Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powiedziała co wiedziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To słaba jest ta pani Kozidrak - to już nie jest rok 2007 - źle wyczuwa dążenia i odczucia większości narodu, zdecydowanie większa część społeczeństwa - ma tzw. kod PO i nowoczesne Ryśki za sprzedawczyków i zachowujących się niegodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To słaba jest ta pani Kozidrak - to już nie jest rok 2007 - źle wyczuwa dążenia i odczucia większości narodu, zdecydowanie większa część społeczeństwa - ma tzw. kod PO i nowoczesne Ryśki za sprzedawczyków i zachowujących się niegodnie
Typowa propaganda. Właśnie wiekszosc spoleczenstwa ma gdzies pis i jego chore rzady a tych co na nich glosowali te 20% trudno nazwać choć częścią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzajcie zakaz w nocy po cichu to dopiero zobaczycie jak poparcie spadnie i ile osób odwróci się od kościoła. Sami kręcicie na siebie bat. I dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehhh....gdyby inni też mieli ekskluzywne domy na francuskiej Teneryfie ,to też by mogli sobie pogrymasic na PiS...
 
Ehhh....gdyby inni też mieli ekskluzywne domy na francuskiej Teneryfie ,to też by mogli sobie pogrymasic na PiS...
To Francja przejęła Teneryfe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehhh....gdyby inni też mieli ekskluzywne domy na francuskiej Teneryfie ,to też by mogli sobie pogrymasic na PiS...
 
Ehhh....gdyby inni też mieli ekskluzywne domy na francuskiej Teneryfie ,to też by mogli sobie pogrymasic na PiS...
To Francja przejęła Teneryfe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupia kobieta... przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To Francja przejęła Teneryfe?  
... zgodnie z logiką pisowców to pewnie Teneryfa przejęła Francję..! Dla nich najistotniejsze jest że ktoś się dorobił i "teraz im się ukróci" nie wiem czy się śmiać czy bać... Patrząc na ten wylew jadu na forum bo osoba publiczna miała odwagę wypowiedzieć swoje zdanie. Każdy artysta który niepochlebnie się wypowie o PiS od razu staje się "miernotą co to po znajomościach się wypromowała i ciągnie publiczną kasę..."   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym proponował pani nie mieszać się w politykę bo tylko straci na tym. Ja przeżyłem PO i też jakoś żyję. "Jej zdaniem kobiety powinny same decydować o swoim życiu i mieć wolność wyboru." - co ona bredzi? To nie jest decyzja o sobie czyli eutanazja tylko decydowanie o życiu i śmierci dziecka nienarodzonego a nie o swoim życiu.
Ty to jesteś pisiorski oszołom. A gdyby tak zgwałcili ci córkę, albo żonę, w wyniku czego zaszła by w ciążę to też miałbyś takie zdanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wy wszyscy obrońcy oszołomów z Pisu pomyśleliście, że Wasza żona, albo córka mogłaby w wyniku gwałtu zajść w ciążę i  wg propozycji nowej ustawy nie mogłaby jej usunąć i czy wtedy też będziecie za zakazem aborcji, czy może wspaniałomyślnie wychowacie dziecko zboczeńca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie gaworzenie które nic nie wnosi ,ciekawe by było dowiedzieć się co jej nie opowiada w zmianach które wprowadza rząd PiS-u.Rozumiem,że osiem lat teoretycznego państwa ,wszechobecnych afer jej odpowiadało.Gdyby wysiliła się ,to by się dowiedziała ,że rząd PiS-u nie zmierzał i nie zamierza zmieniać ustawy aborcyjnej,to wolni obywatele wnieśli do Sejmu nowy projekt ustawy i Sejm będzie się musiał tym projektem zająć .Oczywiście "przyjaciele" PiS-u zaraz ogłosili ,że to zrobił PiS i oczywiście J.Kaczyński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre to jest to, co Pani wygaduje! Babcie powinny zamilknąć jak nie maja nic mądrego i twórczego do powiedzenia. I po co to Pani?????? Fe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy poczytac wpisy koltunstwa w komentarzach i trudno sie z Pania nie zgodzic. Glowa do gory idzie wiosna,lepsze czasy,pogonimy czarna stonke gdzie jej miejsce czyli do watykanu. Raz sierpem raz mlotem w pisowska ciemnote!
