Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie protest przed Auchan w Lublinie. Sieć zostaje w Rosji

Utworzony przez ___K___, 19 kwietnia 2022 r. o 09:05 Powrót do artykułu
Panie Morawiecki - ileż to ciągniemy ciągle z Rosji gazu (w tym LPG), ropy i węgla? Jest pan nie tylko kłamcą, ale i obłudnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Morawiecki - ileż to ciągniemy ciągle z Rosji gazu (w tym LPG), ropy i węgla? Jest pan nie tylko kłamcą, ale i obłudnikiem.
 Co nie znaczy ,że nie należy bojkotować bandyckich sieci handlowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESZCZE NIE TAK DAWNO DAWALIŚCIE KASE PODEJRZANYM LUDZIOM DO PUSZEK NIBY NA WOJNĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Morawiecki - ileż to ciągniemy ciągle z Rosji gazu (w tym LPG), ropy i węgla? Jest pan nie tylko kłamcą, ale i obłudnikiem.
Co nie znaczy ,że nie należy bojkotować bandyckich sieci handlowych.
Tylko wyjaśnij mi, co ma polski oddział Auchan do globalnej polityki tej sieci? Jaki ma na nią wpływ? Owszem, możemy centrali dokuczyć obniżając im obroty w Polsce, ale przy ich skali działania mogą tego nawet specjalnie nie zauważyć. Za to po dupach dostaną pracownicy Auchan Polska i dostawcy. Nie Rosjanie, nie Putin. I nie mów, że dostawcy przejdą do innych sieci - w handlu tego typu jest to bardzo trudne. Na bruk trafi pewnie kilkadziesiąt, albo i kilkaset osób z samego tylko Auchan, a do tego od poddostawców. Część z tych ludzi, to Ukraińcy. Faktycznie - dokopiemy Ruskim na potęgę... Takie typowo polskie, bezmyślne działanie, bez zrozumienia konsekwencji i skutków społecznych. Na hurra, z szabelką i Bogiem na ustach, a de facto kompletnie przeciw własnemu narodowi i własnym sąsiadom, może nawet znajomym. Dlatego akurat takich bojkotów nie popieram. Zresztą sądzę, że podatki płacone przez Auchan w Rosji i tak pewnie są nższe, niż kasa, jaka płynie do Rosji z Polski za ropę, gaz i węgiel. Ale Morawiecki przystkich przywołuje do porządku, a udaje ślepego w odniesieniu do własnego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Morawiecki - ileż to ciągniemy ciągle z Rosji gazu (w tym LPG), ropy i węgla? Jest pan nie tylko kłamcą, ale i obłudnikiem.
Co nie znaczy ,że nie należy bojkotować bandyckich sieci handlowych.
Tylko wyjaśnij mi, co ma polski oddział Auchan do globalnej polityki tej sieci? Jaki ma na nią wpływ? Owszem, możemy centrali dokuczyć obniżając im obroty w Polsce, ale przy ich skali działania mogą tego nawet specjalnie nie zauważyć. Za to po dupach dostaną pracownicy Auchan Polska i dostawcy. Nie Rosjanie, nie Putin. I nie mów, że dostawcy przejdą do innych sieci - w handlu tego typu jest to bardzo trudne. Na bruk trafi pewnie kilkadziesiąt, albo i kilkaset osób z samego tylko Auchan, a do tego od poddostawców. Część z tych ludzi, to Ukraińcy. Faktycznie - dokopiemy Ruskim na potęgę... Takie typowo polskie, bezmyślne działanie, bez zrozumienia konsekwencji i skutków społecznych. Na hurra, z szabelką i Bogiem na ustach, a de facto kompletnie przeciw własnemu narodowi i własnym sąsiadom, może nawet znajomym. Dlatego akurat takich bojkotów nie popieram. Zresztą sądzę, że podatki płacone przez Auchan w Rosji i tak pewnie są nższe, niż kasa, jaka płynie do Rosji z Polski za ropę, gaz i węgiel. Ale Morawiecki przystkich przywołuje do porządku, a udaje ślepego w odniesieniu do własnego kraju.
