Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą ulice Mazowieckiego i Bartoszewskiego w Lublinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 12:53 Powrót do artykułu
jeden nazwał Polaków "BYDŁEM", drugi bał się spotkania z Prezydentem KACZOROWSKIM na uchodźstwie, żeby "nie obrazić towarzysza Jaruzelskiego" - DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartoszewski został zwolniony z obozu koncentracyjnego ze względu na stan zdrowia i niech mi ktoś powie, że hitlerowcy byli okrutni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast ulicy Bartoszewskiego proponuję ulice cudów Oświęcimskich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W żadnym WYPADKU ani jeden ani drugi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden nazwał Polaków "BYDŁEM", drugi bał się spotkania z Prezydentem KACZOROWSKIM na uchodźstwie, żeby "nie obrazić towarzysza Jaruzelskiego" - DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tow. Kiszczak, jako wicepremier i minister spraw wewnętrznych w rządzie Mazowieckiego — przyrzekał w 1989 roku swoim towarzyszom ze Stasi, zbrodniczej policji politycznej w NRD — ochronę agentury Stasi w Polsce postkomunistycznej, choć ciągle nazywającej się PRL. fajnie co nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile. Ponad 11000 osob zostalo zwolnionych z auschwitz. Po 1942 jak masowo gazowano ludzi zwolnień prawie nie było. Pisanie bzdur o dobrych nazistach i bzdur o Bartoszewskim odlozcie na bok. Napiszcie może co Kaczyński robił w stanie wojennym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władek? to ten, co za okupacji bal się Polaków bardziej niż Niemców hitlera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami mam cichą nadzieję, że wy wszyscy jesteście ruskimi trolami. Nie jest mi łatwo żyć z myślą, czytając wasze "komentarze", że jesteśmy tej samej narodowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. To byli prawdziwi Polacy i patrioci. Nie to, co dzisiejsze półgłówki z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu więźniów % zwolniono przez bramę, a ilu "przez komin"? Dlaczego akurat bartoszewskiego przez bramę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę to od ul. Kaczyńskiego czy dworca Gosiewskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartoszewski jest sygnatariuszem haniebnego oświadczenia ośmiu b. ministrów spraw zagranicznych w sprawie odwołania szczytu Trójkąta Weimarskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim była siostra brtoszewskiego i za kogo wyszła za mąż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"według relacji prof. Miry Modelskiej – Creech z Georgetown University w Waszyngtonie, pracownika administracji Białego Domu, istnieje świadek, który przeżył Oświęcim i twierdzi, że Bartoszewski był ..." 3obieg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz - przecież Bartoszewsi miał tylko maturę. Skąd ta profesura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo jedyne możliwe nazwy dla ulic to będzie "Kaczyńskiego" lub "zamachu smoleńskiego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg. raportu Witolda Pileckiego z KL Auschwitz zwolniono około 300 osób za łapówki. Nie znany był przypadek zwalniania z obozu ze względu na stan zdrowia i to w dodatku Żyda. Wg. informacji uzyskanych przeze mnie od byłych więźniów opuszczano KL Auschwitz w następujących przypadkach: 1. ginąc od wykańczającej pracy, braku właściwego żywienia i chorób, 2. ponosząc śmierć z rąk nadzorców, SS, kapo, lub w komorach gazowych, 3. dla osób z korzeniami niemieckim lub szczególnie przydatnych oferowano podpisanie volkslisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...