Zapewne jeszcze masz pieprz..y komuchu niejeden sierp i młot w chacie z poprzedniego systemu. Ale wasze wraże czasy się już skończyły i nie wrócą :) A Kozidrak gdyby została wyskrobana te 60 lat temu - to by nie pieprzyła głupot... W końcu w tamtych czasach aborcja to był najpopularniejszy środek antykoncepcyjny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komune tez przezyłam ale takiego bałaganu jak za Po nigdy nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre to jest to, co Pani wygaduje! Babcie powinny zamilknąć jak nie maja nic mądrego i twórczego do powiedzenia. I po co to Pani?????? Fe!!!
Tak, to co te mohery wszystkie robią każdego 10 pod pałacem? Po co krzyczą na temat aborcji, jak i tak nikt już ich nie zapłodni? A może babcie sortujesz na te co jeszcze mogą (bo są z nami) i te co już nie mogą (bo przeciw nam)? To w waszym stylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komune tez przezyłam ale takiego bałaganu jak za Po nigdy nie było
Za to teraz mamy idealny porządek, idealny ład. I syf na cały świat (pomijając nawet UE).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Żelazna logika 3 godz. · 1.Prezydent Duda nie spotka się z Barackiem Obamą! Spotka się z nim za to Mateusz Kijowski i będzie przemawiał w Kongresie! 2. Duda z Obamą się spotkał, a Kijowski z nikim z wyżej wymienionych. 1.PiS chce zmienić ustawę aborcyjną! Zobacz jak protestują kobiety w całej Polsce! 2. PiS nie dość że nie chce zmieniać ustawy, tylko jest to inicjatywa obywatelska fundacji, to jeszcze owa fundacja nawet nie zebrała odpowiedniej ilości podpisów aby złożyć projekt ustawy. 1.PiS chce podnieść opłatę paliwową! Wszyscy zapłacimy do 30gr więcej na litrze! 2. Minister zaprzeczył, w ogóle nie było takich planów. Co łączy te wszystkie wydarzenia?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuna to nas rozpieszczała, praca była i to co do godziny, mieszkanie po wpłaceniu na książeczkę mieszkaniową była, wczasy były, obiady zakładowe były, teraz to h** wie co jest, żyje ten co umie kombinować, kraść itp. pracownicy są niczym, aborcja za komuny też była, a teraz co, pieprzone solidaruchy z lat 80 zniszczyły nasz kraj. Wuj z takim wolnym krajem jak ja nawet wysrać się nie mogę na swojej działce bo po sąsiedzku ma kamerę, drzewa wyciąć nie mogę bo muszę jaśnie państwo  w gminie czy mieście prosić o zgodę i jak pozwolą to zapłacić za pozwolenie albo nowe drzewko nasadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuna to nas rozpieszczała, praca była i to co do godziny, mieszkanie po wpłaceniu na książeczkę mieszkaniową była, wczasy były, obiady zakładowe były, teraz to h** wie co jest, żyje ten co umie kombinować, kraść itp. pracownicy są niczym, aborcja za komuny też była, a teraz co, pieprzone solidaruchy z lat 80 zniszczyły nasz kraj. Wuj z takim wolnym krajem jak ja nawet wysrać się nie mogę na swojej działce bo po sąsiedzku ma kamerę, drzewa wyciąć nie mogę bo muszę jaśnie państwo  w gminie czy mieście prosić o zgodę i jak pozwolą to zapłacić za pozwolenie albo nowe drzewko nasadzić.
  miało być i co do godziny wypłata wynagrodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komune tez przezyłam ale takiego bałaganu jak za Po nigdy nie było
To posprzataj mieszkanie dlaczego lubisz żyć w chlewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...