali też atrakcje dla dzieciaków, super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym mieście jest amfiteatr takze Bardzo dobry pomysł i kulturalna rozrywka dla mieszkańców, juz sobie wyobrażam przedstawienie w amfiteatrze a widzowie siedzą na zielonej trawce np. jakieś poduchy rozłożyć, bombowo by było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonałe miejsce na amfiteatr pod chmurką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy przeanalizować i przemyśleć projekt, rozwaga jest tutaj bardzo ważna chodzi o poważną przebudowę, a więc nie na szybko tylko dokładnie i mądrze zgłębić temat  Błoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonałe miejsce na amfiteatr pod chmurką.
    Bezsprzecznie zgadzam się z Tobą, miejsce jest bajkowe, jesli ma być amfiteatr to koncepcja jak najbardziej słuszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relaks i odprężenie na Błoniach marzenie, które juz niedługo się spełni, mam blisko, więc rower, później odpoczynek na zielonej trawce i powrót. Rozmarzyłam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto staje się przyjaznym dla nas mieszkańców, z łatwym dostępem do edukacji, kultury, sportu i rekreacji.Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relaks i odprężenie na Błoniach marzenie, które juz niedługo się spełni, mam blisko, więc rower, później odpoczynek na zielonej trawce i powrót. Rozmarzyłam się.
    ja tez poczułam zapach świeżej trawy i powietrza, mmmmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...