Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie kara dla MPK Lublin. Kierowca wygonił 10-latka z autobusu. "Zabrakło empatii"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2019 r. o 07:51 Powrót do artykułu
Powinien pan się wstydzić  i przeprosić rodzinę i dzieciaka chyba pana stać na taki gest .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwysyn jeden! Szkoda właśnie że nie było żadnego odważnego żeby się wstawiać za dzieckiem. Kierowca powinien na piśmie przeprosić rodziców i tego chłopca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przewoźnik zacznie płacić kierowcom tak jak zupełnie niepotrzebnym i stanowiącym tylko obciążenie rzecznikom prasowym i różnym niepotrzebnym specjalistom od spraw ocieplania wizerunku i innym to przyjdą najlepsi i nie trzeba będzie szukać wśród bezrobotnych buców.
 W umowie o pracę którą podpisałeś, chyba wyraźnie pisało jakie będziesz mieć wynagrodzenie i się sam na to zgodziłeś, składając własnoręczny podpis. Chyba żę ktoś grożąc Tobie zmusił do jej podpisania. Bo jak tak, to jest na to paragraf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za coś takiego wyp*lić gnoja dyscyplinarnie z pracy !!!! To skandal małe dziecko wyrzucać zimą z autobusu !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie zdjecie tego gnoja...... Cwaniak co dziecka sie czepia. Ma szczescie ze nie jezdze autobusem bo bym mu miche oklepal. I w *** niech se wsadza te 128zl debile..... pozew za cos takiego i by sie nauczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny kolego miałem kiedyś przypadek gdzie jeden z pasażerów czepił się chłopaka około 14 letniego w autobusie było z 30 osób , z czego tylko 3 zaczeły bronić tego chłopca , reszta miał to w d....Typ był w wieku 40+i słusznej wagi , 100 tak na spoko , po dojechaniu do przystanku i wyjściu z kabiny poprosiłem gościa aby znalazł sobie przeciwnika równego sobie ewentualnie opuścił pojazd i to pomogło , resztę trasy przejechał w milczeniu a młodemu na wszelki przypadek kazałem stać przy kabinie.  W 2016 miałem przypadek gdy pasażer podprowadził mój telefon służbowy i bilety po 2 godzinach zobaczyłem go na ulicy , gdy grzecznie poprosiłem o zwrot fantów , pajac zaczyna machać mi przeszczepami przd nosem, nerwy tego nie wytrzymały i w pierwszej rundzie leżał już na chodniku.Ręce miałem zajęte więc proszę pasażerow o tel na policję , szok nikt nie ma telefonu a osób około15 w wozie.Znalazł się w końcu jeden który wezwał policję , tak właśnie wygląda empatia w naszym społeczeństwie, a zachowanie mojego kolegi po fachu i tu nie ma żadnego ale , jest jak najbardziej negatywne. Ale już tak jest że w każdej grupie zawodowej znajdzie się czarna owca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy każdy wpuścilby takiego do swojego samochodu?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dziecko robiło 2km od szkoły na końcowym/początkowym linii nr 16? Gdyby czekało przy szkole nie zmarzłoby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie rodzice tego małego dziecka. Jeśli jest na tyle dojrzały żeby wracać sam ze szkoły to powinien też wiedzieć jak się zachować. Myślę że większość z komentujących postąpiłaby podobnie jak kierowca i pasażerowie autobusu. Gdyby zdarzyłby się wypadek rodzice mieliby pretensje do wszystkich tylko nie do siebie - a to oni powinni zaopiekować się dzieckiem w drodze do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara dla MPK: "Zlikwidować autobus 16! oraz całe przedsiębiorstwo, nie są godni, żeby jeździć!" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz na zachodzie dzieci od 6 7 roku życia se ddo szkoły jeżdżą jesteś zacofany żyjesz w średniowieczu.pewnie pracujesz w ztm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz na zachodzie dzieci od 6-7 roku życia same do szkoły jeżdżą jesteś zacofany żyjesz w średniowieczu.pewnie pracujesz w ztm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie powinna zajac sie tym prokuratura? Czy KK nie zostal zlamany? Warunki pogodowe i 10letnie dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby w MPK był prawdziwy prezes dość już by sprzątał autobusy a nie pracował z ludźmi !!! A tu wyślą panią Opasiak, rozmowa dyscyplinarna i niby sprawa załatwiona ?? Żałosne.
 Jeśli go zwolnią to gdzie znajdą jelenia na jego miejsce przy płacy jaką oferują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej więcej miesiąc temu znajoma jechała autobusem linii 6,było to wieczorem, padał deszcz w autobusie tylko ona z niepełnosprawnym umysłowo synem, wysiadali na końcowym. Kierowca tak się śpieszył, że przyciął nogę kobiecie w drzwiach. Kiedy syn zaczął stukać w autobus zrobił mu awanturę i straszył policją ( w tym czasie kobieta cały czas noga przycięta) w końcu jak się zorientował z impetem otworzył drzwi, kobieta wypadła głową uderzając w słupek i krawężnik. Co zrobił pan kierowca? szybko odjechał, dobrze, że nie po nogach leżącej. Szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin- miasto beznadzieji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ten wielki cwaniak - kierowca nie próbował wywalić z autobusu gościa, który maluje markerem po siedzeniach ? co takich to się boi ? mokro mu się w majteczkach robi jak takich widzi ? wielki mi kozak bo wywalił 10-cio latka z autobusu. nie spróbuje wywalić jakiegoś dresa - zobaczymy czy będzie taki kozak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak bylo naprawde i trudno mi sie wypowiadac ,ale trzeba to tez wziac pod uwage, ze wychowywanie zaczyna sie od malego. Jesli dziecko bylo osniezone z powodu niechlujatwa ,to kierowca mogl miec racje ,ale jak bylo ,nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła menda nie kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa krótkie pytania: -dziesięciolatek nie miał rączek, żeby się otrzepać? - kto by odpowiadał za ewentualny wypadek, gdyby ktoś w autobusie przewrócił się na śniegu naniesionym przez dziesięciolatka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...