Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie kara dla MPK Lublin. Kierowca wygonił 10-latka z autobusu. "Zabrakło empatii"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2019 r. o 07:51 Powrót do artykułu
Zbyt małe konsekwenje poniesie ten kierowca. Nie tylko ten. Gburowatość i niechęć do pasażerów wśród lubelskich kierowców to standard. Są nieuprzejmi i albo odpowiadają z wyższością, albo ze złością na pytania lub uwagi, np. zgłoszenie, że kasownik nie działa lub prośbę o otwarcie drzwi, gdy coś jest nie tak z przyciskiem. Byłam świadkiem takiego buractwa wobec kilkuletniej dziewczynki. A i sama kilka razy zostałam potraktowana jak śmieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meneli to nie wyganiają a czepiają się dzieci. Powinni wyp**ić na zbity ryj go z roboty za taką akcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
afra na miare Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łajzą w tym wszystkim jest ten wyrostek, bezstresowe wychowanie czyni kaleki łolaboga śnieg spadł, nie wiem co robić. Chyba się rozpłaczę. Czasy pokoju - bez głodu, śmierci, stachu. Spadł śnieg, wozak odburknął...i pełno w gaciach. P..e społeczeństwo. Rasowy casus kastracji bytowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa krótkie pytania: -dziesięciolatek nie miał rączek, żeby się otrzepać? - kto by odpowiadał za ewentualny wypadek, gdyby ktoś w autobusie przewrócił się na śniegu naniesionym przez dziesięciolatka?
 Zamiast minusować, proszę odpowiedzieć na te dwa pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał rację kierowca.Tyle w temacie.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt małe konsekwenje poniesie ten kierowca. Nie tylko ten. Gburowatość i niechęć do pasażerów wśród lubelskich kierowców to standard. Są nieuprzejmi i albo odpowiadają z wyższością, albo ze złością na pytania lub uwagi, np. zgłoszenie, że kasownik nie działa lub prośbę o otwarcie drzwi, gdy coś jest nie tak z przyciskiem. Byłam świadkiem takiego buractwa wobec kilkuletniej dziewczynki. A i sama kilka razy zostałam potraktowana jak śmieć.
 no bo niestety większość pasażerów w ten sposób potraktowanych nic z tym nie robi...a nawet jak nie masz odwagi kłócić się z kierocą, to możesz spisać godzinę, numer boczny autobusu i napisać skargę do ztm...wbrew pozorom często może to przynieść skutek, chamstwo trzeba tępić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa krótkie pytania: -dziesięciolatek nie miał rączek, żeby się otrzepać? - kto by odpowiadał za ewentualny wypadek, gdyby ktoś w autobusie przewrócił się na śniegu naniesionym przez dziesięciolatka?
 jakto kto- kierowca! przecież to on wpuścił tego zaśnieżonego chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...