 Jednym komentarzem zaprzeczasz drugiemu. Oby wszystkie kraje unijne postepowały w sprawie embarga tak jak Polska. Ustawa sankcyjna weszła w zycie 15 bm. Poczytaj założenia tej ustawy a dopiero potem pisz komentarze. Zreszta założę się ,ze niebawem napiszesz niebawem nastepne komentarze,gdzie będziesz narzekać na wysokie ceny paliwa i przypisywać winę jak zwykle rządowi. Myslisz ,ze rezygnacja z dostaw rosyjskich  to tak jak cofnięcie ręki po zrywane jabłko? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Morawiecki - ileż to ciągniemy ciągle z Rosji gazu (w tym LPG), ropy i węgla? Jest pan nie tylko kłamcą, ale i obłudnikiem.
Co nie znaczy ,że nie należy bojkotować bandyckich sieci handlowych.
Tylko wyjaśnij mi, co ma polski oddział Auchan do globalnej polityki tej sieci? Jaki ma na nią wpływ? Owszem, możemy centrali dokuczyć obniżając im obroty w Polsce, ale przy ich skali działania mogą tego nawet specjalnie nie zauważyć. Za to po dupach dostaną pracownicy Auchan Polska i dostawcy. Nie Rosjanie, nie Putin. I nie mów, że dostawcy przejdą do innych sieci - w handlu tego typu jest to bardzo trudne. Na bruk trafi pewnie kilkadziesiąt, albo i kilkaset osób z samego tylko Auchan, a do tego od poddostawców. Część z tych ludzi, to Ukraińcy. Faktycznie - dokopiemy Ruskim na potęgę... Takie typowo polskie, bezmyślne działanie, bez zrozumienia konsekwencji i skutków społecznych. Na hurra, z szabelką i Bogiem na ustach, a de facto kompletnie przeciw własnemu narodowi i własnym sąsiadom, może nawet znajomym. Dlatego akurat takich bojkotów nie popieram. Zresztą sądzę, że podatki płacone przez Auchan w Rosji i tak pewnie są nższe, niż kasa, jaka płynie do Rosji z Polski za ropę, gaz i węgiel. Ale Morawiecki przystkich przywołuje do porządku, a udaje ślepego w odniesieniu do własnego kraju.
Jednym komentarzem zaprzeczasz drugiemu. Oby wszystkie kraje unijne postepowały w sprawie embarga tak jak Polska. Ustawa sankcyjna weszła w zycie 15 bm. Poczytaj założenia tej ustawy a dopiero potem pisz komentarze. Zreszta założę się ,ze niebawem napiszesz niebawem nastepne komentarze,gdzie będziesz narzekać na wysokie ceny paliwa i przypisywać winę jak zwykle rządowi. Myslisz ,ze rezygnacja z dostaw rosyjskich  to tak jak cofnięcie ręki po zrywane jabłko?
Gdzie widzisz sprzeczność między moimi komentarzami? Śmiało, podaj przykład. Co z tego, że weszła ustawa, skoro określa ona czas działania na za kilka ładnych miesięcy? Morawiecki wydziera sięprzy każdej okazji, że państwa Europy Zachodniej powinny już wprowadzić embargo, ale sam w swoim kraju odwleka to jak tylko może. Dlatego nazywam go obłudnikiem. Czegoś nie rozumiesz? Klepnięcie ustawy, to teoria, czas na praktykę PiS zostawił sobie dłuuugi. Wysokie ceny paliwa, to w dużej mierze zysk Orlenu na dyskoncie ropy rosyjskiej, która wciąż stanowi połowę naszego polskiego importu całej ropy. Orlen na tejże ropie ma ekstra ponad 35 USD na baryłce - stąd mamy wciąż bardzo drogie paliwa na stacjach. I doskonale wiem, że rezygnacja z importu gazu i ropy z Rosji, to nie takie hop siup (z węgla zrezygnować dużo łatwiej, ale ten z kolei w dużej mierze importują ludzie powiązani z PiSem), ale w takim razie niech Morawiecki nie jęczy w ej sprawie na zachodnich przywódców, skoro sam odciąć się nie potrafi, a procentowo ciągnie od Putina o wiele więcej gazu i ropy, niż Europa Zachodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zreszta założę się ,ze niebawem napiszesz niebawem nastepne komentarze,gdzie będziesz narzekać na wysokie ceny paliwa i przypisywać winę jak zwykle rządowi.
