Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą pikietować przed sklepem IKEA w Lublinie. "Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 sierpnia 2019 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Sam abp Jędraszewski w homilii wygłoszonej w Częstochowie ocenił, że współczesny świat zmusza człowieka do podążania za własnymi pragnieniami i niskimi popędami pochwalając postawę egoizmu i samorealizacji. Prowadzi to - w ocenie duchownego - do relatywizmu w dziedzinie prawdy, a także w sferze dobra. - Współczesna kultura każe się bawić za wszelką cenę. Aż do upadłego. Aż po nieuchronną śmierć, nie tylko siebie, ale całej cywilizacji
 I w ten sposób usprawiedliwia pedofilie wśród swoich kolegów... a jak usprawiedliwia tych co ją kryją w kościele ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze ideologia LBGT to ZŁO Powinno się to LBGT pogonić
 razem z watykańskim okupantem ziem Polski, który nawet poparł rozbiory Polski w zamian za nietykalność swojego majątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ci prawdziwi polacy katolicy będą kupować jak wszystkie sklepy będą mieli "poobrażane"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To super, że nie będziesz już zaglądał. Oglądaczy czy zaglądaczy żaden sklep nie potrzebuje. W dodatku oszołomów. Sklep potrzebuje klientów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hipokrytą jesteś ty...obrońco pedofilów..owszem w Kościele też się znajdzie kilka mend ale nie można ich łączyć z całym kosciołem...w każdej rodzinie sa jakieś czarne owce ale to nie znaczy że wszyscy są źli...to tak jakby każdego kierowcę obwołać mordercą bo każdy kierowca za kółkiem to potencjalny morderca...jak który wsiadł za kółko nietrzeźwy i spowodowal śmiertelny wypadek to jest mordercą ale przecież często nie widać z zewnątrz że ten czy tamten jedzie na podwójnym gazie...tak więc każdego nalezy traktować jako pijaka i mordercę ?
 Tak. Słyszałeś o zasadzie ograniczonego zaufania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkotując bojkot w tych godzinach w ramach mojego bojkotu w podanych godzinach dokonam zakupu w sklepie Ikea.
A ja zrobię u nich kupę, podetrę się całym papierem i spuszczę wodę 50 razy. Niech płacą!
 Tylko się nie zatrzyj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze częściej będę robić tam zakupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ci prawdziwi polacy katolicy będą kupować jak wszystkie sklepy będą mieli "poobrażane"?
 W Żabce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo zaśpiewamy dla IKEA dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Upadną w katolickiej Polsce i kamień na kamieniu po nich się nie ostanie!
 No jak to? Przecież Szwedzi masowo emigrują do tej katolickiej Polski. Nie czytałeś ostatnich przekazów dnia od Beci Mazurek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnili i powiedzieli DLACZEGO. Niebywałe! Polscy pracodawcy UCZCIE SIĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkotując bojkot w tych godzinach w ramach mojego bojkotu w podanych godzinach dokonam zakupu w sklepie Ikea.
A ja zrobię u nich kupę, podetrę się całym papierem i spuszczę wodę 50 razy. Niech płacą!
 Uwazaj z tym podcieraniem bo sobie krzywde zrobisz cebulaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hipokrytą jesteś ty...obrońco pedofilów..owszem w Kościele też się znajdzie kilka mend ale nie można ich łączyć z całym kosciołem...w każdej rodzinie sa jakieś czarne owce ale to nie znaczy że wszyscy są źli...to tak jakby każdego kierowcę obwołać mordercą bo każdy kierowca za kółkiem to potencjalny morderca...jak który wsiadł za kółko nietrzeźwy i spowodowal śmiertelny wypadek to jest mordercą ale przecież często nie widać z zewnątrz że ten czy tamten jedzie na podwójnym gazie...tak więc każdego nalezy traktować jako pijaka i mordercę ?
 Jeśli widziałeś taki przypadek pijanego za kierownicą, należało zawiadomić policję, lub dokonać tzw. zatrzymania obywatelskiego. W przeciwnym razie jesteś tak samo winny, jak ten potencjalny morderca. A jeśli już porównywać cały ten skandal pedofilski w kościele katolickim do pijanych kierowców, to społeczność kierowców nie ma struktur, żeby przenosić takiego pijanego kierowcę do innego samochodu, żeby ukryć że jest pijany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkotując bojkot w tych godzinach w ramach mojego bojkotu w podanych godzinach dokonam zakupu w sklepie Ikea.
A ja zrobię u nich kupę, podetrę się całym papierem i spuszczę wodę 50 razy. Niech płacą!
 Uwazaj z tym podcieraniem bo sobie krzywde zrobisz cebulaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czubek pracownik jak chcial podkreslic swoje poglady mogl sie zwolnic na znak protestu, anie ***y wypisywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej nasłać kółka różańcowe niech one protestują i się modlą do skutku A tak poważnie jeżeli mamy pozwolić katolickiemu drukarzowi na nie drukowanie gejom czego kolwiek  to pozwólmy firmom na zwolnienie katolika
 Ale dlaczego mamy pozwalać???? Dlaczego tolerancja kończy się tam gdzie zaczyna się pogląd sprzeczny z trendami demoralizacji społeczeństwa???? Nie odmawiajmy prawa wypowiedzi nikomu nie zależnie od poglądów. Proszę wyszstkich forumowiczów aby zapamiętali: "moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - proszę to rozważyć nie instrumentalnie ale mentalnie. Miłego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Empik dobrze nie wyszedł na bojocie, IKEA niech nie będzie taka pewna zwycięstwa? Już zaczyna więcej wydawać na promocyje akcje. Poczekamy, zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że założyciel Firmy miał faszystowską przeszłość, nie znaczy, że Firma może narzucać komuś swój światopogląd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić ideologię LGBT to zło! Chronić dzieci i młodzież przed LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że założyciel Firmy miał faszystowską przeszłość, nie znaczy, że Firma może narzucać komuś swój światopogląd.
 Ale to, że kościół katolicki karnie kolaborował z faszystami i nazistami, a po wojnie pomagał ich przerzucać za Atlantyk, wcale nie przeszkadza mu narzucać wszystkim swój? Logiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupuję w tej pedalskiej firmie bo nie mają tam nic ciekawego poza robieniem wody z mózgu kupującym swoimi reklamami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...