Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą ulice Mazowieckiego i Bartoszewskiego w Lublinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 12:53 Powrót do artykułu
Dajcie jeszcze Jaruzelskiego i Bolka i będzie komplet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem całym sercem za ! Profesor Bartoszewski i Tadeusz Mazowiecki powinni być upamiętnieni w każdym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że do tej pory nie ma w Lublinie takich ulic. W takim razie należy uhonorować tych zasłużonych dla Polski ludzi jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponuję ulice imienia Piotrowicza- Posła PISu, kiedyś komunistycznego, wzorowo prokuratura!!! Bo najważniejsi się patrioci z partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dzięki temu teraz w rządzie mamy byłych komunistycznych aparatczykow... pięknie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Was "patrioci", przeciwnicy komuny - obecną partia rządząca na wielu frontach ma czerwonych, i wam to nie przeszkadza? Prokurator na przykład, itd... krzyczycie "raz sierpem, raz...." a tolerujecie takich ludzi ja Piotrowicz, Jasinski,.... obłuda i głupota to wasz znak ;-) a co robił Jarek w stanie wojennym? ciężko działał na rzecz narodu? buahahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci dwaj wielcy Polacy nie potrzebują szczegółowego przypominania o swoich zasługach. A bydło, co na nich pluje, zawsze będzie tylko bydłem, szkoda czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałam, że wszystkie nowe ulice będą Kaczyńskiego I spółki, A tu taka miła niespodzianką. Mamy patronów po prostu zasłużonych, szlachetnych i przyzwoitych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga Hadacz na forum . Zawodowo pluje na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki zaszczyt dla mieszkańców Lublina mieć w nazwie ulic, skwerów takie postaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tym tropem to Kiszczak, Jaruzelski też powinni mieć w Lublinie swoje ulice tudzież jakieś rondko albo skwerek. Tak dla równowagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO POMYSŁ DIASPORY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doczekaliśmy czasów że zdrajcy, kapusie i sprzedawczyki pojawiają się na ulicach. Patrioci w grobach się przewracają że walczyli o Polskę niepodległą a tu takie szumowiny z czosnkiem w tle się gloryfikuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam i cebulą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...