  Skoro PiSowskie rządy za co tylko się nie wezmą, to zaraz to spieprzą, to czemu mam tego nie robić? Co więcej - skoro PiS do tej pory winami za wszystko obarcza Tuska, choć nie potrafi wskazać obiektywnych dowodów na te winy, to tym bardziej ja, wskazując nieporadność PiSowskich ekip, mogę je obarczać winą za faktyczne niepowodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruski trol ___K___ już nadaje. Że też moderator tego forum pozwala tej onucy na codzienne plucie na polski rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruski trol ___K___ już nadaje. Że też moderator tego forum pozwala tej onucy na codzienne plucie na polski rząd.
 Czy przyjaciel naszych przyjaciół nie jest naszym przyjacielem ? Skoro Orban i Le Pen są naszymi przyjaciółmi to reszty się domyśl . A swoje zdanie na temat rządu każdy może wyrazić nawet krytyczne  , bo oto między innymi walczyliśmy w latach osiemdziesiątych . Obecny rząd daje bardzo duże pole do krytyki swoimi nieprzemyślanymi decyzjami i wypowiedziami . Napisz mi jaką ustawę wprowadził ten rząd , aby nie trzebaby jej natychmiast nowelizować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile węgiel od ruskich panie pinokio?
 Nie rozumiem dlaczego dostałeś minusy pod wpisem ? Może to od tych co myślą , że nasz premier prawdomówny jest i że gdy powiedział o embargu na węgiel i to już działa ? A ja mam znajomego maszynistę pociągów towarowych i wiem , że węgiel cały czas jest sprowadzany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruski trol ___K___ już nadaje. Że też moderator tego forum pozwala tej onucy na codzienne plucie na polski rząd.
Gdyby tobie moderator pozwalał się odzywać tylko wtedy, gdy masz coś sensownego do napisania, to nie znalibyśmy cię na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile węgiel od ruskich panie pinokio?[/quote] Nie rozumiem dlaczego dostałeś minusy pod wpisem ? Może to od tych co myślą , że nasz premier prawdomówny jest i że gdy powiedział o embargu na węgiel i to już działa ? A ja mam znajomego maszynistę pociągów towarowych i wiem , że węgiel cały czas jest sprowadzany .[/quote]   [quote][quote]Ruski trol ___K___ już nadaje. Że też moderator tego forum pozwala tej onucy na codzienne plucie na polski rząd.
Czy przyjaciel naszych przyjaciół nie jest naszym przyjacielem ? Skoro Orban i Le Pen są naszymi przyjaciółmi to reszty się domyśl . A swoje zdanie na temat rządu każdy może wyrazić nawet krytyczne  , bo oto między innymi walczyliśmy w latach osiemdziesiątych . Obecny rząd daje bardzo duże pole do krytyki swoimi nieprzemyślanymi decyzjami i wypowiedziami . Napisz mi jaką ustawę wprowadził ten rząd , aby nie trzebaby jej natychmiast nowelizować ?
 Niezupełnie takie uogólnienia o "przyjaciołach" są słuszne. Hasła "nacjonalistyczne" mogą ich łączyć, podobnie jak skłonność do wodzowskiego rządzenia ze szkodami dla "demokracji" (co nb. robi też "wódz Rosji" i to w większym stopniu). Jednak Polsce nie po drodze z p. Putinem, zaś pp. Le Pen i Orban marzą wprost o "taniej energii" z Rosji, a p. Orban jeszcze o "rewizji granic" - co robi już Rosja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile węgiel od ruskich panie pinokio?
Nie rozumiem dlaczego dostałeś minusy pod wpisem ? Może to od tych co myślą , że nasz premier prawdomówny jest i że gdy powiedział o embargu na węgiel i to już działa ? A ja mam znajomego maszynistę pociągów towarowych i wiem , że węgiel cały czas jest sprowadzany .
 Niezupełnie. Polska sprzeciwiała się np. różnym pomysłom rosyjskim, żeby ograniczać działanie rurociągów na Ukrainie i ponosiła tego nieprzyjemne następstwa - w końcu powstał Nord Stream. Natomiast nie można w nieskończoność pozwalać na to, by Niemcy bogaciły się dzięki użyciu rosyjskich źródeł energii, a Polska ubożała powstrzymując się od tego użycia. Polska jest biedna i coraz bardziej obciążana, Niemcy bogate, więc tym bardziej możemy wymagać przynajmniej tego, byśmy jednocześnie wprowadzali "sankcje".  Nie według zasady: Polska natychmiast, a Niemcy - zobaczy się i najpierw według tego, co najbardziej dokuczy Polsce, a na końcu - według tego co najbardziej dokuczy Niemcom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile węgiel od ruskich panie pinokio?
Nie rozumiem dlaczego dostałeś minusy pod wpisem ? Może to od tych co myślą , że nasz premier prawdomówny jest i że gdy powiedział o embargu na węgiel i to już działa ? A ja mam znajomego maszynistę pociągów towarowych i wiem , że węgiel cały czas jest sprowadzany .
Niezupełnie. Polska sprzeciwiała się np. różnym pomysłom rosyjskim, żeby ograniczać działanie rurociągów na Ukrainie i ponosiła tego nieprzyjemne następstwa - w końcu powstał Nord Stream. Natomiast nie można w nieskończoność pozwalać na to, by Niemcy bogaciły się dzięki użyciu rosyjskich źródeł energii, a Polska ubożała powstrzymując się od tego użycia. Polska jest biedna i coraz bardziej obciążana, Niemcy bogate, więc tym bardziej możemy wymagać przynajmniej tego, byśmy jednocześnie wprowadzali "sankcje".  Nie według zasady: Polska natychmiast, a Niemcy - zobaczy się i najpierw według tego, co najbardziej dokuczy Polsce, a na końcu - według tego co najbardziej dokuczy Niemcom.
 Polska jest biedna i obciążona ? O czym ty piszesz ? Czy słuchałeś wypowiedzi prezesa PiS , premiera czy ostatnich wypowiedzi prezesa NBP ? Oni się mylą, czy bajki opowiadają . Przecież według ich słów wszyscy nam zazdroszczą ,chcą pieniądze pożyczać i wszyscy się zastanawiają jak to zrobiliśmy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wpis o godz. 17.54 z dnia wczorajszego dostałem minusy , ale rozumiem tak , że one są do słów które zacytowałem . To nie są moje słowa , wypowiedzieli je ci trzej osobnicy których wymieniłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już, to PRZED marketami, a nie pod.
  Ależ właśnie to NIE JEST potrzebna "poprawka". " pod  ... 3. «przyimek występujący w zdaniu komunikującym, że ktoś lub coś znajduje się w pobliżu lub udaje się w pobliże obiektu, który przewyższa osobę lub rzecz, o której mowa, np.  Spotkajmy się pod pomnikiem. » " (zob. sjp.pwn.pl/szukaj/pod.html). Już 11 ogłupiałych zdążyło poprzeć tę rzekomą "poprawkę" )))  Pewnie "ludowi katolicy" po naukach w KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie zrobiłem zakupy w Auchanie. Jeszcze do Decathlona skoczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...